Προς το περιεχόμενο

Τραπεζικο εμβασμα σε Thomann - δεν υπαρχει i-bank - πως;...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

όλοι το έχουμε κάνει αυτό την ΠΡΩΤΗ φορά που χρησιμοποιήσαμε την κάρτα για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κατάστημα και ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ τράπεζα. Το κάναμε με τον πιό βολικό τρόπο θέλαμε. Με pin κυρίως. Οι πιό προοδευτικοί που ξεκλείδωναν το κινητό με τη φάτσα ή το δάχτυλο μπορούσαν να το κάνουν ΑΝ ΘΕΛΑΝΕ με τον τρόπο αυτό.

 

Κάπου το κατάλαβες λάθος.

Δεν πειράζει. Θα πας στην τράπεζα και θα το λύσεις.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Το κάναμε με τον πιό βολικό τρόπο θέλαμε. Με pin κυρίως.

 

Κάπου το κατάλαβες λάθος.

Δεν πειράζει. Θα πας στην τράπεζα και θα το λύσεις.

Οντως η καρτα αυτη χρησιμοποιειται πρωτη φορα για ονλαιν αγορα, αλλα επειδη εκανα τουλαχιστον τρεις προσπαθειες δεν μου ζητηθηκε ποτε πιν, η πιστοποιηση επρεπε να γινει με τον τροπο που περιεγραψα.

 

Ουτως η αλλως Δευτερα πρωι θα παω εκει να φτιαξω i-bank, να ρωτησω πως θα συνδεσω την καρτα με το paypal που εχω ηδη φτιαξει και ορισμενες διευκρινισεις σχετικα με ολο αυτο.

Επειδη ομως μιλωντας σημερα με το σαπορτ της εθνικης μπορει να μην καταλαβα καλα, παρτε αν θελετε καποιος στο νουμερο που εδωσα πριν,  ειναι ανοιχτα ΣΚ απο 8 μεχρι 8 το βραδυ να δειτε τι παιζει.

Επεξεργασμένο από george956

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ήμουν κι εγώ έτοιμος να συμφωνήσω με τα παιδιά αλλά άκουσα παρεμφερή ιστορία για την Εθνική με τον Thomann στις 25/3 απο άτομο σαν τον Γιώργο που έκανε παραγγελία πρωτη φορά. Δεν κατάφερα να καταλάβω τι ακριβώς αλλά ίσως κάτι τρέχει με τα "τεχνικά" της τελευταία και ταλαιπωρεί δια του γκισέ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η προσθήκη κάρτας σε υπάρχοντα λογαριασμό paypal είναι aseasyas123.

Και το λεω εκ πείρας για nbg γιατί 90% χρησιμοποιώ εκεί αυτές τις κάρτες διότι έχω πολύ μικρό πιστωτικό εκεί για λόγους ασφαλείας.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

διότι έχω πολύ μικρό πιστωτικό εκεί για λόγους ασφαλείας.

Και εγώ έχω μικρό πιστωτικό όριο - από ότι μου είπανε από την τράπεζα αυτό δεν είναι για λόγους ασφαλείας δικής μου αλλά δικής τους 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, george956 είπε

η καρτα αυτη χρησιμοποιειται πρωτη φορα για ονλαιν αγορα


Παιδιά τι ψαχνουμε? Ϋστερα από 6 σελίδες σχολίων το ΄γραψε ο άνθρωπος

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, george956 είπε

Οντως η καρτα αυτη χρησιμοποιειται πρωτη φορα για ονλαιν αγορα, αλλα επειδη εκανα τουλαχιστον τρεις προσπαθειες δεν μου ζητηθηκε ποτε πιν, η πιστοποιηση επρεπε να γινει με τον τροπο που περιεγραψα.

 

Ουτως η αλλως Δευτερα πρωι θα παω εκει να φτιαξω i-bank, να ρωτησω πως θα συνδεσω την καρτα με το paypal που εχω ηδη φτιαξει και ορισμενες διευκρινισεις σχετικα με ολο αυτο.

Επειδη ομως μιλωντας σημερα με το σαπορτ της εθνικης μπορει να μην καταλαβα καλα, παρτε αν θελετε καποιος στο νουμερο που εδωσα πριν,  ειναι ανοιχτα ΣΚ απο 8 μεχρι 8 το βραδυ να δειτε τι παιζει.

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.nbg.iauth&hl=el&gl=US&showAllReviews=true

Προκειτε για αυτη την εφαρμογη η οποια απο οτι καταλαβα δεν λειτουργει σε κανεναν

Εγω δεν καταφερα να πληρωσω μεσω e-bill την δεη εγινε με  e-backing οποτε δεν κανεις κατι λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα απο το μετωπο:

 

Πηγα σημερα το πρωι στην τραπεζα, στηθηκα για ενα διωρο γιατι ειχανε παει καμια 25αρια παππουδια απο τις 5 η ωρα, ζητησα και πηγα στη διευθυντρια, της ειπα το προβλημα και μου ειπε οτι πρεπει να φτιαξω i-bank και θα μπορουσα να κανω ολες μου τις συναλλαγες. Το φτιαξαμε λοιπον το i-bank, κανω πριν λιγο την παραγγελια απο την αρχη και ιδου το αποτελεσμα:

 

 

 

 

 

 

NBG 2.jpg

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου