Προς το περιεχόμενο

αλλο ενα "x" για αθηναϊκο μουσικο καταστημα


yannisp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ως δια μαγειας σημερα το πρωι κατα τις 10 μου εστειλαν mail οτι το πεταλι τελικα ειναι ελλατωματικο(σιγα το νεο!!)και θα μου επιστρεψουν τα χρηματα..χθες μεχρι το απογευμα δεν γνωριζε κανεις τιποτα..μαλλον ο ελεγχος ηταν μεταμεσονυχτιος μεχρι να βγει η αποφαση!!

λυπηθειτε μας..!!!βοηθηστε μας για να σας βοηθησουμε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Πίκος Απίκος είπε

Που?

 

Στων λαΓο.

Ινε σωφος,κΣερι αΦτος

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, yannisp είπε

ως δια μαγειας σημερα το πρωι κατα τις 10 μου εστειλαν mail οτι το πεταλι τελικα ειναι ελλατωματικο(σιγα το νεο!!)και θα μου επιστρεψουν τα χρηματα..χθες μεχρι το απογευμα δεν γνωριζε κανεις τιποτα..μαλλον ο ελεγχος ηταν μεταμεσονυχτιος μεχρι να βγει η αποφαση!!

λυπηθειτε μας..!!!βοηθηστε μας για να σας βοηθησουμε!!

Να μας γραψεις ποσο καιρο σου πηρε τελικα μεχρι να επιστραφουν τα χρηματα.

Μπορει να γινει και συγκριση με Τομαν. Μιας και αναφερθηκε πολυ στο νημα.

Πχ εγω επεστρεψα δυο φορες ελλατωματικα προιοντα και ο χρονος που χρειαστηκε ηταν οσο κανει να φτασει το προιον πισω στη Γερμανια. Σε καμια 10-15αρια μερες δλδ. τα χρηματα ηταν πισω στο λογαριασμο μου.

Ενημερωτικα, τα προιοντα τα ανοιξα τα δοκιμασα για 2-3 μερες, διαπιστωσα προβλημα, δεν τα πειραξα/εγχειρησα, εστειλα mail οτι υπαρχει προβλημα και χωρις αντιρρήσεις, ηρθε η κουριερ τα πηρε στην κουτα τους και τα επεστρεψε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Spyros Delta είπε

εγω επεστρεψα δυο φορες ελλατωματικα προιοντα και ο χρονος που χρειαστηκε ηταν οσο κανει να φτασει το προιον πισω στη Γερμανια

 

Εγώ δεν χρειάστηκε την τελευταία φορά ούτε να τα επιστρέψω.

Μου είπαν ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ και μου έβαλαν το ποσό στον λογαριασμό που έχω στον Thomann σαν πίστωση για μελλοντική αγορά.

Βέβαια ήταν μόνο 120 ευρώ η αξία των πραγμάτων,δεν νομίζω να το έκαναν για καμμιά Gretsch white falcon 🙂

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

 

Εγώ δεν χρειάστηκε την τελευταία φορά ούτε να τα επιστρέψω.

Μου είπαν ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ και μου έβαλαν το ποσό στον λογαριασμό που έχω στον Thomann σαν πίστωση για μελλοντική αγορά.

Βέβαια ήταν μόνο 120 ευρώ η αξία των πραγμάτων,δεν νομίζω να το έκαναν για καμμιά Gretsch white falcon 🙂

 

 

Eμενα ενταξει ηταν πιο ακριβο. Marshall haze ενισχυτης.
Πολυ τον γουσταρα τον ηχο του, αλλα εβγαζε δυνατο κλικ στο μεγαφωνο καθε φορα που αλλαζα καναλι.
Και διαβασα οτι βγαζει η σειρα προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 17/12/2020 στις 12:20 ΠΜ, Holystone είπε

 

Δηλ, υπάρχει μαγαζί εντός Ελλάδας πχ και μέσω skroutz ή εκτός Ελλάδας που κάνει online αγορές να το κάνει, για να το κάνει και ο Θωμάς; 

Γνωριζω μονο το Sweetwater στην Αμερικη οπου βλεπεις το οργανο που θα παραλαβεις και με αναφορα του βαρους του μαλιστα. Αν κανει ο Thoman κατι τετοιο θα κλεισουν τα υπολοιπα καταστηματα στην Ευρωπη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου