Προς το περιεχόμενο

Τι alternative rock μουσική ακούτε τώρα?


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργη φάση με αυτό το συγκρότημα, είναι πολύ δημοφιλές σε μια μικρή πόλη της Αγγλίας και στην Ελλάδα.....

Puressence - I Suppose

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη τη μπανταρα απο το κατω αυλακι της γης(Αυστραλια) που παιζει απο ροκ

 

 

 

μεχρι thrash metal 

 

 

και microtonal 

 

 

και τουρκικη electro? 

 

 

Οποιος δεν τους ξερει, αξιζει να κανει μια βουτια στη δισκογραφια τους, γιατι θα βρει τα παντα.

 

Οι King Gizzard and The Lizard Wizard ειναι ΙΣΩΣ η τελευταια μπαντα που εχει μεινει στη ροκ σκηνη και δεν δινει καμια δεκαρα τι ειδος μουσικης θα γραψει μη τυχον και θιξει τους fans της. Ισως και η μονη μπαντα που θα μπορουσε να συνεργαστει με Καψαλη και Τσικο και παλι να την λατρευουν οι φανς της, γιατι το απροοπτο ειναι μερος της ταυτοτητας τους.

 

Α και τελος, ισως απο τις τελευταιες μπαντες που δεν περιμενουν 2-3 χρονια να βγαλουν μουσικη αφου εχουν δικη τους εταιρεια και βγαζουν οποτε κ οσο θελουν.

 

Respect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι alternative αλλά καλύτερα εδώ.

Στα χνάρια των new wet kojak ή έτσι τουλάχιστον μου ακουγονται

Για όποιον ενδιαφέρεται

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pearl Jam - Rearviewmirror

 

[Μια διευκρίνιση για τους τίτλους πάνω από τα βίντεο με text. Δεν θέλω να υποδείξω σε κανένα πως να κάνει τις αναρτήσεις του ούτε να θεωρηθεί το thread ''δικό μου'', μόνο να εξηγήσω γιατί βάζω τίτλους. Αν θυμάστε παλιά όταν κατέβαινε ένα βίντεο από το youtube και είχε αναρτηθεί ο σύνδεσμος σε κάποιο φόρουμ έδειχνε στην θέσει του βίντεο εκείνη την γρι οθόνη με τις τρις τελείες... εντάξει δεν έγινε και τίποτα θα πεις και συμφωνώ, όμως το ''διόρθωσαν'' αυτό, και τώρα αν το βίντεο που είχες αναρτήσει έχει διαγραφεί, δείχνει στην θέση του άλλα ''σχετικά'' βίντεο μέσα στην ανάρτηση σου! τα οποία τα επιλέγει το youtube............  εγώ δεν θέλω να γίνεται αυτό στις αναρτήσεις μου. Πόσο βλακεία πια? Ελπίζω να μην παραβιάζεται κανένας κανόνας]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου