Προς το περιεχόμενο

RIP Alexi Laiho (Children of Bodom)


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Έφυγε ένα κομμάτι της εφηβείας μου. Ένας κατά τη γνώμη μου κορυφαίος metal κιθαρίστας, που πραγματικά με επηρέασε στο πώς ακούω/παίζω/γράφω μουσική. Ήταν μόλις 41 ετών, αλλά με πολλά και χρόνια θέματα υγείας. Καλό ταξίδι Alexi. Δε μπορώ να το πιστέψω.

 

 

Alexi Laiho | Children of bodom, Alexi laiho, Peter steele

  • Like 2
  • Λυπάμαι 2

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

κορυφαίο κοβερ... κριμα τοσο νεο παληκαρι, είχε φτιάξει μια συγκεκριμένη εικόνα με τις κιθάρες του, ESP, μαγνητες EMG, τα μαύρα νύχια, ήταν "Alexi Laiho" signature ... κρίμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομοίως και για μένα κομμάτι της εφηβείας μου . Μεγάλος παίκτης και συμπαθεστατος σύμφωνα με κάνα δυο rig rundowns που έχω δει 

 

Σοκ και μεγάλο κρίμα . Δεν ξέρω τι σκατα συνέβη φέτος ( πέρυσι ) και πεθαίνουν τόσοι πολλοί τόσο νέοι . Δεν έχω συνέλθει καν πχ από τον θάνατο του wrestler Brodie Lee καλά καλά επίσης 41 ετών από αρρώστια 

 

Τι να πεις . RIP

 

http://youtu.be/gkURwfjB8W0

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South
  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στα καλά του ήταν ένας πραγματικά ξεχωριστός παίκτης. Είναι από τους παίκτες της προηγούμενης γενιάς από μένα που πήγαν τη metal κιθάρα ένα βήμα μπροστά. Πρέπει να στρώσω λίγο λωκό να μάθω κάνα κομμάτι.

 

  • Like 2

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου