Προς το περιεχόμενο

Europa - cover


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ρε Γιώργο όπως πάντα αυτό το κομμάτι ενώ το έχω... δεν μου αρέσει ο τρόπος που το κλείνω ...και μου έδωσες τη λύση.... υπέροχος όπως πάντα ο ήχος πολύ ωραίος ...

  • Ευχαριστώ 1

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που σου αρεσε και χαιρομαι που βρηκες τη λυση. Γενικοτερα, υποστηριζω οτι πρεπει να φερνουμε τα κομματια στα μετρα μας, κρατωντας τα βασικα χαρακτηριστικα τους. Αρα, λυση παντα θα υπαρχει με λιγη φαντασια.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτική ισορροπία. Το έκανες τελείως δικό σου αλλά ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ άκουγα καθαρά και το Santana feelin' μέσα σε όλο αυτό! Και γινόταν ανεπιτήδευτα, δεν ήταν ότι παίζεις εσύ και κάπου χώνεις τα κλισέ του Santana. 

 

Αν του βάλεις στα ψέματα λίγο echo και λίγο ήχο κόσμου θα το έχαφτα ως live του πραγματικού.

Άκου ένα παράδειγμα και δέξου τον ενθουσιασμό του κοινού σου !!

 

 

Europa.mp3

Επεξεργασμένο από Jet72
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλα, φιλε Jet! Ενδεχομενως καποιος να το περνουσε για λαιβ του Σαντανα, για περιπου μισο λεπτο, οποτε και ξεκινουν οι ασυγχρονισμοι... 😆

 

Η βαρεμαρα μου και η αδυναμια μου στο να κατσω να κοπιαρω το οτιδηποτε, με σπρωχνει στο να παιζω με εναν δικο μου τροπο τις οποιες γνωστες μελωδιες παιζω κατα καιρους. Τα παιζω οπως τα εχω μεσα στο μυαλο μου. 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου