Προς το περιεχόμενο

Υπερβολές άσχετων


ex-Dr. No

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Tamtam είπε

Αννα και Δέσποινα, τέλος, τραγουδούν και ερμηνεύουν (whatever) καλύτερα από τον Ringo Star, τον Don Henley και τον Levon Helm, για νσ πάμε και σε συναδέλφους σου ντράμερ!
 

Τώρα το χόντρυνες. Τους ντράμερ δεν θα τους πιάνεις στο στόμα σου! ΤΟΥΣ ΝΤΡΑΜΕΡ! 😀

Ειδικά εμάς που τραγουδάμε (μισό να σβήσω την φωτιά που έπεσε να με κάψει... εντάξει, την έσβησα).

Έλεγα λοιπόν ότι τους ντράμερ δεν θα τους πιάνετε στο στόμα σας. Και ξέχασες και τον Phil.  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορικά με την ερμηνευτική ικανότητα που ανέφεραν οι φίλοι @fusiongtr και @Superfunk , παίζει - χωρίς να παίρνω και όρκο - να φταίει και το ρεπερτόριο που επέλεξαν οι κοπελιές, το οποίο όπως και να το κάνουμε δεν είναι κι η καλύτερη πλατφόρμα για συγκλονιστικές ερμηνείες.

 

Χαρακτηριστικό παράδειγμα η Πάολα (και δεν μπορείτε να με πάρετε με τις πέτρες γιατί δεν υπάρχει κωδικός και ούτε ξέρετε πού μένω), ούτως ή άλλως εξαιρετική λαϊκή φωνή, που έλαμψε όταν τόλμησε να ξεφύγει απ' αυτά που την καθιέρωσαν και να αγγίξει τα "ιερά και όσια".

Επεξεργασμένο από Haris

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Haris said:

 

και ούτε ξέρετε πού μένω ....

 

Σε ένα λεπτό θα ξέρω.

Κάτσε να πάρω τηλέφωνο τον gvour που ξέρει που μένουνε όλοι.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Haris είπε

η Πάολα που ούτως ή άλλως έχει εξαιρετική λαϊκή φωνή, έλαμψε όταν τόλμησε να ξέφυγε απ' αυτά που την καθιέρωσαν και να αγγίξει τα "ιερά και όσια".

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

 Νά'σαι καλά βρε Χάρη που μού'φερες το γέλιο ξανά στο χειλάκι μου μετά από πολύυυυ καιρό!

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Σε ένα λεπτό θα ξέρω.

Κάτσε να πάρω τηλέφωνο τον gvour που ξέρει που μένουνε όλοι.

Δεν θα με δώσει στεγνά ο Γιώργης ρε. Είναι φίλος.

 

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Νά'σαι καλά βρε Χάρη που μού'φερες το γέλιο ξανά στο χειλάκι μου μετά από πολύυυυ καιρό!

Χαίρομαι που σας διασκέδασα αγαπητέ Φώτη. (αλλά τα εννοώ, και εσύ ακόμα και να ήξερες που μένω δεν θα έκανες 500 χλμ. μόνο και μόνο για να με πετροβολήσεις, ε; )

  • Χαχα 2

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Haris είπε

 Χαίρομαι που σας διασκέδασα αγαπητέ Φώτη. (αλλά τα εννοώ, και εσύ ακόμα και να ήξερες που μένω δεν θα έκανες 500 χλμ. μόνο και μόνο για να με πετροβολήσεις, ε; )

 Χάρη μου τυγχάνω ειρηνιστής..... Εντάξει κάποιες στιγμές (όπως με τα "ιερά και όσια..." ) μπορεί να "ξεφύγω"....

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Άγιος said:

βάλτε και κανένα βίντεο ως παράδειγμα να καταλαβαίνουμε τι λέτε

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ , πάντως , την χροιά της Παολα ( σε σημεία ) την γουστάρω πολύ . Τώρα αν είναι καλή δεν ξέρω , δεν έχω καμία γνώση φωνητικής για να κρίνω 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου