Προς το περιεχόμενο

Godfather theme BIRDAL VERSIONE


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έγιναν 2 takes κράτησα την πιο λογική. Έχει λάθη το ξέρω αλλά είναι αρκετά αυτό σχεδιαστικά τα μέρη οπότε.... Βαράτε αλύπητα. 

 

 

 

  • Like 7

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό είναι. Τα σηκώματα του είδους αυτού θέλουν ούτως ή άλλως μεγάλη μαστοριά. Αλλά δεν είσαι μακρυά.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερό σου μέρος είναι ο αυτοσχεδιασμός, και το πιο "αδύναμο" το θέμα αυτό καθαυτό.

Κάτι το τρέμολο, κάτι τα σηκώματα και το βιμπράτο, δίνουν κάποιες φορές την αίσθηση του λίιιιιγο ξεκούρδιστου.

 

Πάντως επειδή είσαι πάρα πολύ καλός, έχω την εντύπωση ότι αυτό είναι θέμα ελλιπούς δουλειάς.

 

Δεν έχεις δώσει δηλαδή τόση σημασία σ' αυτό, όσο έχεις δώσει στο παίξιμο στον αυτοσχεδιασμό (που σκίζεις).

 

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

Δεν έχεις δώσει δηλαδή τόση σημασία σ' αυτό, όσο έχεις δώσει στο παίξιμο στον αυτοσχεδιασμό (που σκίζεις).

 

 

και φυσικά στο θέμα είναι που θα δώσει βάση ο περισσότερος κόσμος. Ενω κατα κανόνα οι κιθαρίστες ρίχνουν το βάρος στα σόλα....

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Το καλύτερό σου μέρος είναι ο αυτοσχεδιασμός, και το πιο "αδύναμο" το θέμα αυτό καθαυτό.

Κάτι το τρέμολο, κάτι τα σηκώματα και το βιμπράτο, δίνουν κάποιες φορές την αίσθηση του λίιιιιγο ξεκούρδιστου.

 

Πάντως επειδή είσαι πάρα πολύ καλός, έχω την εντύπωση ότι αυτό είναι θέμα ελλιπούς δουλειάς.

 

Δεν έχεις δώσει δηλαδή τόση σημασία σ' αυτό, όσο έχεις δώσει στο παίξιμο στον αυτοσχεδιασμό (που σκίζεις).

 

Και μένα κάποια μου ακούγονται λίγο κάπως. Δεν ξέρω τι έκανα πάντως έχεις δίκιο είναι ξεκουρδιστα  Καλά μην πω στο τέλος που δεν ήξερα τους χρόνους του κομματιού και έκανα τα δικά μου χρονικά. 

Θα μπορούσε όπως λες να ήταν καλύτερο αλλά πραγματικά ήταν παρορμητικά και είπα ότι βγει.

Εχεις δίκιο. 

  • Like 1

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

 

και φυσικά στο θέμα είναι που θα δώσει βάση ο περισσότερος κόσμος. Ενω κατα κανόνα οι κιθαρίστες ρίχνουν το βάρος στα σόλα....

Ίσως ήμουν σίγουρος ότι αυτό θα βγει καλά και όχι τα δικά μου και το υποτίμησα.... 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ignantios είπε

Ίσως ήμουν σίγουρος ότι αυτό θα βγει καλά και όχι τα δικά μου και το υποτίμησα.... 

αυτό ακριβώς λεω

λέμε συνήθως έλα μωρέ, 5 νότες είναι. Ενώ οι άλλες 200.

Ελα όμως που ο κόσμος εκεί θα δώσει βάση.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλό! Όντως μερικά σημεία κι εμένα μου ακούστηκαν ξεκούρδιστα, αλλά μερικές φορές όταν βρέχει τα αυτιά μου κάνουν κάτι περίεργα, οπότε πάλι καλά που έγραψαν κι άλλοι και επιβεβαίωσαν.

 

Συνολικά πάντως ήταν μια χαρά και είχες και ωραίο ήχο. 

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου