Προς το περιεχόμενο

Sweet child O'Mine solo


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλός!  Ας τον fusio να λέει....ζηλεύει!😜

 

 Off topic... τα παλιά "καλά" χρόνια του Νόιζ θυμάμαι ένα παλικάρι σε μισοσκότεινα βίντεο, ημίγυμνο...😋  να σολάρει πολύ ωραία...  Εσύ ήσουν;

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου, μια χαρά παίζεις. Είσαι τοπ κιθαρίστας. Μην αγχώνεσαι για το σόλο. Το θέμα είναι να βγαίνει καλά το κομμάτι και να γουστάρει ο κόσμος.

Με το σόλο οι περισσότεροι δε θα ασχοληθούνε. Οι μόνοι που θα σε στήσουν στα 10 μέτρα θα ναι τίποτα κιθαρίστες που θα περιμένουν να κάνεις κανά λάθος για να χαρούν από κακία και να ανέβει η αυτοπεποίθησή τους. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cigaret13 είπε

Πολύ καλός!  Ας τον fusio να λέει....ζηλεύει!😜

 

 Off topic... τα παλιά "καλά" χρόνια του Νόιζ θυμάμαι ένα παλικάρι σε μισοσκότεινα βίντεο, ημίγυμνο...😋  να σολάρει πολύ ωραία...  Εσύ ήσουν;

 Κρύβε λόγια.... 😁

  • Χαχα 2

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εβγαλες το σημειο στο 0:32 που ολοι κολωνουν και μαλιστα με wha, απο εμενα  thumbs up. Λιγο προσοχη με το τεμπο οπως σου ειπαν και αλλοι και πας για το 10/10.

  • Like 1

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ με το δεξί παίζω το wah.

 

Στο συγκεκριμένο δεν έχει δυσκολία η χρήση του γιατί το ανοιγοκλείνουμε με το ρυθμό του κομματιού, σαν να χτυπάμε το πόδι στο Ρυθμό.

Αν δεν έχεις πρόβλημα στο να χτυπάς το πόδι σου με το ρυθμό, δεν υπάρχει δυσκολία.

Δυσκολία θα μπορούσαμε να πούμε ότι θα υπήρχε αν έπρεπε να ανοιγοκλείνεις το wah σε συγκεκριμένες νότες.

 

Για λάιβ είναι σουπερ, έστω κι αν δεν είναι 100% ίδιες όλες οι φράσεις.

Μόνο το ρυθμικό γενικά θέλει διόρθωση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Κι εγώ με το δεξί παίζω το wah.

 

Στο συγκεκριμένο δεν έχει δυσκολία η χρήση του γιατί το ανοιγοκλείνουμε με το ρυθμό του κομματιού, σαν να χτυπάμε το πόδι στο Ρυθμό.

Αν δεν έχεις πρόβλημα στο να χτυπάς το πόδι σου με το ρυθμό, δεν υπάρχει δυσκολία.

Δυσκολία θα μπορούσαμε να πούμε ότι θα υπήρχε αν έπρεπε να ανοιγοκλείνεις το wah σε συγκεκριμένες νότες.

 

Για λάιβ είναι σουπερ, έστω κι αν δεν είναι 100% ίδιες όλες οι φράσεις.

Μόνο το ρυθμικό γενικά θέλει διόρθωση. 

 

Τα ίδια έγραψα κι εγώ και με κοροδέβουνε Σπύρο μου ....

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Τα ίδια έγραψα κι εγώ και με κοροδέβουνε Σπύρο μου ....

Ε τωρα θα κοροδεβουν και εμενα.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, fenderiarhs είπε

Αφου εβγαλες το σημειο στο 0:32 που ολοι κολωνουν και μαλιστα με wha, απο εμενα  thumbs up. Λιγο προσοχη με το τεμπο οπως σου ειπαν και αλλοι και πας για το 10/10.

Ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. Ναι όντως χάνει στο τέλος αλλά δεν πάω για το νότα νότα γιατί χαθήκαμε άσε και οτι βαριομαστε 😁 ή δεν μπορούμε. Ενα από όλα. 

7 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Κι εγώ με το δεξί παίζω το wah.

 

Στο συγκεκριμένο δεν έχει δυσκολία η χρήση του γιατί το ανοιγοκλείνουμε με το ρυθμό του κομματιού, σαν να χτυπάμε το πόδι στο Ρυθμό.

Αν δεν έχεις πρόβλημα στο να χτυπάς το πόδι σου με το ρυθμό, δεν υπάρχει δυσκολία.

Δυσκολία θα μπορούσαμε να πούμε ότι θα υπήρχε αν έπρεπε να ανοιγοκλείνεις το wah σε συγκεκριμένες νότες.

 

Για λάιβ είναι σουπερ, έστω κι αν δεν είναι 100% ίδιες όλες οι φράσεις.

Μόνο το ρυθμικό γενικά θέλει διόρθωση. 

Το ρυθμικό εννοείς τα τελευταία γρήγορα περάσματα? Γιατί γενικά από ότι κατάλαβες είναι και αυτοσχεδιστικο αρκετά και προσπάθησα να τα "χωρέσω" όλα και προφανώς δεν... 

 Δάσκαλε για να μην κρύβομαι θέλει μελέτη μελέτη μελέτη και ειμαι λίγο ερασιτέχνης  και φυγόποινος.

Επεξεργασμένο από ignantios

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, ignantios είπε

 Δάσκαλε για να μην κρύβομαι θέλει μελέτη μελέτη μελέτη και ειμαι λίγο ερασιτέχνης  και φυγόποινος.

Το'χεις, μην τρελαίνεσαι.
Απλα θελει να στανταρεις μερικα σημεια που δυσκολευεσαι ή ειναι ασαφη και να τα παιξεις μερικες φορες για να "ρεουν" ρυθμικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ignantios είπε

ειμαι λίγο ερασιτέχνης  και φυγόποινος.

 

Ληστεία?

Απαγωγή?

Ναρκωτικά?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου