Προς το περιεχόμενο

Μέλη ανά όργανο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Superfunk said:

 

Τον λαϊκό σωτήρα. 

Αυτό ακριβώς είναι το ξί φαλτσόρε...

 

ΥΓ μην ξεχνάτε έχω λιγότερο από 1 βδομάδα εδώ μέσα, τα inside jokes δεν τα πιάνω κσι τον άνθρωπο δεν τον γνωρίζω, ας με συγχωρέσει.

Επεξεργασμένο από mitsar
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mitsar είπε

Αυτό ακριβώς είναι το ξί φαλτσόρε...

ΠσιφισετονσΕλεΓω.

Θα σε διορίσει στο δημόσιο.

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα απαντήθηκε (δεν) οπότε ας κλείσει το thread (και να διαγραφεί εντελώς ακόμα καλύτερα, να αλαφρύνει το noiz)

 

Αφιερώνω στην πλειοψηφία το επόμενο ιστορικό άσμα:

 

 

 

Επεξεργασμένο από mitsar
άσμα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε πω εγω.

Το νοιζ εχει ενα καρο μελη που εδω και χρονια ειναι ανενεργά.

Οποτε δεν υπαρχει απαντηση.

Ακομα κι αν μετρηθουν τα οργανα οπως (και εαν) δηλωνει ο καθενας δεν αντικατοπτριζουν καποια πραγματικοτητα.

Σημερα τα ενεργα μελη ειναι λιγοστα αλλα σταθερα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<<On topic mode ON>>

 

Απο τους ενεργους χρηστες, ας πουμε οτι ενα 65% ειναι κιθαριστες, ενα 25% ειναι πληκτραδες, και το υπολοιπο 10% μοιραζεται σε μπασο, τυμπανα, μπουζουκι, τεχνικους, παραγωγους κ.α.

 

<<On topic mode OFF>>

  • Χαχα 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Επειδή μου κέντρισε το ενδιαφέρον η ερώτηση μπήκα στη διαδικασία και μέσω της αναζήτησης βγήκαν τα παρακάτω αποτελέσματα.

 

κατανομή μουσικών στο Noiz.gr

 

Υπάρχουν και άλλα όργανα αλλά αυτά είναι τα κύρια.

Πολύ πολύ ενδιαφέρον και νομίζω αντικατοπτρίζει και την πραγματικότητα εκτός Noiz επίσης αν εξαιρέσεις το μπουζούκι που δεν πολυσυμμετέχει σαν όργανο εδω.

 

Επίσης απαντώ στον φίλο dimsonic και όσους συχνάζουν γράφοντας καθημερινά, πως τρέφουν ψευδαισθήσεις που μπορούν να διαπιστώσουν κοιτώντας πόσοι είναι συνδεδεμένοι ως επισκέπτες ανα πάσα στιγμή.

Οι περισσότεροι παρακολουθούν και δεν γράφουν. Ισως τους τρομάζουμε με αυτά που γράφουμε 🙃 ή απλά παρακολουθούν και κάποιοι άλλοι παίρνουν τις έτοιμες απαντήσεις στα χιλιάδες παλιά θέματα.

 

Θα έπρεπε να το καταλάβει κανείς απο το πολύ υψηλό επίπεδο των μουσικών που συμμετέχουν σε κάθε διαγωνισμό και είναι άγνωστοι λόγω χαμηλής συμμετοχής στις συζητήσεις. Ισως θα έπρεπε να τους ενθαρρύνουμε περισσότερο να συμμετάσχουν.

 

  • Like 7

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, yameth είπε

 

Επίσης απαντώ στον φίλο dimsonic και όσους συχνάζουν γράφοντας καθημερινά, πως τρέφουν ψευδαισθήσεις που μπορούν να διαπιστώσουν κοιτώντας πόσοι είναι συνδεδεμένοι ως επισκέπτες ανα πάσα στιγμή.

 

 

ψευδαισθήσεις?...🙃

 

δεν θα τό'λεγα. Εχω καλή και καθαρή εικόνα για το πόσοι ασχολούνται. 

Προφανώς δεν με αφορούν ούτε ενδιαφέρουν ποιοί παρακολουθούν σιωπηρά (φοβισμένοι ή όχι από τους καθημερινούς μπαμπούλες). Που βεβαίως βεβαίως καλώς απασχολούν εσένα.

Αν δεν ασχοληθούν (γράψουν) οι καθημερινοί  Γιάννη μου....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, yameth είπε

 

 

Θα έπρεπε να το καταλάβει κανείς απο το πολύ υψηλό επίπεδο των μουσικών που συμμετέχουν σε κάθε διαγωνισμό και είναι άγνωστοι λόγω χαμηλής συμμετοχής στις συζητήσεις. Ισως θα έπρεπε να τους ενθαρρύνουμε περισσότερο να συμμετάσχουν.

 

μηδενικής μάλλον ήθελες να πεις.

 

όσον αφορά τα bold.... μάλλον θα το κατατάξω στους ανεκπλήρωτους πόθους.... (όλων μας ...)

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου