Προς το περιεχόμενο

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ [A Short Music Film]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Tamtam είπε



Κάνει ο άλλος ένα πολιτικό ποστ, το επισημαίνω και μου την πέφτετε οι παλιοί εν χορώ?
Γιατί;
 

 

 

Απαντώ με πολιτικό σχόλιο.

 

 

 

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow, talking about escalation....

 

Ειρήνη ημίν ρε τέκνα (τα υπουργεία μου μέσα)

  • Like 1

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

αΦτο ίνε ΠΟΛΥ καλύτερο και μιλάει και για το ίδιο θέμα  

 

 

Και αφτο ίνε ο προπομπός του, αυτο άκουσε ο αγαπημένος ροκσταρ του @cos_dr και τίναξε τη μπάνκα στον αέρα ώστε να γίνουν πραγματικότητα οι επιθυμίες του λαΓου και σημεριΣ να χρωστάμε σε όσους τυγχάνει να κατοικούν στον πλανήτη γη....αλλά να λέμε ότι μας χρωστάνε αΦτί.....μύλος η κατάστασηΣ λαιμε

 

 

 

Προς την διεύθυνση του καταστήματος : αν τα τραγούδια αΦτα ινε πολιτικά και διεγείρουν μίση κατεβάστε τα πριν τα δουν.....αλλιώς ανεβάστε το ΒΟΛΟΥΜΕΝ και ΧΟΡΕΨΤΕ βρε αγόρια τρελά ! 

 

😅🤣

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

 

 

Και αφτο ίνε ο προπομπός του, αυτο άκουσε ο αγαπημένος ροκσταρ του @cos_dr και τίναξε τη μπάνκα στον αέρα ώστε να γίνουν πραγματικότητα οι επιθυμίες του λαΓου

 

 

Τρώγαμε ψωμί και ο λαός είχε λόγο.

 Από το 1993 και λιτότητα κάναμε, και ιδιωτικοποιήσαμε και χρηματιστηριοποιήσαμε και δανειστήκαμε για να πάρουμε σπίτι, αμάξι και να πάμε διακοπές για να φτιάξουν τα δομημένα ομόλογα και από καταθέτες που παίρναμε και τόκο, γίναμε επενδυτές που μοιραστήκαμε τα σπασμένα ενώ αυτοί ξέπλυναν τη χασούρα τους στην Ελβετία και στα ΚΕΥΜΑΝ και τώρα πεινάμε και χρωστάμε και έχουμε αναδουλειές και μας ζητάνε και άλλα μέτρα οι εταίροι που δεν ήξεραν.

 

 Οι εκσυγχρονιστικές κυβερνήσεις και οι ιδιώτες έκαναν τα όνειρά μας εφιάλτες.

 

 Και τι θα απογίνουμε.

 

 Δεν ξέρω τελικά αν την παραγωγή του ΜΙΘΡΙΔΑΤΗ την πλήρωσε η αντιπολίτευση.

 Και γιατί να μην την πλήρωσε η κυβέρνηση για να πετύχει την εκτόνωση της λαϊκής οργής.

 Να την πλήρωσε ένας εργολάβος που πληρώνει και την κυβέρνηση για να του δίνει έργα?

 

 Ε? Που το ξέρω εγώ αυτό?

 

 Να γίνει πόθεν έσχες στον μιθριδάτη, να δούμε ποιος χρηματοδότησε την παραγωγή.

 

 Γιατί έκαναν την παραγωγή και γιατί τώρα?

 χαχαααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

  • Χαχα 3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Σαν πολλα δεν εχεις πει?

Αναρχοαπλυτους μας ειπες, κομματοσκυλα μας ειπες, κοτες μας ειπες, συκοφαντες, χυδαιους, προπαγανδιστες, τι αλλο εχεις σκοπο να μας πεις κυριε Μιχαλη?

 

 

.

Μεταλιάρηδες.

  • Χαχα 2

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου