Προς το περιεχόμενο

ρε ματζόρε. (ή μάλλον ...μινόρε)


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Σε πάνω απο τέσσερα ποστ....προσπαθώ να σου εξηγήσω οτι αλλο πραγμα νομικά το κατάσταση ανάγκης και αλλο το κατάσταση πολιορκίας. 

Δεν εισαι νομικός και το κατανοώ. 

Ας το κλείσουμε εδω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνουν ντου σε σπίτια στα ΒΠ να δουν τι κοκο-παρτυ γίνονται αυτήν την περιοδο της καραντίνας.

Τον καημένο τον "ματζορε" πήγαν να συλλάβουν. 

Έτσι είναι, γιατί και καταγγελία να γίνει για πάρτυ πλουσιοπαιδων,την ίδια στιγμή θα πέσει συρμα.

Δεν υπάρχει Ισονομία.

Ποτε δεν υπήρχε δηλαδή 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, doubletrouble είπε

Δεν κάνουν ντου σε σπίτια στα ΒΠ να δουν τι κοκο-παρτυ γίνονται αυτήν την περιοδο της καραντίνας.

Τον καημένο τον "ματζορε" πήγαν να συλλάβουν. 

Έτσι είναι, γιατί και καταγγελία να γίνει για πάρτυ πλουσιοπαιδων,την ίδια στιγμή θα πέσει συρμα.

Δεν υπάρχει Ισονομία.

Ποτε δεν υπήρχε δηλαδή 

 

Εδώ ο πρωθυπουργος κάνει παρταρα..τι να περιμένεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σάμπως στα ΒΠ δεν υπάρχουν απατημένοι; 😄

 

Νομίζω πως το αρχικό βίντεο είναι μνημειώδες!

Ο κος Κουτσαβάκης... ρεμπέτης μουσικός μιλάει με το μπεγλέρι στο χέρι, με όλη τη σοβαρότητα που τον διακρίνει, για το πως χάλασε ο αρραβώνας ένεκα προδοσίας. Αυτά έχει η ζωή. Κάναμε και στη μπουζου με αναστολή ναουμ'. Πιάσε Ρε. 

Κι απο απέναντι έπαιζε το τζουκμποξ, το ραστα μαν βαιμπρέσιαν τεμάχιο, three little birds κάθονταν.

Το Φαιδρόν μετα του ωφελίμου.

  • Χαχα 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, doubletrouble είπε

Δεν κάνουν ντου σε σπίτια στα ΒΠ να δουν τι κοκο-παρτυ γίνονται αυτήν την περιοδο της καραντίνας.

 

 

Για ΒΠ δεν κΣερω αλλα στα συνορα Παγκρατιου/ Κολωνακιου που μενω  τους μαζεψαν κανονικα 3 φορες σε κατι ρετιρε 300 τ.μ. με θεα την Ακροπολη (νομιζω οτι αυτα τα σπιτια στεγαζουν δραματικα πΓιο πλουσιους απο τα ΒΠ και σιγουρα και πΓιο "old money", στα ΒΠ κατι βλαχονεοπλουτοι ΠΑΣΟΚ μενουν ετσι κι αλλιως 😂) ,το κΣερω γιατι ΕΓΩ τους εδωΚα (την μια φορα με κλιση στο 100 και τΙς αλλΕς με SMS....παιδΓια SMS ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ερχονται ΠΑΝΤΑ οι αστυνομικοι ετσι 😆) ... και χειροκροτουσα απο το μπαλκονι την ωρα που τους μπαζανε στα περιπολικα 😄

 

Ενταξει τωρα? Ησύχασες? 🤣

 

Παντως εδωΚα και κατι φτωχαδακια φοιτητΕ απο την επαρχια που εμεναν στο υπογειο της απεναντι πολυκατοικιας  &  εκαναν παρτυ στην Ταρατσα ,εγω δεν καΜω ταξικΑΙ διακρισεις...μια και ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ ειτε πλουσΓιος ,είτε φτωχος..παραμενει ΠΡΟΔΟΤΗΣ 😄

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Για ΒΠ δεν κΣερω αλλα στα συνορα Παγκρατιου/ Κολωνακιου που μενω  τους μαζεψαν κανονικα 3 φορες σε κατι ρετιρε 300 τ.μ. με θεα την Ακροπολη (νομιζω οτι αυτα τα σπιτια στεγαζουν δραματικα πΓιο πλουσιους απο τα ΒΠ και σιγουρα και πΓιο "old money") ,το κΣερω γιατι ΕΓΩ τους εδωσα... και χειροκροτουσα απο το μπαλκονι την ωρα που τους μπαζανε στα περιπολικα 😄

 

Ενταξει τωρα? Ησύχασες? 🤣

 

Πω πω ελπίζω να κάνεις πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Giorgos rockstep είπε

Πω πω ελπίζω να κάνεις πλακα

 

Φυσικα και ΔΕΝ κανω πλάκα.

 

Δηλαδη εσυ αν δεις μια αποπειρα δολοφονιας δεν θα παρεις το 100?

 

Ασε που αφΤι εκαναν κατι ακομα χειροτερο απο αποπειρα δολοφονιας: ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ,οι καταγγελίες έγιναν ολες γυρω στις 2 το πρωι και αφου ειχε βγει ολη η γειτονια στα μπαλκονια...την τριτη φορα οι....αθεοφοβοι...ειχαν φερει και LIVE μπαντα...(εντεχνοσκυλάδικα έπαιζαν κατι κΣυπολητοι με τουμπερΛεκια και τριχορδα μπουζουκια, μην τρομαζεις ,δεν επαιζαν ροΟΥκ 🤣)

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

@LK Παρασύρθηκες (κακώς) σε μια ατέρμονη κουβέντα με τον λάθος άνθρωπο, δεν γίνεται συζήτηση όταν απέναντι σου έχεις κάποιον που θεωρεί πως έχει το αλάθητο και στόχο να πείσει τον υπόλοιπο κόσμο πως κατέχει την απόλυτη αλήθεια. Φιλοσοφικά είμαι μαζί σου, νομικά ακούω και μαθαίνω.

@Superfunk Μετά την απόβαση της Νορμανδίας η δική σου στο ΝΟΙΖ είναι η πλέον αξιομνημόνευτη. Ο αγώνας που διεξάγεις προκειμένου να επιβληθεί η άποψη σου είναι πέρα απο κάθε περιγραφή. Καλύτερα να μιλάμε για το οτι οι Τέλε θέλουν παχιά μπράτσα... Να προσέχεις όμως, γιατί φράσεις δικές σου όπως "στα τέτοια μου η δημοκρατία" και ¨έρχονται Τουρκαλάδες να σφάξουν την οικογένεια μου" σε καθιστούν όμοιο (αν όχι χειρότερο) απο αυτούς που κράζεις.

@yameth Είχα την εντύπωση πως το θέμα κλειδώθηκε, πως έτσι αρχηγέ;

 

  • Like 3
  • Ευχαριστώ 1

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ez είπε

Να προσέχεις όμως, γιατί φράσεις δικές σου όπως "στα τέτοια μου η δημοκρατία" και ¨έρχονται Τουρκαλάδες να σφάξουν την οικογένεια μου" σε καθιστούν όμοιο (αν όχι χειρότερο) απο αυτούς που κράζεις.

 

Το να αναφερεις τις "φρασεις μου" εκτος κοντεξτ ειναι εκτος απο χυδαιο και εντελως λαθος.

Διαβασε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τι ακριβως εχω γραψει.

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 λεπτό πριν, ez είπε

 

@yameth Είχα την εντύπωση πως το θέμα κλειδώθηκε, πως έτσι αρχηγέ;

 

Για να πέσουν οι τόνοι.

Αλλά μάλλον δεν έπεσαν.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου