Προς το περιεχόμενο

Aγορά Telecaster.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, qesh είπε

 

Αν μεσα στο fender βαζεις και το squier by fender παρε την classic vibe 50 tele να εχεις την καλυτερη tele και με τα λεφτα που θα μεινουν πας και Σουηδια το καλοκαιρι που θα χει περασει κι ο κορονογιος

Μπράβο ρε Μιχάλη. Επειδή μου έδωσες τη καλύτερη συμβουλή πες μου τι κιθαριστικό θες να σου φέρω από πάνω. 

  • Ευχαριστώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, qesh είπε

 

Αν μεσα στο fender βαζεις και το squier by fender παρε την classic vibe 50 tele να εχεις την καλυτερη tele και με τα λεφτα που θα μεινουν πας και Σουηδια το καλοκαιρι που θα χει περασει κι ο κορονογιος

 

Και εγω αυτη χτυπησα. 60s custom. Ο,τι πιο ομορφο υπαρχει.

  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Και εγω αυτη χτυπησα. 60s custom. Ο,τι πιο ομορφο υπαρχει.

 

Και θα αλλαΚσις τους μαγνητες της?

ΚριμαΣ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δειξει εαν, τελικα, τους αντικαταστησω. Εαν καπου υστερουν σε σχεση με το τι εχω στο μυαλο μου, εφυγαν...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Θα δειξει εαν, τελικα, τους αντικαταστησω. Εαν καπου υστερουν σε σχεση με το τι εχω στο μυαλο μου, εφυγαν...

 

Θα μου τους κάνεις δώρο αν φύγουν :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
Στις 20/4/2021 στις 6:29 ΜΜ, Superfunk είπε

...και ειχε βαλει και κανονικους μαγνητες SD Antiquity (οχι τους μαπα που φοραει απο το εργοστασιο)  και ηταν και ΠΙΠΟΥΛΟ

Γιατί μάπα αυτοί που φοράει από τη μαμά της, αν επιτρέπεται?
Έχω χαθεί εδώ και καιρό στην αναζήτηση tele.
Οι vintera φαντάζουν δελεαστική λύση αλλά οι πολλές επιλογές τα βρήκαν με την αναποφασιστικότητά μου και κόλλησα. 3 μοντέλα 50s με αρκετές διαφορές σε specs και τιμή.
Η modified 50s φοράει "Custom Shop Vintage Style Tele Single Coil (bridge) and Custom Shop Twisted Tele Single Coil (neck)" έναντι των "Vintage-style '50s Tele single coils" των road worn και απλής vintera 50s tele.
Στο βάθος με γλυκοκοιτάζει και η 60s modified...

Επεξεργασμένο από AchtArmAs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, AchtArmAs είπε

Γιατί μάπα αυτοί που φοράει από τη μαμά της, αν επιτρέπεται?
Έχω χαθεί εδώ και καιρό στην αναζήτηση tele.
Οι vintera φαντάζουν δελεαστική λύση αλλά οι πολλές επιλογές τα βρήκαν με την αναποφασιστικότητά μου και κόλλησα. 3 μοντέλα 50s με αρκετές διαφορές σε specs και τιμή.
Η modified 50s φοράει "Custom Shop Vintage Style Tele Single Coil (bridge) and Custom Shop Twisted Tele Single Coil (neck)" έναντι των "Vintage-style '50s Tele single coils" των road worn και απλής vintera 50s tele.
Στο βάθος με γλυκοκοιτάζει και η 60s modified...

 

Πάρε την τέλε που σου αρέσει οπτικά και σαν ποιότητα κατασκευής, και μη σε νοιάζει τόσο για τους μαγνήτες. Με λίγα χρήματα τους αναβαθμίζεις και έχεις τον ήχο που θέλεις.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου