Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν μεταφορικα την 25 Μαρτιου απο Τομαν


Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

010-038 ΕΓΓΥΗΣΗ για balanced ηχο..

Βαρετό όμως. Εγώ θέλω ανισόρροπο ήχο για να ταιριάζει και με το χαρακτήρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

 

Εάν ρίξω παραγγελία στον Θωμά, αγοράζοντας τρία προϊόντα, δύο εκ των όποιων είναι άμεσα διαθέσιμα και ένα που θα έχει καθυστέρηση 2 μήνες, τι γίνεται? Θα παραλάβω στις δεκα μέρες τα δυο άμεσα διαθέσιμα και θα μου στείλουν σε 2 μήνες το τρίτο, ή θα μου τα στείλουν όλα μαζί όταν είναι όλα διαθέσιμα σε 2 μήνες?

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Ερώτηση:

 

Εάν ρίξω παραγγελία στον Θωμά, αγοράζοντας τρία προϊόντα, δύο εκ των όποιων είναι άμεσα διαθέσιμα και ένα που θα έχει καθυστέρηση 2 μήνες, τι γίνεται? Θα παραλάβω στις δεκα μέρες τα δυο άμεσα διαθέσιμα και θα μου στείλουν σε 2 μήνες το τρίτο, ή θα μου τα στείλουν όλα μαζί όταν είναι όλα διαθέσιμα σε 2 μήνες?

 

Ζητάς να σου κάνουν το λεγόμενο split delivery και σου στέλνουν ότι έχουν διαθεσιμο όποτε το εχουν διαθέσιμο χωρις εξτρα μεταφορικα (είτε μιλάμε για παραγγελία ανω των 299 ευρω είτε για μικρότερη στην οποια όταν θα την κανεις θα χρεωθεις τα 20 ευρω ουτως ή αλλως είτε για καποια ειδικη περιπτωση με δωρεαν μεταφορικα οπως της 25ης Μαρτιου).

 

Το έχω κάνει, το έχω ζητήσει (οταν κανεις την παραγγελια, υπάρχει field που γραφεις σημειωσεις προς το Thomann για την συγκεκριμενη παραγγελία) και υπάρχουν και πληροφοριες στο site τους.

 

ΥΓ: εξαίρεση μάλλον είναι (δεν προλαβα να το επιβεβαιώσω 100% γιατι τελικά τα ακυρωσα ολα) αν κάνεις κάποια επιπλέον custom παραγγελία (= προιον που δεν υπάρχει στο site αλλα μπορεί να σου το παραγγείλει, φερει και στείλει κατόπιν ειδικης συμφωνιας και με εξτρα συνενοηση), εκει θα πρεπει να το επιβεβαιωσεις αλλα δεν νομίζω να ειναι η δικιά σου περιπτωση αυτο.

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Ευχαριστώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σκέτη χλίδα η ups. Πρώτη φορά τόσο γρήγορα ο θωμάς. Από Πέμπτη βράδυ που μπήκε η παραγγελία, είχε φύγει Παρασκευή μεσημέρι και έφτασε Παρασκευή μεσημέρι στην πόρτα, χωρίς μαιμού ειδοποιητήρια με ευγένεια και πολιτισμό ups.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2021 στις 4:34 ΜΜ, gkourmoul1 είπε

Δηλαδη dhl τελος?

 

Εμένα σήμερα φτάσανε επιτέλους (χορδούλες μόνο) και με dhl παρακαλώ.

Μάλλον λαχείο είναι (εκτός αν έχει η παραγγελία μέσα μια custom tele όπου εκεί στις στέλνουν το επόμενο πρωί και στις έχουν αρωματίσει κι όλα)

  • Χαχα 1

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Εξαιρετική καί η UPS καί το Thomann. Σήμερα παρέλαβα το Deepmind12 και πραγματικά έγιναν όλα όπως έπρεπε. Μακάρι να παραδειγματίζονταν και οι ελληνιστανικές εταιρείς ταχυμεταφορών απο τον επαγγελματισμό τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2021 στις 11:54 ΠΜ, yameth είπε

Ο Hendrix δεν έπαιζε Telecaster και ο Keith Richards που παίζει, βάζει χορδές 11-42.

 

 ΩπΑτισ και ο Ροϋ ο μαστερ οφ δε τελεκαστερ 010-038? 🤣

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου