Προς το περιεχόμενο

Προτεινετε καποια καλη Gaming Chair για κιθαρα..!


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

E δεν αντέχω να μην το πω 🤣

 

 

 

 Αυτή είναι αυτό που θέλουν όλοι.

 Αυτή έχω και είναι τόσο άνετη και τόσο τέλεια ρυθμιζόμενη που αν ποτέ την άλλαζα, πάλι την ίδια θα έπαιρνα.

 2ος χρόνος μαζί της και τη διαφορά την νιώθω.

 

 Αυτή. Καμία άλλη αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 Αυτή και άμα δεν θέλετε τα μπράτσα που είναι ρυθμιζόμενα, απλά βγάλτε τα.

 

 Μην ψάχνετε αλλού.

 Τηλεφωνήστε τώρα.

 Κάντε μια χάρη στο μυοσκελετικό σας σύστημα.

 Μην το σκέφτεστε.

 Και θα με θυμηθείτε.

 

 Ο cos_dr προτείνει αυτή.........

 ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 χαχααχαχαχαχαχαχαχαχα.

 

 Η μόνη που κάθομαι ώρες και δεν καταλαβαίνω τίποτα.

 Εγώ που έχω και προβλήματα με στενώσεις σε έναν δυο σπόνδυλους που με ταλαιπωρούν.

 Εγώ που βάζω το σώμα μου σε απαιτητικές δοκιμασίες πάραυτα για να παραμένω τούμπανο.

 Εγώ που για να φτιάξω τη θεϊκή μουσική που φτιάχνω χρειάζομαι άνεση για να συγκεντρώνομαι και για ώρες να επιδίδομαι σε απαιτητικό προγραμματισμό και εκτέλεση. 🤣

 Εγώ.......... εγώ............................

 

 Λέω αυτή!!!!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😀

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 1
  • Χαχα 3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Έχει εκτινασσόμενο κάθισμα (για παν ενδεχόμενο)?

 

Επίσης βλέπω ότι λέει gaming seat.

Καλή είναι η seat, κι ο αδερφός μου έχει το Leon και δεν του βγάζει προβλήματα, αλλά μήπως να πάμε σε κάτι Ιαπωνικό (κανένα civic type-r ασούμε)?

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

Βρηκα σχεικα επωνυμη καρεκλα με εντυπωσιακη ποιοτητα και specs για τα ~200ευρω. Τα παντα κουνανε, τα παντα ρυθμιζουν (ιδανικη για να παιζεις κιθαρα). Πολυ ανετο μαξιλαρι, και πολυ σοβαρη ποιοτητα κατασκευης. Πολυ χοντρα και ποιοτικα μεταλλα, και σε μεγαλο βαθμο customized σε χρωματα. Μεχρι και η μεταλλικη βαση με τις ροδες εχει διαφορα χρωματα. Και εννοειται, ανα πασα στιγμη βρισκεις οποιο ανταλλακτικο θες. Πολυ ανετη (της εκανα test drive), και πιστευω οτι θα αντεξει τα κιλα μου (~130).

Μονο μειον ειναι ο ενας μηνας παραδοσης (ειναι custom ειπαμε...). 

 

Σε λιγο πιο ακριβη θα επαιρνα ανετα τη reflex. Πολυ περισσοτερες οι δυνατοτητες της.

 

https://eshop.dromeas.gr/dieythintikes-karekles-grafeiou/208-action-d.html

 

 

 

20171003104344_karekla_dieythyntiki_reflex_d_565080302_219.jpeg.ec9c2aa69bacfa399547c1824f08cd6c.jpegPL.jpg.572fe36300ea5ae4f020cc0d45e1f79e.jpg

368606055_page_1(1).thumb.jpg.4332e62e2a9ad6d2061a493da1c5b6c5.jpg

 

46109D72-7336-4A40-A892-048C83B62E31.jpeg

12 λεπτά πριν, nklshp είπε

 

46109D72-7336-4A40-A892-048C83B62E31.jpeg

 

Επεξεργασμένο από nklshp
Εχουμε 60 με 70 reflex στο γραφειο, τα τελευταια 2 /3 χρονια αψογες. Ανθεκτικες και εξαιρετικες για τη μεση. Εχω και συναδερφο 150kgr. Τα χερουλια αφαιρουνται για πλακα..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τυχη συζητουσα σημερα για το θεμα με τον υπευθυνο προμηθειων της εταιρειας μου και μου λεγε οτι για τα κιλα μου και το υψος μου (182cm και σε μεγαλα κεφια 110+ ) καλυτερα να παρω τη reflex, ειναι πιο δεμενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες παλιές δρομέας, που έχω στο γραφείο, τις αγόρασα το 2008 και μέχρι σήμερα είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Η μια που είχε υποστεί μεγάλη ταλαιπωρία κάποια στιγμή χρειάστηκε ένα σέρβις, ήρθαν την πήραν και την έφεραν καινούρια σε μια εβδομάδα με περίπου 30 ευρώ κόστος.

Γενικά πολύ ευχαριστημένος από το συγκεκριμένο κατάστημα και απο τα προϊόντα τους.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2021 στις 11:12 ΜΜ, fusiongtr είπε

Επίσης βλέπω ότι λέει gaming seat.

Καλή είναι η seat...

Α... Λεπτή ποιότητα! Μέτρησε.👌 🎩(Το καπέλο που σου βγάζω γι' αυτό το ποιοτικό λογοπαίγνιο.)

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα παρέλαβα την action D του δρομέα. Μου την παρέδωσαν συναρμολογημένα, σε δυο κομμάτια.

Δεν έχω πιάσει πιο βαριά καρέκλα. Μέχρι και η βάση με τα ροδάκια δίδει την αίσθηση ότι είναι μασίφ μέταλλο. Πολύ μέταλλο έχει η κατασκευή, γενικότερα, και αυτό είναι εγγύηση για την μακροζωία της.

 

Ρυθμίζουν τα πάντα. Πλάτη πάνω-κάτω, προσκέφαλο πανω-κάτω, κάθισμα μέσα-έξω, ρυθμιζόμενη κλίση στην πλατη, βραχίονες μέσα εξω πάνω κάτω αριστερά δεξιά, ρυθμιζόμενο μαξιλαράκι χαμηλά στη μέση κ.α. Δυστυχώς, δεν μου έδωσαν οδηγίες χρήσεως και έτσι ακόμα δεν τα έχω βρει όλα. Και το αξιοσημείωτο είναι ότι ξεχυλίζει σε ποιότητα κατασκευής. Σε προδιαθέτει ότι θα αντέξει για χρόνια, παρά τον τριψήφιο αριθμό κιλών του χρήστη. 220 περίπου πλήρωσα. Έχω αγοράσει πολλές καρέκλες στα χρήματα αυτά, τελευταίες δεκαετίες, αλλά καμία δεν είχε τέτοια αξία. Και σε custom υλικά και χρωματισμούς.

 

Όλες οι ρυθμίσεις αλλάζουν στο δευτερόλεπτο, την ώρα που είσαι καθισμένος. Σηκώνεις βραχίονες για γράψιμο στο πληκτρολόγιο. Κατεβάζεις βραχίονες για παίξιμο κιθάρας. Σούπερ άνετη.

 

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα.

Επεξεργασμένο από gkourmoul1
  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Δώσε  διαστάσεις και βαρος

 

Περίπου 60χ60 είναι πλατος και βάθος. Και κάτι λιγότερο από 20 κιλά βάρος.

 

 

Screenshot_20210701-171845_Gallery.thumb.jpg.69b943d9aa581c6f53d26cc775e788ff.jpg

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου