Προς το περιεχόμενο

Cubase 5 PRO τιμη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, killbill είπε

Γιατί δεν παίρνεις το Cubase PRO τελευταία έκδοση full από το aliexpress με 12€?

Οριστε;

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/3/2021 στις 12:55 ΜΜ, dimsonic είπε

Οριστε;

Καλά εσάς δεν σας έχουν τρελάνει στις διαφημίσεις και στα προτεινόμενα στο fb από το aliexpress.com?

Απλά δεν θα μπορείς να κάνεις updates αλλά σιγά! Να ορίστε το Cubase pro 11 τσάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας. Δυστυχώς μόλις διάβασα στο σάιτ της steinberg ότι απαγορεύεται η μεταφορά άδειας αν η άδεια είναι εκπαιδευτική. Άρα δεν μπορώ νόμιμα να πουλήσω το εκπαιδευτικό μου cubase. Να είστε καλά για τις πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, johndelover είπε

Παίδες ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας. Δυστυχώς μόλις διάβασα στο σάιτ της steinberg ότι απαγορεύεται η μεταφορά άδειας αν η άδεια είναι εκπαιδευτική. Άρα δεν μπορώ νόμιμα να πουλήσω το εκπαιδευτικό μου cubase. Να είστε καλά για τις πληροφορίες.

Αυτό είναι το πρώτο που έπρεπε να αναφέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/3/2021 στις 1:00 ΜΜ, killbill είπε

Καλά εσάς δεν σας έχουν τρελάνει στις διαφημίσεις και στα προτεινόμενα στο fb από το aliexpress.com?

Απλά δεν θα μπορείς να κάνεις updates αλλά σιγά! Να ορίστε το Cubase pro 11 τσάμπα

 

δεν θα ήμουν ευτυχής με τέτοιο λογισμικό.

Αλλο τα windows με 5 ευρώ που είναι legit άδειες που απλά ισχύουν αλλά έχουν παροπλιστεί μηχανήματα για τα οποία εκδόθηκαν και άλλο αυτό.

Είναι ολίγον ...μυρωδάτο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου κάτι που κάνει 500€, να το αγοράσω 12€. Γούστα είναι αυτά

Επεξεργασμένο από killbill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/3/2021 στις 1:00 ΜΜ, killbill είπε

Καλά εσάς δεν σας έχουν τρελάνει στις διαφημίσεις και στα προτεινόμενα στο fb από το aliexpress.com?

Απλά δεν θα μπορείς να κάνεις updates αλλά σιγά! Να ορίστε το Cubase pro 11 τσάμπα


Δε θα μπορείς να κάνεις updates? Ούτε στο πληρωμένο κάνεις updates, εκτός αν εννοείς δε γίνεται paid upgrade επίσημα. Και να μη γίνεται, μεγάλο update γίνεται κάθε χρόνο το Νοέμβρη. Στα 500 ευρώ σημαίνει ότι μπορείς να παίρνεις από Aliexpress κάθε νέα έκδοση για 30+ χρόνια, και έχεις και updates - ενώ αν κάνεις updates στο Cubase κάθε χρόνο, άστο...

Μάλλον αυτό το license είναι για 1 activation, 1 pc, και χωρίς usb licenser φαντάζομαι (που ακούγεται καλύτερο...). Το έχεις αγοράσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν το έχω αγοράσει 

Απλά διάβαζα στη περιγραφή ότι επειδή είναι σπασμένο δεν μπορεί να κάνει updates από το site της steinberg Λογικό! 

Τώρα η επιλογή είναι του καθένα. 500€ με updates ή 12€ χωρις updates. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε


Δε θα μπορείς να κάνεις updates? Ούτε στο πληρωμένο κάνεις updates, εκτός αν εννοείς δε γίνεται paid upgrade επίσημα. Και να μη γίνεται, μεγάλο update γίνεται κάθε χρόνο το Νοέμβρη. Στα 500 ευρώ σημαίνει ότι μπορείς να παίρνεις από Aliexpress κάθε νέα έκδοση για 30+ χρόνια, και έχεις και updates - ενώ αν κάνεις updates στο Cubase κάθε χρόνο, άστο...

Μάλλον αυτό το license είναι για 1 activation, 1 pc, και χωρίς usb licenser φαντάζομαι (που ακούγεται καλύτερο...). Το έχεις αγοράσει?

η steinberg δεν είναι Microsoft που να πουλάει λειτουργικά που έχουν εγκατεστημένη βάση εκατομυρίων.

Εξαρτάται κατα πολύ από τα λογισμικά της γι αυτό και είναι ακριβά.

Δεν ξέρω πως μπορείς να κάνεις activation, τι serial έχει αυτό και τι φασούλια θα σου βγάλει στην πορεία. Εδώ έχεις θέματα με λογισμικά που τα ψώνισες με 500άρικα και η steinberg σφυρίζει αδιάφορα, φαντάσου τι μπορεί να γίνει μ αυτό.

Ετσι απο περιέργεια πάντως ίσως δελεαστώ να τα δώσω για δοκιμή.

Αλλά δεν είναι δυνατόν να αφήσει η steinberg (και η Yamaha) τον κάθε αλή μπαμπά να της χαλάει την αγορά. Παράξενη ψυχραιμία βλέπω.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, killbill είπε

Όχι δεν το έχω αγοράσει 

Απλά διάβαζα στη περιγραφή ότι επειδή είναι σπασμένο δεν μπορεί να κάνει updates από το site της steinberg Λογικό! 

Τώρα η επιλογή είναι του καθένα. 500€ με updates ή 12€ χωρις updates. 

Που το δες το σπασμένο στην περιγραφή? Στον τίτλο λέει Genuine License...

Επεξεργασμένο από Alex Raptakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου