Προς το περιεχόμενο

Τεράστιο Spitfire Audio Giveaway - Win Everything


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Spitfire Audio διοργανώνει κλήρωση με δώρο όλες τις βιβλιοθήκες της, αξίας πάνω από 16.000 ευρώ και 20.000 ξεχωριστά.

 

https://www.spitfireaudio.com/everything

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSco4h49BQkqB0YvjJ-XIYr2LY1ylupg23zDvAD2z4n0-prGOw/viewform

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έχω μόνο τα free της Spitfire, δηλαδή το BBC Discover και όλα τα LABS. Φοβερά προϊόντα γενικά, μακάρι να κάτσει σε κάποιον από εδώ η καλή.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, dimsonic είπε

Τουλάχιστον φετος δεν εκαναν κανενα διαγωνισμο παρωδία

Λες για τον διαγωνισμό film scoring που έγινε πέρσι, που ο νικητής ήταν σαν να έκανε πλάκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Λες για τον διαγωνισμό film scoring που έγινε πέρσι, που ο νικητής ήταν σαν να έκανε πλάκα?

Ναι. Αν δεν ειχα χασει 20 μερες απ τη ζωη μου γι αυτο δεν θα το εκανα θεμα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

Ναι. Αν δεν ειχα χασει 20 μερες απ τη ζωη μου γι αυτο δεν θα το εκανα θεμα

Ε ντάξει το αποτέλεσμα ήταν πραγματικά αστείο, και η απάντησή τους ήταν θλιβερή. Επίσης δεν έθεσαν καθόλου το ζήτημα ότι ο νικητής δεν μπορούσε καν να συμμετάσχει γιατί είχε συνεργαστεί ήδη με τους παραγωγούς της ταινίας, το οποίο ήταν απαγορεύτικό. Τι να πω, δε το περίμενα καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Ε ντάξει το αποτέλεσμα ήταν πραγματικά αστείο, και η απάντησή τους ήταν θλιβερή. Επίσης δεν έθεσαν καθόλου το ζήτημα ότι ο νικητής δεν μπορούσε καν να συμμετάσχει γιατί είχε συνεργαστεί ήδη με τους παραγωγούς της ταινίας, το οποίο ήταν απαγορεύτικό. Τι να πω, δε το περίμενα καθόλου.

Για μενα ηταν πρωτογνωρη εμπειρία και μια απο τις καλυτερες δουλειες μου. Δυστυχως ετυχε μιας γελοιας αντιμετώπισης. Ουτε καν μια ακροαση.

  • Λυπάμαι 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Για μενα ηταν πρωτογνωρη εμπειρία και μια απο τις καλυτερες δουλειες μου. Δυστυχως ετυχε μιας γελοιας αντιμετώπισης. Ουτε καν μια ακροαση.

ναι. Τα google analytics δεν έδωσαν τις μέρες της αξιολόγησης κανένα play απο Μ. Βρετανία ή σχετικές χώρες.

Αν σε ενδιαφέρει υπάρχει στο κανάλι μου.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου