Προς το περιεχόμενο

Λιβαδειά - Ξενάγηση ΕΤ2


loucas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, loucas είπε

 

Το Ερατώ...έκλεισε....τουλάχιστον θα φάτε κάπου.

Για τον ύπνο sleeping bag .Είδες φιλοξενία?😀

Για τα παραπάνω έχεις πολύ δίκιο !

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, loucas είπε

 

Το Ερατώ...έκλεισε....

Nαι πράγματι.Το είχα ξεχάσει.

:-)

Ωραια η Λιβαδειά και ωραία η παρουσίαση.

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η τσάρκα πάνω κάτω στο ποτάμι πρέπει να είναι φοβερή φάση. Θα προσπαθήσω να το κάνω.

Δε μας λες βρε Λουκά κι όλας πως και βγήκες στο γιαλί? είσαι εκεί στα πράγματα της πόλης? (ότι είσαι είσαι σίγουρα φάνηκε, από περιέργεια ρωτάω).

Επίσης πως δεν έπαιξες και συ λίγο πιανάκι, εκτός από τον μαέστρο...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικο μερος. Σιγουρα απο εκεινα τα μερη που κανεις μια σταση, χειμωνα ή καλοκαιρι. Αξιζει επισκεψη, ειδικα μετα σουβλακιων....

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Αυτή η τσάρκα πάνω κάτω στο ποτάμι πρέπει να είναι φοβερή φάση. Θα προσπαθήσω να το κάνω.

Δε μας λες βρε Λουκά κι όλας πως και βγήκες στο γιαλί? είσαι εκεί στα πράγματα της πόλης? (ότι είσαι είσαι σίγουρα φάνηκε, από περιέργεια ρωτάω).

Επίσης πως δεν έπαιξες και συ λίγο πιανάκι, εκτός από τον μαέστρο...

Λίγο πολύ όλοι γνωριζόμαστε εδώ.

Ζητήθηκαν από την εκπομπή 3-4 άτομα να μιλήσουν για την πόλη.

Εγώ ασχολούμαι λίγο και είναι η τρέλα μου μετά την μουσική .

Πήρε τηλ. και οκ.

Οπότε κατέθεσαν  το συμφωνηθέν ποσό των 200Κ€ και έγινε deal.😀

Με αυτό αγόρασα εκείνο το Bosendolfer imperial που δεν μου ανέβαζαν στο 2ο όροφο οι courier θυμάσαι?😄

Πιάνο δεν  ήταν στο θέμα να παίξω οπότε καλύτερα στο noiz που  καταλαβαίνουν εδώ.

 

 

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, loucas είπε

Οπότε κατέθεσαν  το συμφωνηθέν ποσό των 200Κ€ και έγινε deal.😀

Με αυτό αγόρασα εκείνο το Bosendolfer imperial που δεν μου ανέβαζαν στο 2ο όροφο οι courier θυμάσαι?😄

 

 

Τσάμπα πήγες.

100 bitcoin έπρεπε να ζητήσεις.

Να αγοράσεις και την πόλη και το ποτάμι μετά δηλαδή.

 

Μπράβο ρε παλικάρι που ασχολείσαι με την πόλη σου.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Τσάμπα πήγες.

100 bitcoin έπρεπε να ζητήσεις.

Να αγοράσεις και την πόλη και το ποτάμι μετά δηλαδή.

 

Μπράβο ρε παλικάρι που ασχολείσαι με την πόλη σου.

Ευχαριστώ φίλε.

Εσύ πάντως να μην έρθεις😄

Θα στείλω λιμουζίνα να σε πάρει από εδώ !

Να δεις οι μπύρες πως θα πάνε ....άπαντες .

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω μου θύμησες ένα φανταστικό παιδί που γνώριστα στο στρατό... Από τους πιο τίμιους και ευχάριστους ανθρώπους που έχω γνωρίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχην συγχαρητηρια για την συνεισφορα σου στην εκπομπη και κατα δευτερον ευχαριστω που την προτεινες, καθως δεν εχω σχεση με το μεσον πανω απο 2 δεκαετιες και μαζι με τα ξερα χανω και τα χλωρα, οπως αυτη η εκπομπη.

Τριτον να πω οτι απο το μεσημερι που ειδα τον τιτλο του θεματος στο κινητο, διαβασα τα πρωτα σχολια, και ειδα τα πρωτα λεπτα της εκπομπης, περιμενα να τελειωσει η μερα και να κατσω να δω την εκπομπη προσεκτικα και σε ολο της το μεγαλειο (μεγαλη οθονη, καλο ηχο κλπ) και οταν λεω χρονο εννοοω κανα δίωρο συνολικα, αφου συχνα παταω Pause και κανω αναζητηση στο νετ για θεματα που αναφερονται, ειτε για λεπτομερειες που μου αρεσουν, ειτε ιστορικα που θελω να βαλω σε ταξη ή να φρεσκαρω στην μνημη μου κλπ.
 

Τεταρτον να πω για μια μεγαλη συμπτωση.
Το πρωι διαβαζα οτι μπορει να ανοιξουν τα συνορα των νομων την περιοδο του Πασχα, και σκεφτομουν τι καλα που θα ηταν να πηγαινα μια εκδρομη σε κανενα αγαπημενο μερος.
Συνηθως παω ή Πηλιο ή Καρπενησι ή βορεια Ευβοια, αλλα θυμηθηκα οτι προπερσι που δεν μας ειχε χτυπησει ακομα η συΦορα, ειχα περασει την Κυριακη του Πασχα "αναγκαστικα" στη Λιβαδειά.
Και λεω "αναγκαστικα" γιατι ηταν στα πλαισια της εργασιας. Επαιζα σε συναυλια στη κεντρικη πλατεια της Λιβαδειας.
Συνηθως οταν γυριζω στα διαφορα μερη της Ελλαδας για συναυλιες, δεν τα ευχαριστιεμαι, καθως ο χρονος και ο χωρος που κινουμαι ειναι περιορισμενος, (αφιξη στο χωρο συναυλιας και souncheck, διάλειμμα, συναυλια, φαγητο μετα τη συναυλια, ξενοδοχειο για υπνο και αναχωρηση την επομενη το πρωι).
Στη Λιβαδεια ομως συνεβηκαν διαφορετικα τα πραγματα.
Σκεφτηκα να παω πριν την Κυριακη του Πασχα, αναξαρτητα απο το γκρουπ, ενα τριημερο στο αγαπημενο Καρπενησι και στο γυρισμο να κανω σταση στη Λιβαδεια για τη συναυλια και μετα να επιστρεψω Αθηνα.
Ειχα λοιπον ολη την ανεση να φτασω νωρις την Κυριακη στην πολη, να κανω τις βολτες μου (Θεε μου τι αξιοθεατα) να φαω Αναστασιμα (Θεε μου τι φαγαμε), να δω τους ανθρώπους της (Θεε μου τι φιλοξενοι άνθρωποι) και μετα χωνεψη, Soundhcheck κλπ.


Ειχα στο μυαλο μου την εκδρομη λοιπον απο το πρωι και το μεσημερι ανοιγω noiz και βλεπω πρωτο θεμα ... Λιβαδειά.
Χαχαχαχα

Τρελλη συμπτωση το θεμα σου, λεμε.
Σαν να μου λεει, μη το σκεφτεσαι.


.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου