Προς το περιεχόμενο

Υπερβολές άσχετων


ex-Dr. No

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 minutes ago, cos_dr said:

Σε ποιο κόμμα είναι αυτός?

 🤣

 

Στο κόκκινο.

 

 

34 minutes ago, rgxinap said:

η Δέσποινα καλή μόνο εντός έδρας ....

 

 

Κάτσε να τελειώσει Ο ΝΑΟΣ στα Φιλαδέλφεια, να πηγαίνει κάθε Κυριακή να φχαριστιέται μπάλα.:classic_tongue:

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιο σαιτ και να διαβάσω, οποιο ραδιο, ακούω για αυτές τις μλκιες με τη Βίσση και τη Βανδη. οχι αλλο κάρβουνο. ελεος.

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, otto## said:

οποιο σαιτ και να διαβάσω, οποιο ραδιο, ακούω για αυτές τις μλκιες με τη Βίσση και τη Βανδη. ....

 

Ε κλείσε σάιτ και ραδιόφωνα που λένε παπαριές, και πάγαινε να δεις κανένα μπάτσελορ να ξεσκάσεις λίγο βρε αδερφέ .....

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, fusiongtr said:

 

Ε κλείσε σάιτ και ραδιόφωνα που λένε παπαριές, και πάγαινε να δεις κανένα μπάτσελορ να ξεσκάσεις λίγο βρε αδερφέ .....

που να χα και tv.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, otto## said:

που να χα και tv.

 

Κι εγώ δεν είχα για χρόνια.

Εδώ έχει η μάνα μου, εγώ δεν βλέπω.

Ώπα, αρχίζει το σαρβάιβορ, τα λέμε σε λίγο .....

  • Χαχα 7

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι δυο καλές είναι , έχουν τραγούδια που είναι τεράστιες επιτυχίες  , ακόμα και  παγκοσμίως 

 

και αυτό διότι Φοίβος και Καρβέλας έχουν αντιγράψει ξεδιάντροπα τις καλύτερες ροκ και electronic μουσικές των 90'ς και των 00'ς 😂😅😛

 

( βασικά τι λέω, στην περίπτωση της Βίσση ο Καρβέλας έχει κλέψει και τα 70'ς & 80'ς ) 

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South
  • Like 2

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είχε ενδιαφέρον, ίσως, να μας έλεγες αν σε χαλάνε οι ερμηνευτικές/φωνητικές τους ικανότητες ή το μουσικό ύφος.

 

Αν ισχύει το πρώτο, μία λέξη έχω να σου πω: Dylan, Ozzy, Jagger, J. Rotten, Hetfield, Lou Reed κ.λπ.

 

Αν ισχύει το δεύτερο, θα αρκούσε να γράψεις ότι δεν γουστάρεις σκυλοπόπ της δεκαετίας του 90, χωρίς περαιτέρω αναλύσεις.

Επεξεργασμένο από Haris
  • Like 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά φωναρες είναι και οι δύο.Η Βίσση εχει πολύ περισσότερα και πιο διαχρονικά τραγουδια...

Live που τις έχω δει...η Βανδή είχε σπάσει στο φάλτσο (πολύ ψηλά ανέβαινε...έπαιζε στο όριο) είχε όμως πιο εντυπωσιακη σκηνική παρουσια....αλλά πάνε πολλά χρόνια από τότε....σίγουρα έχει βελτιωθεί πολύ τεχνικά.

(Προσωπικά μετά τη Βίσση θα έβαζα τη Θεοδωρίδου και μετά τη Βανδή)

Μόλις και η Βανδή αποσυρθει δεν ξέρω αν θα έχει ένα "Δωδεκα" η έναν "Τελευταίο Χορό"  ωστε να έχει και υστεροφημια.Η Βίσση είχε και πιο έντονη ζωη με πιο πολλά ups and downs μένοντας στην επικαιρότητα για ακόμα ένα λογο.Φυσικά ειναι και οι δύο τους πολλά χρόνια στο κουρμπετι με image makers και μανατζαραιους ώστε να ξέρουν πως αυτή η υποτιθέμενη "κόντρα" δεν πρέπει ούτε να διαψεύδεται ούτε να επιβεβαιώνεται ώστε να... συντηρείται.

Είναι και οι δύο πρώτες στο χωριό....

Η Βίσση είναι και λίγο τελευταία στην πόλη...

Η Βανδή ....δεν έχει πάει στην πόλη...

Μην εκπλαγειτε μετά τα οικονομικά στριμοκωλιδια που έφαγε όλος αυτός ο κλάδος λόγω κορωνοιου μην τις δούμε και μαζί στο σανίδι με την πρώτη ευκαιρία....να βγουν τα σπασμένα...

Επεξεργασμένο από leon7pap
  • Like 2

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, leon7pap said:

Μην εκπλαγειτε μετά τα οικονομικά στριμοκωλιδια που έφαγε όλος αυτός ο κλάδος λόγω κορωνοιου μην τις δούμε και μαζί στο σανίδι με την πρώτη ευκαιρία....να βγουν τα σπασμένα...

 

 

Λες;

Πχ Αννίτα Κοίτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου