Προς το περιεχόμενο

παραγγελία από guitar fetish ή eu equivalent


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, marathon είπε

O Rockinger έχει και βαμμένα...δεν είναι τα φτηνότερα όμως και είναι πολύ καλά. Τώρα πάλι τα πραγματικά καλά kits...πάλι δεν είναι φτηνά

έχει απ ό,τι βλέπω 2 βαμένα στρατ σώματα. τελε μονο αφαφο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρό τώρα βλέπω τον Ισπανό,

https://clandestineguitars.com/en/categoria-producto/guitars/spareparts-for-guitar/page/2/?orderby=price-desc

 

Υποψιάζομαι έχει τα ίδια προϊόντα με τον GF . Στο μάτι μοιάζουν αρκετά.

Δεν έχω αγοράσει αλλά είναι δέλεαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, 

 

μου 'χει σκαλώσει στο μυαλό να πάρω κάποια οικονομική Firebird-style κιθάρα αλλά ως αριστερόχειρας κατούρησα στο πηγάδι, οπότε το μόνο που βρίσκω είναι κάτι τέτοιο: 

 

https://guitarkitfabric.co.uk/left-handed-guitar-kit-firebird-style-7141269434861-en.html

 

Έχει κανείς εμπειρία από kits αυτού του site ή κάποιου παρόμοιου? 

Είναι τα όργανα playable ή θα είναι για καυσόξυλο (δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις). 

Θα προτιμούσα κάποιο βαμμένο σώμα διότι δε φημίζομαι για κατασκευαστικά σκιλλς αλλά ελλείψει κάποιας σοβαρής εναλλακτικής, το σκέφτομαι να το δοκιμάσω!

Yeah, well, you know, that's just like, your opinion, man.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, CommonPerson είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

 

μου 'χει σκαλώσει στο μυαλό να πάρω κάποια οικονομική Firebird-style κιθάρα αλλά ως αριστερόχειρας κατούρησα στο πηγάδι, οπότε το μόνο που βρίσκω είναι κάτι τέτοιο: 

 

https://guitarkitfabric.co.uk/left-handed-guitar-kit-firebird-style-7141269434861-en.html

 

Έχει κανείς εμπειρία από kits αυτού του site ή κάποιου παρόμοιου? 

Είναι τα όργανα playable ή θα είναι για καυσόξυλο (δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις). 

Θα προτιμούσα κάποιο βαμμένο σώμα διότι δε φημίζομαι για κατασκευαστικά σκιλλς αλλά ελλείψει κάποιας σοβαρής εναλλακτικής, το σκέφτομαι να το δοκιμάσω!

 

 

συγνώμη αυτός που είναι UK δεν θα πέσει φέσι τελωνείο και ΦΠΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω τα στέλνουν από Γαλλία, είχα επικοινωνήσει μαζί τους να τσεκάρω για τελωνείο και μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει θέμα εκτελωνισμού. 
Κατά τα λεγόμενά τους:

 

Quote

Yes you're right no extra vat charge (just delivery about 15euros i think).

 

Edit: επέμεινα ρωτώντας γιατί είδα την υποσημείωση στο product page:

* Our Guitar Kits price includes VAT. For European countries and the UK, our delivery charge includes all customs charges, if applied.

Εννοείται η απάντηση αφορούσε στη μετά-Brexit περίοδο.

Επεξεργασμένο από CommonPerson

Yeah, well, you know, that's just like, your opinion, man.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου