Προς το περιεχόμενο

TWANG ATTACK remastered!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέβασα ξανά τα κομμάτια της συνεργασίας μας με τον @matawan με αρκετά καλύτερο mastering.

Enjoy!

 

 

  • Like 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το ειδος της μουσικης που θα κατσω ευκολα να ακουσω αλλα αναγνωριζω τον τρομερο ηχο και τη δουλεια που εχει πεσει για να βγει αυτο το αποτελεσμα!Το πρωτο θα το επαιρνα μαζι μου στη ΓΑΥΔΟ και θα το εβαζα λουπα να παιζει κανα τριημερο...

Και το δευτερο θα επαιζε τσιτα δυνατα (απο το 1:30 και μετα)....ζορικο!Το τελευταιο θα προσπαθουσα να το χωρεσω καπου μεσα στο casa de papel (εκει στο 2:42 μου αφηνει την αισθηση οτι πικαρει λιγο η κιθαρα....κανει μπαμ σαν το πουρακι το Caprice που προεξεχει απο τα υπολοιπα...)

 

Ευγε (as usual....)

  • Ευχαριστώ 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, leon7pap είπε

εκει στο 2:42 μου αφηνει την αισθηση οτι πικαρει λιγο η κιθαρα....κανει μπαμ σαν το πουρακι το Caprice που προεξεχει απο τα υπολοιπα...)

 

Έχεις απόλυτο δίκιο για την παραμόρφωση αλλά δυστυχώς έτσι γράφτηκε από τον αξιοσέβαστο κιθαρωδό και συνεργάτη μου 🙂 οπότε δεν μπορούσα να κάνω και πολλά, άλλα έτσι κι αλλιώς ημεθα και ΠΑΝΚ οπότε το άφησα 🙂 ολίγη παραμόρφωσης δεν έβλαψε ποτέ κανέναν 🙂

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου