Προς το περιεχόμενο

Μετακίνηση για πρόβα στον καιρό της καραντίνας


ALXGS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
3 λεπτά πριν, ALXGS είπε

Ξέρω...προσπαθώ να βρω δικαιολογίες για τον εαυτό μου, αλλά έχω λυσσάξει. Θέλω να ακούσω και την καινούρια κιθάρα γμτ πάνω στον ενισχυτή του που τον έχω παρκαρισμένο εκεί! 😇

Αλλά τελικά μάλλον θα σας ακούσω και  τείνω προς την ακύρωση. Με το πρόστιμο θα έπαιρνα δυο καλά πεταλάκια που θέλω 😁 Κρίμα είναι να τα δώσω τζάμπα κι άδικα.

Κρίμα είναι που δεν σε αποτρέπει από το να μήν πας η ασφάλειά σου ...............αλλά το πρόστιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
10 λεπτά πριν, LK είπε

Κρίμα είναι που δεν σε αποτρέπει από το να μήν πας η ασφάλειά σου ...............αλλά το πρόστιμο.

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, LK είπε

Κρίμα είναι που δεν σε αποτρέπει από το να μήν πας η ασφάλειά σου ...............αλλά το πρόστιμο.

Αδερφέ...θα πήγαινα με ολα τα μέτρα. Με μάσκα κτλ. Την σκεφτομαι την ασφάλειά μου, όπως και των άλλων. Εγώ ούτως ή άλλως είμαι κάθε μέρα λόγω της βιοποριστικής μου δουλειάς ανάμεσα σε πολύ κόσμο (super market) από την αρχή της πανδημίας και προσέχω αρκετά. Και στις τελευταίες πρόβες πέρσι πριν κλείσουν τα στούντιο, με μάσκα πήγαινα.

Μην με θεωρείς λοιπόν ανεγκέφαλο που δεν προσέχω την ασφάλειά μου και το κάνω μόνο για το πρόστιμο. Όλα τα έχω μέσα στο κεφάλι μου.

Θενκς πάντως.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου