Προς το περιεχόμενο

Θα ήθελα την γνώμη σας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χααχα όντως ο μπατσος μοιάζει με την Μιρέλα.

Τώρα στα πρώτα δυο δεν μπορω να καταλαβω κάποια ομοιοτητα, μονο στο ύφος.

Βασικά κάποιος το έγραψε και πριν ότι τα τραγούδια απο τα υπογεια ρευματα μοιάζουν μεταξύ τους, εννοώ ότι παίζοντας ότι παίζουν στον γκρεμιστή και τραγουδώντας  το μ αρεσει να μην λεω πολλα ή την ασημενια σφηκα δεν θα καταλαβει και κανένας διαφορά

Κατα την αποψή μου κι όπως το αντιλαμβάνομαι

Επεξεργασμένο από kardc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr. No είπε

 

1-0 😅


Ευκολάκι! Αλλα έδωσα κι εγώ ασίστ, δεν μπορείς να πεις!
Λοιπόν, νομίζω ότι αυτός είναι ίδιος με τον άλλον και οι δυο μαζί, ίδιοι με το πρώτο κομμάτι που είχε ποσταριστει. Αλλά δεν μπορώ να το αποδείξω ακόμη. Αν το ψάξουμε λίγο νομίζω θα εκπλαγούμε από το αποτέλεσμα. Τι μας κρύβουν?

1 ώρα πριν, kardc είπε

χααχα όντως ο μπατσος μοιάζει με την Μιρέλα.

Τώρα στα πρώτα δυο δεν μπορω να καταλαβω κάποια ομοιοτητα, μονο στο ύφος.

Βασικά κάποιος το έγραψε και πριν ότι τα τραγούδια απο τα υπογεια ρευματα μοιάζουν μεταξύ τους, εννοώ ότι παίζοντας ότι παίζουν στον γκρεμιστή και τραγουδώντας  το μ αρεσει να μην λεω πολλα ή την ασημενια σφηκα δεν θα καταλαβει και κανένας διαφορά

Κατα την αποψή μου κι όπως το αντιλαμβάνομαι


ποια είναι αυτή η Μιρέλα πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το τραγούδι του NIck_L είναι βαθειά ερωτικό και ως τέτοιο δεν γίνεται εκ των πραγμάτων να μην έχει ομοιότητες με άλλα 1.243.464.543.784.365.436.022 ερωτικά τραγούδια που κυκλοφορούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου