Προς το περιεχόμενο

Moog with analog pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πρόκειται για τραγουδάκι. Παίζοντας ένα απόγευμα για ένα μεσαωρακι βγήκε το παραπάνω. Είναι δοκιμή του moog subsequent 37 με το moog flange, rattler Jam, delay Jam. Αυτά τα πετάλια μόνο σε συνδυασμό με τα φίλτρα του Moog βγάζουν αυτό το αποτέλεσμα........ Ωραία ατμόσφαιρα.......... 

συνεÏ_γασία moog με jam pedals.mp3

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Αν το είχες φτιάξει πριν 45 χρόνια και είχε παιχτεί κάπου στο BBC, σήμερα τα fora θα κατακλύζονταν από συζητήσεις τύπου "ποιο συνθ", "ποιο εφφέ" κλπ ενώ αθεράπευτοι κοβεράδες θα προσπαθούσαν με ό,τι έχουν να φτιάξουν μία αξιοπρεπή απομίμηση στο YT !

 

Βιντατζίλα στα καλύτερά της, πολύ μου άρεσε !!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάποια νέα μόδα του NOIZ, να γράφουμε σε θρεντς που έχουν να δουν νέο ποστ για πάνω από 2+ χρόνια?🤔

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Είναι κάποια νέα μόδα του NOIZ, να γράφουμε σε θρεντς που έχουν να δουν νέο ποστ για πάνω από 2+ χρόνια?🤔

Μου προτάθηκε στην υποκατηγορία Oldies but goodies στα δεξιά της σελίδας. Είδα Moog, μπήκα, λογικό δεν το λες; Άπατο θα πάει βέβαια εκτός και αν σκάσει κάτι με Tele. Ωχ, ξεπερασμένο το αστείο, ε; Χειρότερο και από Dad's joke........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Jet72 είπε

Είδα Moog, μπήκα, λογικό δεν το λες;

Όχι βέβαια.image.png.bafca2c01f977d7ff715e806a93356d3.png Το ακριβώς αντίθετο πρέπει νa κάνεiς όταν βλέπεις τη λέξη Moog στον τίτλο.

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δεν εμπαινα συχνα τελευταια και δεν πη΄ρα μυρωδια την αναγέννηση του θέματος. Να ναι καλα ο γκουρμουλ που μου βαρεσε 112.... Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Το moog ειναι απίστευτο και γω δεν αξιοποιω ολες του τις δυνατότητες. Δυστηχώς τελευταία ψιλοκάθεται λόγω χρόνου........ 

Το συγκεκριμενο κλιπ απ οτι θυμαμαι ηταν τζαρισματακι ας πουμε 2 3 καναλια της στιγμής αλλα βγηκε ωραιο σαν υφος

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, geka είπε

Να ναι καλα ο γκουρμουλ που μου βαρεσε 112....

 

Εκκενώστε προς noiz ....

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου