Προς το περιεχόμενο

Αγορά κάρτας ήχου, ηχείων και midi.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αναζήτηση τελείωσε. Βρέθηκαν από μέλη του noiz τα Μ-ΑUDIO BX5 που πριν λίγο παρέλαβα, και η Focusrite Scarlett 2i2 Second Generation που περιμένω να έρθει. Midi προς το παρών μου δάνεισαν ένα akai lpk25 να πάρω μία γεύση η οποία μπορώ να πω πως είναι πικρή. Πέρα απ τα πλήκτρα που είναι άστα να πάνε, οι δύο οχτάβες δεν φτάνουν με τίποτα. Σας ευχαριστώ για μία ακόμη φορά που μπήκατε στον κόπο να μου απαντήσετε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
Στις 10/3/2021 στις 10:13 ΠΜ, dimsonic είπε

 

Το ίδιο ισχύει επίσης με την audient evo 4 στα 120 δηλαδή διαφορά 50 ευρώ.

 

 

 

Καλησπέρα.

 

Την προτείνεις μιας και σκέφτομαι αλλαγή κάρτας ήχου μιας και η native instruments audio kontrol 1 μου πάλιωσε και σκέφτομαι αλλαγή; Τη βλέπω την audient evo 4 στα 79 ευρώ πλέον (εδώ και 1-2 μέρες από αρκετά καταστήματα) ενώ είχε πάνω από 115 και τη σκέφτομαι.

Είμαι ανάμεσα σε αυτή και την scarlett solo 3rd gen. Αν οι διαφορές είναι μικρές, λέω να πάω στην evo 4 που είναι πιο οικονομική. Η χρήση που κάνω είναι να γράφω φωνή και να παίζω με midi τα διάφορα vst στο fl studio.

Επεξεργασμένο από stratigos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την σολο την έχω, αλλά δεν την έχω δουλέψει πέραν της αναπαραγωγής μόνο. Την πήρα να βρίσκεται. Ηχογραφώ με άλλη. Και την πήρα σχεδόν καινούργια 50.

Νομίζω η evo στα 79 ειναι καλή τιμή.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, dimsonic είπε

την σολο την έχω, αλλά δεν την έχω δουλέψει πέραν της αναπαραγωγής μόνο. Την πήρα να βρίσκεται. Ηχογραφώ με άλλη. Και την πήρα σχεδόν καινούργια 50.

Νομίζω η evo στα 79 ειναι καλή τιμή.

 

Τελικά, αφού διάβασα κάτι του στυλ ότι για να ακούσεις στα ακουστικά στην evo 4, παύουν να παίζουν τα ηχεία και το ανάποδο, πήρα σήμερα την Audient id4 mkii με 25 ευρώ παραπάνω (και αυτή σε προσφορά από τα 140+ που κάνει κανονικά) και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stratigos είπε

 

Τελικά, αφού διάβασα κάτι του στυλ ότι για να ακούσεις στα ακουστικά στην evo 4, παύουν να παίζουν τα ηχεία και το ανάποδο, πήρα σήμερα την Audient id4 mkii με 25 ευρώ παραπάνω (και αυτή σε προσφορά από τα 140+ που κάνει κανονικά) και όλα καλά.

Ειναι σαφως καλυτερη σε ολα

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου