Προς το περιεχόμενο

Ασφάλεια συναντήσεων


D'Ailleurs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα τσεκάρω όσο μπορώ απο πριν τον άλλον, fb (για κοινούς γνωστούς), viber κλπ.

 

Ο σωστός ο ανθρωπος φαίνεται απο το τηλέφωνο. Εχω κάνει παρα πολλές συναλλαγές τα τελευταία 11 (!!) χρόνια που είμαι μέλος και μόνο σε μία περίπτωση είχα πάει παρέα με έναν φίλο που περίμενε στο αμαξι να ληστέψω τον πωλητή για να φύγουμε χαχαχαχα μα τι λεω, απλα να γίνει η συναλλαγη γιατί ο πωλήτης ακουγόταν κάπως περίεργος στο τηλεφωνο...

και το φοβερό είναι ότι ακουγόταν περίεργος γιατί είχε κάποιου είδους νοητική υστέρηση και απότι κατάλαβα οι γονείς του τον έστρεψαν στη μουσική απο μικρό... (όταν το συνάντησα ήταν 35+)

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως μια φορά έφερα ένα παιδί στο σπίτι για να αγοράσει ένα παλιό μου σύνθ αλλά είχα μαζί μου άλλον ένα φίλο και άλλον ένα κρυμμένο σε άλλο δωμάτιο just in case Είπα να βάλω και έναν έξω από την πολυκατοικία με ενδοεπικοινωνία αλλά το θεώρησα υπερβολικό και το απέρριψα σαν μέτρο. 🤣

 

 

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι απο Αθηνα

Ζω μονιμα στα Χανια.

Πουλουσα κιθαρα.

Ενδιαφερομενος για την κιθαρα μου απο Θεσαλλονικη πουλουσε και αυτος κιθαρα...(μια ltd ec 1000)

Κανονιζουμε ανταλλαγη συν καποια χρηματα απο μερους μου.Μετα απο μπολικα τηλεφωνα...στελνω κιθαρα και χρηματα σε γνωστο μου στη Θεσαλλονικη ωστε να προχωρησει το deal.Ο ενδιαφερομενος ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ!

Βεβαια αυτο εγινε οταν του ειπα να στειλει καποιες ακομα φωτος της κιθαρας.(ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΙΝΕΖΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ALIEXPRESS!!!!)

Μεταφορικα Χανια - Σαλονικα - Χανια.Για να γουσταρω!!!

Τελικα την αγορασε συμφορουμιτης απο Αθηνα χερι με χερι με τον πατερα μου.

Μετα παλι σε αλλη συναλλαγη ενα παιδακι ηρθε με τον πατερα του να παρει εναν valvestate 8080 και να μου δωσει μια bossgt 100.Καθε περιπτωση και συναντηση ειναι ξεχωριστη και δυναται να εχει ρισκο...βλεπεις με ποιον εχεις να κανεις (οσο μπορεις) και τα ζυγιζεις...

Απο τη μια καλο ειναι να κανεις μονο αποστολη και τελος  αλλα μιλαμε για μεταχειρισμενα....ο αλλος θελει να τσεκαρει...να ελεγξει το προιον....τωρα αν σου τυχει κανας Πάσσαρης...

 

  • Like 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

 

Παλι καλα που δεν εφυγες και με τη γυναικα του...

Στοίχημα ότι τον παρακαλούσε να την πάρει και ο gkourmoul1 αρνήθηκε

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Stoyo είπε

Στοίχημα ότι τον παρακαλούσε να την πάρει ...

 

Για σκέψου όμως να ζητούσε ανταλλαγή ....

Σιγά μην έχανε τέτοια πεθερά (αν έφευγε η κόρη σιγά μην καθόταν η μάνα) ο gkourmoul1 ...

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Για σκέψου όμως να ζητούσε ανταλλαγή ....

Εννοείς να τη δώσει για μια Squier πχ; Κατάλαβα κάτι λάθος; 🙄

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Stoyo είπε

Εννοείς να τη δώσει για μια Squier πχ; Κατάλαβα κάτι λάθος; 🙄

 

Ανταλλαγή γυναικών εννοούσα.

Τώρα αν θα έδινε και κατιτίς ο Γιώργος δεν το ξέρω.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις τρελοι, θα σας πω λεπτομερειες. Μπαινω μεσα σπιτι και με υποδεχεται η κοπελια του. Κουκλα το κοριτσι, σαν τα κρυα τα νερα. Παω να δοκιμασω την κιθαρα και μου λεει σιγα διοτι κοιμαται η αδερφη μου διπλα. Δεν περνανε 10 λεπτα και μπαινει στο δωματιο η αδερφη του. Ακομα πιο ομορφη. Ηταν και κατακαλοκαιρο...

 

Εν τελει την κιθαρα που πηρα απο αυτον (μαυρη squier vm strat) του την επεστρεψα κανα χρονο μετα, μαζι με ενα head amp, και πηρα ανταλλαγμα μια ολοκαινουργια ΜΙΜ τελε (δεν γουσταρει τελε). 

 

Συχνα του στελνω μνμ εαν εχει τιποτα για trade, αλλα τζιφος... 😄

 

 

 

 

  • Χαχα 5

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gkourmoul1 είπε

Ρε σεις τρελοι, θα σας πω λεπτομερειες. Μπαινω μεσα σπιτι και με υποδεχεται η κοπελια του. Κουκλα το κοριτσι, σαν τα κρυα τα νερα. Παω να δοκιμασω την κιθαρα και μου λεει σιγα διοτι κοιμαται η αδερφη μου διπλα. Δεν περνανε 10 λεπτα και μπαινει στο δωματιο η αδερφη του. Ακομα πιο ομορφη. Ηταν και κατακαλοκαιρο...

 

Εν τελει την κιθαρα που πηρα απο αυτον (μαυρη squier vm strat) του την επεστρεψα κανα χρονο μετα, μαζι με ενα head amp, και πηρα ανταλλαγμα μια ολοκαινουργια ΜΙΜ τελε (δεν γουσταρει τελε). 

 

Συχνα του στελνω μνμ εαν εχει τιποτα για trade, αλλα τζιφος... 😄

 

 

 

 

Χαρίζω όλο τον εξοπλισμό μου πέστονα αν ενδιαφέρεται

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

η κοπελια του. Κουκλα το κοριτσι, σαν τα κρυα τα νερα. Παω να δοκιμασω την κιθαρα και μου λεει σιγα διοτι κοιμαται η αδερφη μου διπλα. Δεν περνανε 10 λεπτα και μπαινει στο δωματιο η αδερφη του. Ακομα πιο ομορφη.

 

Και .... έφυγες?

Εγώ ακόμα εκεί θα ήμουνα ασούμε.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου