Προς το περιεχόμενο

αλλο ενα "x" για αθηναϊκο μουσικο καταστημα


yannisp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 hours ago, dimsonic said:

πάντως εδώ και δυό σελίδες μνμ δεν μπορώ να παρακολουθήσω και σίγουρα δεν βλέπω πως σχετίζονται με το αρχικό ποστ

Το βλέπω να έρχεται .... το κλείδωμα εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@rgxinap και @Άγιος αυτά που γράφετε περι ανοιχτού κώδικα κλπ είναι πάρα πάρα πολύ ενδιαφέροντα και σίγουρα χρήζουν ενός νήματος για τη πάρτυ τους

  • Like 1

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, gmoukou said:

@rgxinap και @Άγιος αυτά που γράφετε περι ανοιχτού κώδικα κλπ είναι πάρα πάρα πολύ ενδιαφέροντα και σίγουρα χρήζουν ενός νήματος για τη πάρτυ τους

 

το μόνο σίγουρο. Μπας και εκλαϊκευτεί η κουβέντα και καταλάβουμε τίποτα οι υπόλοιποι άσχετοι. Εδω σίγουρα θα πάει άπατη...

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ρε σεις, οff topic ναι, άλλα είναι τόσο άχριστα τα ποστ αυτά στα αλήθεια...

Παράθεση

Μιλάω για το searx.info προφανώς, το οποίο https://github.com/bauruine/searx/graphs/commit-activity  Δεν το βλέπω και πολυ χαρούμενο τελευταία.

Οσο για το Ubuntu είναι βασισμένο στο Debian ( https://ubuntu.com/tutorials/how-to-verify-ubuntu#1-overview ). Πλέον δεν τρεχουμε λίνουξ λογω ιδεολογίας αλλά λόγω του ότι δεν είμαστε μαζόχες. Βέβαια στο virtual box κρατάω και ένα image του παλιού FreeBSD server που πήγε στο υπόγειο.

 

Σου λέει για να παρουσιάσουμε την εφαρμογή και να μην χρειάζεται να την εγκαταστήσει κάποιος για να την δει, πρέπει να τρέξει κάπου... εγώ δεν βλέπω δόλο σε αυτό, και μετά σου λέει ''δεν εμπιστεύεσαι κανένα?'' πάρε τον κώδικα από το github που είναι μια εγγύηση ακόμα και αν δεν τον καταλαβαίνεις, καντο compile μόνος σου και κάνε το δικοσου instance...

Εμένα δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος εθελοντής καταγράφει (που δεν υπάρχει περίπτωση) τι ψάχνω εκειπερα, χρησιμοποιώ instances αλλωνών, έχει να κάνει με τις προτεραιότητες του καθενός και με το τι εμπιστεύεσαι και τι όχι... η google με χειρίζεται, δεν μου αρέσει, της βάζω ''proxy''

duckduckgo: I'm private
searx: proxy this mathafaka

εντάξει το κόβω!

Επεξεργασμένο από Άγιος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Μανώλης Χναράκης said:

Ερώτηση.

Λύθηκε το πρόβλημα του op?

ποιό πρόβλημα?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Ερώτηση.

Λύθηκε το πρόβλημα του op?

κλασσικα οχι..υποτιθεται οτι εχει σταλει για τεχνικο ελεγχο απο το σαββατο..εγω τους ειπα(πριν κανενα μισαωρο) οτι αν δεν εχω νεα μεχρι παρασκευη επιστρεφω ολη την παραγγελια και ζηταω τα μετρητα.τοσο απλα..και ολη την εβδομαδα με εχουν τρελλανει στα mail ζητωντας θετικη αξιολογηση στις διαφορες πλατφορμες(skroutz,fb,bestprice κτλ,κτλ)

Επεξεργασμένο από yannisp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
12 λεπτά πριν, yannisp είπε

κλασσικα οχι..υποτιθεται οτι εχει σταλει για τεχνικο ελεγχο απο το σαββατο..εγω τους ειπα(πριν κανενα μισαωρο) οτι αν δεν εχω νεα μεχρι παρασκευη επιστρεφω ολη την παραγγελια και ζηταω τα μετρητα.τοσο απλα..και ολη την εβδομαδα με εχουν τρελλανει στα mail ζητωντας θετικη αξιολογηση στις διαφορες πλατφορμες(skroutz,fb,bestprice κτλ,κτλ)

Αυτό το δικαιούσαι, βάση νόμου. Απλά αν θυμάμαι καλά εντός 14 ημερών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ προσοχή σε αυτο γτ μερικοι μερικοί (βλεπε βόρειοδυτικά της τσεχίας ονοματα να μην λεμε) θα κοιτάξουν να ροκανίσουν το 14ήμερο με διαφορα γλυκανάλατα email, πρεπει η καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωη να έχει επίσημη ημνια πριν την λήξη του 14-ημερου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου