Προς το περιεχόμενο

Αγορά οικονομικής ακουστικής κιθάρας


splanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, splanis είπε

δεν βοηθάνε τα αστειάκια 🙄

 

Σοβαρά μιλάω.

Κι αν δεν έχει στα τζάμπο, νομίζω ότι κάθε τόσο φέρνει το Lidl με 50 ευρώ περίπου.

Πήρε μια από εκεί και άλλος συμφορουμίτης.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, splanis είπε

Καλησπέρα, ψάχνω για κάποια οικονομική ακουστική κιθάρα για ερασιτεχνική χρήση (self-learning)

Πήγαινε πάρε αυτή και έχει και άτοκες δόσεις αν θέλεις

https://www.nakas.gr/prd/yamaha-f-310-tbs-akoistiki-kithara-tobbaco-sunburst

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Πίκος Απίκος είπε

Πήγαινε πάρε αυτή και έχει και άτοκες δόσεις αν θέλεις

https://www.nakas.gr/prd/yamaha-f-310-tbs-akoistiki-kithara-tobbaco-sunburst

δες εδώ

ο λαιμός είναι κατασκευασμένος από nato (?) το οποίο το χρησιμοποιούν και σε όργανα των 1000 ευρώ, θέλω να πάρω μια ακουστική με τέτοιο λαιμό και με έχει προβληματίσει,  αλλά το πιθανότερο είναι να μην μας τα λέει όλα ο φίλος σε εκείνο το thread. άμα είναι να πάρεις από τα lidl πάρε καλύτερα αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Άγιος είπε

δες εδώ

Επειδη ειχε ενας καποτε ενα θεμα δε λεει κατι. Να σου δειξω κι εγω περιστατικα με πανακριβες gibson? 

 

Ιδια κιθαρα πηγα με φιλο να την αγορασει μτχ απο αγγελια εδω στο νοιζ πριν 3 χρονια και ακομα ειναι οπως την πηρε χωρις θεμα. Αρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Πίκος Απίκος είπε

Επειδη ειχε ενας καποτε ενα θεμα δε λεει κατι. Να σου δειξω κι εγω περιστατικα με πανακριβες gibson? 

 

Ιδια κιθαρα πηγα με φιλο να την αγορασει μτχ απο αγγελια εδω στο νοιζ πριν 3 χρονια και ακομα ειναι οπως την πηρε χωρις θεμα. Αρα?

είναι περίεργο το ότι βγήκε το κλειδί στην κάτω μι... τι πιστεύεις ότι έγινε εκειπερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μοντέλα που τσέκαρα λίγο είναι fender fa125/cd60, cort ad810 και την yamaha με την τελευταία να είναι ένα 20άρι τις υπόλοιπες, αξίζει όμως;

44 λεπτά πριν, Πίκος Απίκος είπε

Πήγαινε πάρε αυτή και έχει και άτοκες δόσεις αν θέλεις

https://www.nakas.gr/prd/yamaha-f-310-tbs-akoistiki-kithara-tobbaco-sunburst

επίσης αυτή η cort π πόσταρα ότι έχω τώρα αυτού του μπάτζερ κιθάρα δεν είναι (ή λίγο παραπάνω). Το λέω γιατί είναι 10+χρονων κιθάρα και τα σπασίματα είναι από κακή χρήση, δεν έχει πάθει κάτι.

Επεξεργασμένο από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Άγιος είπε

είναι περίεργο το ότι βγήκε το κλειδί στην κάτω μι... τι πιστεύεις ότι έγινε εκειπερα?

Δεν ξερω, μαλλον αστοχια υλικου (αν δεν εχει κανει καμια πατατια ο ιδιοκτητης της). 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα την εφτιαχνα.
Αλλα ο μαστορας που εχω για τετοιες δουλειες ειναι κοντα μου και δεν χρειαζεται να περιμενω μεταφορικες και κανει και λογικες τιμες.

Θα μου την εκανε και τζιτζι με καλη ρυθμιση και θα εβαζα και καλες χορδες και θα περίσσευαν και χρηματα και για αλλα πραγματα.

 

 

.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σωστό είναι να την φτιάξεις γιατί τι θα την κάνεις θα την πετάξεις? το σπάσιμο στο λαιμό είναι ωραίο, έχει μεγάλη επιφάνεια, έχεις σφιγκτήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου