Προς το περιεχόμενο

Πλήκτρα που θα θέλατε.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ καλή ερώτηση φίλε sPId_x... :roll: Την κάνω κι εγώ στον εαυτό μου τις ώρες που ονειροπολώ!

Πιθανότατα θα ήταν:

 

1) Korg Oasys 88 keys

2) Κάποιο synth-action MIDI keyboard με διάφορα μπλιμπλίκια και ένα pad controller

 

Αλλά κάθε λίγο καιρό αλλάζω γνώμη άρα μην τα πάρετε τοις μετρητοίς! :D

 

Υ.Γ. Τώρα που το σκέφτομαι, και ένα Nord Stage Compact μαζί με μια Ανδρομέδα δεν θα ήταν καθόλου άσχημα...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω πανω θα βιδωνα ενα ακομα σταντ και θα εβαζα το Nord lead

Στη μεση το Κοργκακι PA1X pro Elite

Κατω την Κόργκια Όαση των 5 Ηπειρων και των 7 θαλασσων

ε και το καημενο το πα50 που τ'αγαπαω τοσο πολυ...στα πλαγια :twisted: :twisted: :twisted:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nemoo παίζω πολλά και διάφορα, με πολλούς και διάφορους, αλλά το "κανονικό" μου γκρουπ λέγεται Happy Dog Project

 

Α...ΝΑι ρε ....Ωχ σωστά sry...Exω ακούσει μουισκή σου στο myspace σου... Παρα πολύ καλή h μουσική σας ειδικά στους Blend.... :D

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και ο alchemist.

 

η εναλλακτικά, το νεο roland με το vocoder απο πάνω, και απο κάτω ενα 76αρι extreme triton.

 

H τριτη λυση ενα roland va 88αρι απο κάτω και ενα triton le απο πάνω.

 

η να βάλω δυο κομμένους θερμοσίφωνες να τους κάνω θράκα , και να καλέσω κόσμο σπίτι, να ψήσουμε πολύ παϊδι , μετά να φάμε παγωτό σοκολάτα παρφέ με σιρόπι σοκολάτα, ενα βυτίο μπύρα, και μετά θα μπούνε καμια 30 γυναίκες, στο παιχνίδι να κάνουμε... σουσέλ. Καλεσμένο όλο το noiz και για εκείνη και μόνο την μέρα θα συννενοηθούμε να μην μιλάμε για μουσική, αυτό βέβαια είναι αδύνατο.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η να βάλω δυο κομμένους θερμοσίφωνες να τους κάνω θράκα ' date=' και να καλέσω κόσμο σπίτι, να ψήσουμε πολύ παϊδι , μετά να φάμε παγωτό σοκολάτα παρφέ με σιρόπι σοκολάτα, ενα βυτίο μπύρα, και μετά θα μπούνε καμια 30 γυναίκες, στο παιχνίδι να κάνουμε... σουσέλ. Καλεσμένο όλο το noiz και για εκείνη και μόνο την μέρα θα συννενοηθούμε να μην μιλάμε για μουσική, αυτό βέβαια είναι αδύνατο.[/quote']

Όπα... ναι δεν θα μιλάει κανένας για μουσική. Θα γίνει το μεγαλύτερο jam... στην ιστορία... :) :) funk & blues πάνε με τα κοψίδια... :) :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Νord Modular G2X το οποιο εχω :) και μου ειπαν στη adamco :P οτι δεν παραγεται πια αν ξερει κανεις να μας πει αν αληθευει και γιατι ?

2) Νord Lead 2x μ΄αρεσει το κοκκινο τι να κανουμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου