Προς το περιεχόμενο

Waves plugins - μόνο για λίγες ώρες ακόμα πραγματικά συμφέρουσες τιμές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει... απλώς είναι μια από τις 2-3 μέρες το χρόνο που η εταιρεία δίνει τα plugins από την "λιανική" των 249 στα 29.

Στο Θωμά για 2.5 ώρες ακόμα 28 ευρώ τα plugins που συνήθως όλο το χρόνο πωλούνται γύρω στα 40-60

Εγώ πήρα ένα.

Αν ενδιαφέρεστε βέβαια.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και βδομάδες μου πετάει διαφήμηση για τα 29. Επίσης ήταν έτσι και χριστούγεννα και black friday. Απορώ αν κανείς τα αγοράζει στη φουλ τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

To θέμα δεν είναι πόσο τα αγοράζει (αν και τα αξίζουν) αλλά το πόσο δίνει για να τα αναβαθμίσει μετά. Διότι εκεί είναι που τσούζουν και αναρωτιέμαι πόσο μπορεί κάποιος home recordist να διατηρήσει τις παλιές εκδόσεις και να είναι λειτουργικές. Για τα στούντιο και τους επαγγελματίες φυσικά είναι εργαλεία και δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Εδώ και βδομάδες μου πετάει διαφήμηση για τα 29. Επίσης ήταν έτσι και χριστούγεννα και black friday. Απορώ αν κανείς τα αγοράζει στη φουλ τιμή...

Εχω αρκετα. Ενα δυο τα αγορασα βλακωδώς 39. Οταν εμαθα το κολπο τα αλλα τα πηρα 29. 

Από αυτους και μονο καταλαβαινεις τι αξια εχει η λιανικη και γιατι φωνάζω.

Γενικα ειναι καλα εργαλεια αλλα το προγραμμα αναβαθμισης τους ειναι αλλη πικρη ιστορία. Τα πηρα και οσο πανε. Άλλωστε συντομα ΟΛΑ συνδρομητικα θα ειναι.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου