Προς το περιεχόμενο

Περί Ελληνικού VOICE


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Dr. No είπε

και Καζαντζίδη

 

Ο οποίος όταν ο ΤομιςοΤζονς πήγαινε είχε ήδη γυρίσει 4 φορές, ναταλΑιμεκιαφτα :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Dr. No είπε

Το να βάζεις σε σύγκριση άκυρα ονόματα δε λέει κάτι.

Κοίτα μπορώ να το κάνω κι εγώ, άλλοι έχουν τον justin bieber και τον kanye west και εμείς Μούσχουρη και Καζαντζίδη

 

 

κάτι δεν πιάνω

Εχουμε εμείς σε εκπομπή τέτοιου βεληνεκούς καλλιτέχνες τέτοιου βεληνεκούς όπως ο TJ?

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Ο οποίος όταν ο ΤομιςοΤζονς πήγαινε είχε ήδη γυρίσει 4 φορές, ναταλΑιμεκιαφτα :) :)

 

ακυριές τώρα....

Πόσα εκατομύρια δίσκοι επώλησε ο μεν και πόσα ο δε?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ez

Είσαι λίγο άδικος. Φέτος τα παιδιά του τελικού και ειδικά τα 2 κορίτσια ήταν πολύ καλοί. Σε αντίθεση με των προηγούμενων χρόνων.

Η δε Αλεξάνδρα δεν έχει τίποτε να ζηλέψει από ξένες που κανουν διασκευές στα κομμάτια των θηρίων (που είπε).

Και με τον Σαββόπουλο που την είδα και 'κει κεντούσε (να μην γράψω άλλο ρήμα που τελειώνει με τις ίδιες συλλαβές).

Επεξεργασμένο από Nestoras
  • Like 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dimsonic είπε

κάτι δεν πιάνω

Εχουμε εμείς σε εκπομπή τέτοιου βεληνεκούς καλλιτέχνες τέτοιου βεληνεκούς όπως ο TJ?

Έχουμε μπάτζετ που να πληρώσει καλλιτέχνη τέτοιου βεληνεκούς? Και να θέλει κιόλας να πάει γιατί με το ζόρι δε νομίζω.

Είναι σωστό να συγκρίνεις ένα ελληνικό πρόγραμμα με το αντίστοιχο αμερικάνικο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
2 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Είσαι λίγο άδικος. Φέτος τα παιδιά του τελικού και ειδικά τα 2 κορίτσια ήταν πολύ καλοί. Σε αντίθεση με των προηγούμενων χρόνων.

Η δε Αλεξάνδρα δεν έχει τίποτε να ζηλέψει από ξένες που κανουν διασκευές στα κομμάτια των θηρίων (που είπε).

Και με τον Σαββόπουλο που την είδα και 'κει κεντούσε (να μην γράψω άλλο ρήμα που τελειώνει με τις ίδιες συλλαβές).

Αν αδικώ κάποιους, ζητώ συγνώμη, δεν είναι στις προθέσεις μου.

Όπως ανέφερα, δεν το παρακολουθώ, οπότε και δεν έχω άποψη για το το τι συνέβαινε/συμβαίνει, απλώς σερφάροντας έπεσα πάνω σε σχετικό ρεπορταζ και είδα τα 2 τραγουδια του τελικού, μου γεννήθηκαν κάποιες σκέψεις και τις πόσταρα.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

ακυριές τώρα....

Πόσα εκατομύρια δίσκοι επώλησε ο μεν και πόσα ο δε?

ελπίζω να κάνεις πλάκα γιατί αν μιλάς σοβαρά ούτε 10χρονο δε θα έκανε αυτή τη σύγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dr. No είπε

Έχουμε μπάτζετ που να πληρώσει καλλιτέχνη τέτοιου βεληνεκούς? Και να θέλει κιόλας να πάει γιατί με το ζόρι δε νομίζω.

Είναι σωστό να συγκρίνεις ένα ελληνικό πρόγραμμα με το αντίστοιχο αμερικάνικο? 

 

Δεν είναι θέμα μπατζετ. Η Αγγλία έχει ένα τεράστιο πανέρι να διαλέξει τεράστιους καλλιτέχνες. Εμείς έχουμε αυτά που βλέπουμε.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Dr. No είπε

ελπίζω να κάνεις πλάκα γιατί αν μιλάς σοβαρά ούτε 10χρονο δε θα έκανε αυτή τη σύγκριση

 

Δεν πειράζει την κάνω εγώ κι ας πέρασαν 55 χρόνια από τότε.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

 

Δεν είναι θέμα μπατζετ. Η Αγγλία έχει ένα τεράστιο πανέρι να διαλέξει τεράστιους καλλιτέχνες. Εμείς έχουμε αυτά που βλέπουμε.

οκ

 

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

 

Δεν πειράζει την κάνω εγώ κι ας πέρασαν 55 χρόνια από τότε.

οκ, Richie Sambora πολύ καλύτερος του Holdsworth γιατί πόσα εκατομμύρια έχει πουλήσει ο ένας και πόσα ο άλλος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου