Προς το περιεχόμενο

Youtube Audio μου κανει παράσιτα


johndelover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσπα. ΦΙλε σε ευχαριστω για τον χρονο που μου αφιέρωσες.

Θα συνδεσω την καρτα πανω σε ενα αλλο υπολογιστη και βλεπουμε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση για πιο κουφές καταστάσεις, π.χ. θόρυβος από ποντίκι, θόρυβος από λειτουργία USB θύρας ή κάποιου περιφερειακού, θόρυβος από ηλεκτρικά στοιχεία στο κουτί ή και σε ηλεκτρικές πρίζες του σπιτιού κοκ.. Αν και λες ότι στο DAW δεν έχει θόρυβο, για τσέκαρε λίγο και τα παραπάνω πριν κάνεις πάλι εγκατάσταση τα Windows (ίσως δεν έχει και νόημα αυτό πάντως.. πιθανότατα δε φταίει το λογισμικό και η επανεγκατάσταση δεν θα αλλάξει τίποτα..)

Επεξεργασμένο από John Tzinieris

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε το χεις κάνει ήδη, δοκίμασε να τρέξεις τον υπολογιστή σε ασφαλή λειτουργία με πρόσβαση στο διαδίκτυο. Υπάρχει περίπτωση να τρέχει κάτι άλλο που να δημιουργεί το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες. Τελικα εψαξα στο νετ και βρηκα εναν πολυ πιο ελαφρυ web browser τον icedragon.

Ολα καλα με αυτον τον browser. Τελικα μαλλον που εφτεγε το chrome το οποιο τελικα ειναι πολυ βαρυ για το πισι μου

.Ας ελπισω να μην εχω προβλημα στο μελλον με τον icedragon.

Σας ευχαριστω ολους σας για το ενδιαφερον .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου