Προς το περιεχόμενο

Χειρότερες/χειρότερη στιγμή που είχαμε ποτέ on stage?


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Nestoras είπε

Δεν θυμάμαι ποτε κακή στιγμή on stage.

Of stage όμως, όταν μου είπε ο κυρ΄ Αντρέας "σήμερα πουλήσαμε τέχνη και όχι ποτά".

 

Ροντεο?😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Nestoras είπε

 "σήμερα πουλήσαμε τέχνη και όχι ποτά".

 

Βαν ΓκΟχ μου εσυ

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασιλικό θέατρο Θεσσαλονίκης, πίτα από κόσμο, παράσταση με πασίγνωστη καλλιτέχνιδα, με video wall να παίζει μαζι με τα κομματια, το σινεματικό το μεγάλο, και εγώ μπαίνω με 100 κιλά pad (sampled από Νexus 2) σε λάθος κομμάτι από ντο δίεσι μινόρε, να σείονται τα ταβάνια και η σκηνή, και να νιώθω εναν να με σκουντάει και να λέει ρε οχι αυτό, αφού το αλλαξαμε το προγραμμα..🤣

 

  • Like 1
  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NorhymeNoReason είπε

Βασιλικό θέατρο Θεσσαλονίκης, πίτα από κόσμο, παράσταση με πασίγνωστη καλλιτέχνιδα, με video wall να παίζει μαζι με τα κομματια, το σινεματικό το μεγάλο, και εγώ μπαίνω με 100 κιλά pad (sampled από Νexus 2) σε λάθος κομμάτι από ντο δίεσι μινόρε, να σείονται τα ταβάνια και η σκηνή, και να νιώθω εναν να με σκουντάει και να λέει ρε οχι αυτό, αφού το αλλαξαμε το προγραμμα..🤣

 

Καιτουλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Mια χαρα παιξαμε εμεις.
Το πιοτί ομως ....

Τρομερό σκηνικό ...Lucky Luck φάση!!!!

Εδώ βέβαια στην Κρήτη είμαστε συνηθισμένοι σε κάτι τέτοια με τη διαφορά ότι στην πισίνα δε βρίσκεις καρέκλες το πρωί αλλά μουστακαληδες!!!!

  • Χαχα 2

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο καλό σκηνικό ήταν στο δεύτερο Live μου ever....Πλατεία Ταπητουργειου Βύρωνας 1997....λύκειο...

Σε 10 λεπτά βγαίναμε και ο μπασίστας άφαντος...είχε ξεχάσει ότι είχαμε live...

Eτρωγε πίτσα σπίτι του...δανειστήκαμε μια βέσπα για να πάμε να τον μαζέψουμε.(Βέβαια ήταν φοβερός μπασίστας αλλά από κάπου υπήρχε διαρροή...ο ίδιος τύπος που του είχαμε πει να βρεθούμε στην Transit (καφετέρια στο Παγκράτι) να συζητήσουμε τα κομμάτια και πήγε στην ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FORD στη Συγγρου!!!)

 

Παίξαμε λοιπόν ένα κομμάτι για κλείσιμο που θα το έπαιζε και η μπάντα που ακολουθούσε (κάποιοι είναι ακόμα φίλοι μου και συμφορουμιτες!)αλλά εμείς δεν το ξέραμε...οπότε μόλις τελειώνει η φάση και κατεβαίνουμε μας περιμένουν 2-3 αδερφια γνωστοί ισως της επόμενης μπάντας η απλά μυριστηκαν φασαρία...(φασαριοζοι γραφικοί τύποι οι οποίοι πήγαιναν οπουδήποτε υπήρχε περιπτωση να πέσουν τίποτα ψίλες ...  :-)  και ξαφνικά αρχίζουν τα μπουνιδια από το πουθενά και να μην ξέρουμε και το γιατί....όσες φάμε κι όσες δώσουμε...

Πάλι όλοι εναντίων όλων!!!

Τελικά θυμάμαι σκηνή εγώ να είμαι αραχτός σε ένα παγκάκι λίγο πιο δίπλα και να φιλιεμαι μια κοπέλα ΑΓΝΩΣΤΗ και στην άκρη του πλανου τα "3 αδέρφια" τα κάνει ο οχλος ασηκωτα!!!!

Σκηνές απείρου κάλλους....

Αισθάνθηκα λίγο Carnation....

Λίγο ρόξταρ....τότενες...  :-) 

 

Να και ένα ντοκουμέντο από το θρυλικό...παγκάκι...

Orion 2.jpg

ORION.jpg

Επεξεργασμένο από leon7pap
  • Like 2

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, leon7pap είπε

 από κάπου υπήρχε διαρροή...ο ίδιος τύπος που του είχαμε πει να βρεθούμε στην Transit (καφετέρια στο Παγκράτι) να συζητήσουμε τα κομμάτια και πήγε στην ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FORD στη Συγγρου!!!)

 

Orion 2.jpg

ORION.jpg

Με πεθανες..κλαιω

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ο χειροτερο:  επεσε το ποτο πανω στο πληκτρο ενω επαιζα, η κατω οκταβα ολη ανοιγμα και καθαρισμα

2ο χειροτερο: κατι πατησα ( δεν θυμαμαι)  και δεν ειχα ηχο ενω εμπενα σε εισαγωγη

3ο χειροτερο: ηταν να παιξω σολο και ξεχασα τι επρεπε να παιξω.... 😄🤣😅

 

να και μια φωτο αναμνηστικια αν κ δεν φαινομαι πολυ καλα....

 

DSC_0252.JPG

Επεξεργασμένο από stavros_d80
  • Like 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου