Προς το περιεχόμενο

Δουλευει η αξιολογηση συναλλαγών...?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. Το προβλημα μου ειναι το εξης:

Καποιοι συμφορουμιτες μας προσπαθούν επίμονα να μου κάνουν αξιολογηση αλλα ματαια...γνωριζει κανεις κατι γυρω απο το ζητημα...? 

Εγω επισης προσπαθησα να στειλω σχολιο για μια συναλλαγη αλλα δεν τα καταφερα.

Παρακαλω βοηθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, AL PACINO είπε

Καλησπερα σε ολους. Το προβλημα μου ειναι το εξης:

Καποιοι συμφορουμιτες μας προσπαθούν επίμονα να μου κάνουν αξιολογηση αλλα ματαια...γνωριζει κανεις κατι γυρω απο το ζητημα...? 

Εγω επισης προσπαθησα να στειλω σχολιο για μια συναλλαγη αλλα δεν τα καταφερα.

Παρακαλω βοηθεια!

Ίσχυε, για κάποιο λόγο, ότι όποιος αποσύρει την αγγελία δεν μπορούσες να του κάνεις αξιολόγηση. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Πρόσφατα ήθελα να κάνω αξιολόγηση για έναν πωλητή στις αγγελίες και δεν έβρισκα τον τρόπο. Τελικά έκανα κλικ στο "8 σχόλια" δίπλα στο όνομά του που ήταν σε μορφή link και μου άνοιξε η σελίδα με το διαθέσιμο κείμενο και τα αστεράκια κλπ. Και σκέφτηκα "πολύ περίεργο να γίνεται έτσι. Αν κάποιος δε το ξέρει θα ψάχνει.." Δεν είμαι όμως σίγουρος αν αυτός είναι ο τρόπος. Ίσως να μη βλέπω κάποια πράγματα επειδή τρέχω με Windows XP και λόγω ελλείψεως σε updates να μή μου εμφανίζονται όλα σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Πρόσφατα ήθελα να κάνω αξιολόγηση για έναν πωλητή στις αγγελίες και δεν έβρισκα τον τρόπο. Τελικά έκανα κλικ στο "8 σχόλια" δίπλα στο όνομά του που ήταν σε μορφή link και μου άνοιξε η σελίδα με το διαθέσιμο κείμενο και τα αστεράκια κλπ. Και σκέφτηκα "πολύ περίεργο να γίνεται έτσι. Αν κάποιος δε το ξέρει θα ψάχνει.." Δεν είμαι όμως σίγουρος αν αυτός είναι ο τρόπος. Ίσως να μη βλέπω κάποια πράγματα επειδή τρέχω με Windows XP και λόγω ελλείψεως σε updates να μή μου εμφανίζονται όλα σωστά.

Αυτος φαινεται να ειναι ο μονος τροπος, Πανο. Το θεμα ειναι οτι κολλαει το πραμα και δεν σε αφήνεινα ολοκληρωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απο τις Οδηγίες

 

Παράθεση

Πως αξιολογώ μια συναλλαγή;


Για να αξιολογήσετε τη συναλλαγή σας με κάποιο μέλος, πρέπει αρχικά να είστε συνδεδεμένος.
Πηγαίνετε στην αγγελία του χρήστη που σας ενδιαφέρει και επιλέγετε "Όλες οι καταχωρήσεις" απο τον ίδιο χρήστη, στα στοιχεία επικοινωνίας του.
Επιλέγετε "Σχόλια" και προσθέτετε μαζί με τα στοιχεία σας, Αξιολόγηση απο 1 έως 5 αστέρια και μια μικρή περιγραφή της συναλλαγής στο παρακάτω πεδίο. 

 

Αν δεν εμφανίζονται τα στοιχεία του επειδή τα έχει αποκρύψει με την επιλογή Sold, ζητήστε απο αυτόν που θα δεχθεί τον σχολιασμό να ακολουθήσει τις εξής ενέργειες: 
Μέσα απο το προφίλ σας επιλέξετε να εμφανίσετε όποια αγγελία σας (ενεργή ή μη) υπάρχει. Επιλέξτε "Επικοινωνία" και στη συνέχεια "Αλλες καταχωρίσεις απο το ίδιο μέλος" και αντιγράψτε απο το σημείο που φαίνονται οι διευθύνσεις στο Browser, το link που θα είναι κάπως έτσι: http://smart.noiz.gr/user_listings.php?id=99234. Στείλτε το link στον ενδιαφερόμενο για σχολιασμό.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Παράθεση

Για να αξιολογήσετε τη συναλλαγή σας με κάποιο μέλος, πρέπει αρχικά να είστε συνδεδεμένος.

 

  • Ευχαριστώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είχατε δίκιο και ζητώ συγγνώμη που δεν το πρόσεξα.

Υπήρξε τελικά κάποιο πρόβλημα με τις αξιολογήσεις απο τις 6/3. Παρατήρησα την έλλειψή τους απο τότε.

Κάποιες όχι τόσο άσχετες τελικά ρυθμίσεις στον server δημιούργησαν το πρόβλημα το οποίο και ελύθει σήμερα.

Βουρ για τα αστέρια λοιπόν!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου