Προς το περιεχόμενο

Τι chat... τι Forum. Το ίδιο είναι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι για μένα λέτε;;; :lol: :lol: :lol:

 

 

Η γνώμη μου επι των "κουνελιών" που γίνεται ο λόγος είναι ότι αφού γράφτηκαν κάποια μέλη καλώς ή κακώς μεταλλάδες σε μια ηλικία που ενδεχομένως διακατέχονται απο έναν ενθουσιασμό τύπου "το Μεταλ γ@%^#ει" και άλλα τέτοια όμορφα είναι λογικό να προκύψουν ορισμένα threads τύπου "Ελάτε να τις μετρήσουμε".Μήπως εμείς δεν την περάσαμε αυτή τη φάση;; :wink:

 

Αντι να γκρινιάζουμε λοιπόν και όπως είπε σωστά ο harilatron οι κατώτρεροι σε βαθμό κρατάνε το τέμπο οπότε εμείς οι λοχίες :lol: :lol: πρέπει να βάλουμε τους ψάρακες :lol: στη θέση τους αλλά με τρόπο που και να αποπνέει μια χαλαρότητα και σεβασμό.Δε γίνεται να πεις κανέναν μην ποστάρεις έτσι ή αλλιώς(απο τη στιγμή που τηρεί τους κανόνες).¶λλο τώρα να μπει σε λάθος ενότητα δε νομίζω να είναι αυτο το πρόβλημα.

 

Εκτός και αν μετά απο 2-3 συστάσεις δεν υπάρχει βελτίωση τότε εκει ας αναλάβουν οι ανώτεροι μην χαλάμε τη ζαχαρένια μας με μλκς. :D :wink:

 

www.zhtwtometal.com :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι, ναι και άλλο 1 απίστευτο site από τον janick.... :lol: :lol:

Πάντως εγώ θα έλεγα να φύγουν και οι μετρητές ποστ και τα new, member, noizholic και άλλα τέτοια που φαίνονται κάτω από τα αβαταρ, γιατί και αυτά συμβάλλουν στο γράφονται τραγικά πολλά άκαιρα ποστ........ κοίτα ποιος μιλάει

 

Τώρα janick θα συμφωνούσα, αλλά όταν κάθε μήνα ασχολούμαστε με τους D.T., το τι ψωνάρα είναι ο vai, τι ζώον ο malmsteen, ποιος ξεπουλήθηκε και για ποιους λόγους, αντί να ασχολούμαστε σε επίπεδο μεταλ, με το πως θα βγάλω βαριές κιθάρες και μπράβο σου που έκατσες να το γράψεις - και θα ήθελα αυτό να έμπαινε και ως άρθρο, μαζί με τα όποια συμπληρωματικά εγράφησαν (πςςςςςς γραμματική ο άρχων της θαντέρα...) (yameth τι λες; ) -

πως θα βγάλω μπότα σαν τους machinhead και μπλα μπλα μπλα μπλα.....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' ναι και άλλο 1 απίστευτο site από τον janick.... :lol: :lol:

Πάντως εγώ θα έλεγα να φύγουν και οι μετρητές ποστ και τα new, member, noizholic και άλλα τέτοια που φαίνονται κάτω από τα αβαταρ, γιατί και αυτά συμβάλλουν στο γράφονται τραγικά πολλά άκαιρα ποστ........ κοίτα ποιος μιλάει

 

Τ.

 

Σωστός ο boukaw7. Όλος αυτός ο "τιμημένος" τιμάριθμος, περισσότερο ωθεί στο να γράφει κανείς χαζομάρες για να γίνει noizholic (λες και θα πάρει κανα εύσημο) παρά να βοηθήσει ουσιαστικά, χωρίς φυσικά να γενικεύω. Καλύτερα 5 post και ουσιαστικά, παρά 563456354 του στυλ "ναι", "όχι", "μια ωραία πεταλούδα"

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' ναι και άλλο 1 απίστευτο site από τον janick.... :lol: :lol:

Πάντως εγώ θα έλεγα να φύγουν και οι μετρητές ποστ και τα new, member, noizholic και άλλα τέτοια που φαίνονται κάτω από τα αβαταρ, γιατί και αυτά συμβάλλουν στο γράφονται τραγικά πολλά άκαιρα ποστ........ κοίτα ποιος μιλάει

 

Τώρα janick θα συμφωνούσα, αλλά όταν κάθε μήνα ασχολούμαστε με τους D.T., το τι ψωνάρα είναι ο vai, τι ζώον ο malmsteen, ποιος ξεπουλήθηκε και για ποιους λόγους, αντί να ασχολούμαστε σε επίπεδο μεταλ, με το πως θα βγάλω βαριές κιθάρες και μπράβο σου που έκατσες να το γράψεις - και θα ήθελα αυτό να έμπαινε και ως άρθρο, μαζί με τα όποια συμπληρωματικά εγράφησαν (πςςςςςς γραμματική ο άρχων της θαντέρα...) (yameth τι λες; ) -

πως θα βγάλω μπότα σαν τους machinhead και μπλα μπλα μπλα μπλα.....

 

Αυτό ακριβώς είπα πριν μπορείς αν θέλεις έξυπνα να αποθαρύνεις τέτοιες ενέργειες.Απο εκεί και πέρα αν "στου κουφου την πόρτα...πάρε την πόρτα και φύγε" :lol: :lol: τότε δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε αν κάποιος εσκεμένα δεν βάζει μυαλό :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το γράφω και εγώ με 1340 ποστ

 

 

Απο την μια ειναι σωστο και απο την αλλη ειναι ψιλολαθος. Γιατι:

 

Εγω που ειμαι νουμπας στο φορουμ, θα δω το ποσο παλιος ειναι ο αλλος και το ποσο εχει γραψει, γιατι οπως και να το κανεις, βλεπεις αν ο αλλος λεει φουμαρα η οχι. Θα μου πεις, γιατι και 404040383 ποστ να χει κανει, μπορει να λεει βλακιες. Ε, αυτο το κοιτας ετσι κι αλλιως απο τα υπολοιπα λεγομενα του. Δεν πιστευω οτι τιθεται θεμα αριθμου ποστ, αλλα οι νεοι(ειτε σε ηλικια, ειτε σε χρονο στο φορουμ οπως εγω)να κοιτανε να ακολουθουν καποιους στοιχειωδεις κανονες(σωστο μερος για θεμα κλπ) και να καταλαβουν αυτο που περιγραφηκε πιο πανω με την μεταλλιλα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν διαφωνώ με αυτό που λες. Απλά συμπληρώνω. Το ότι έγραψα θα συμφωνούσα αναφερόταν στο:

Μήπως εμείς δεν την περάσαμε αυτή τη φάση;;
γιατί αποτελεί και άλωθι.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν διαφωνώ με αυτό που λες. Απλά συμπληρώνω. Το ότι έγραψα θα συμφωνούσα αναφερόταν στο:
Μήπως εμείς δεν την περάσαμε αυτή τη φάση;;
γιατί αποτελεί και άλωθι.

 

 

Ναι αλλα τοτε πριζαμε τους φιλους μας, τους γονεις μας(με την ενταση) ή την αδερφη μας(ελενη-ελενη, ακου αυτο το ρεφραιν! ). Ξεραμε σε ποιον θα μιλησουμε. Δεν πηγαιναμε στον εντεχνο θειο μας να του πουμε ποσο γρηγορες δικασες παιζει ο drummer των helloween.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικιο εχεις ρε yameth αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε ολοι ΟΝ line συνεχεια... αρα το forum ειναι ποιο βολικο γιατι μπορουμε να απανταμε στον αλλο αργοτερα... για παραδειγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
δικιο εχεις ρε yameth αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε ολοι ΟΝ line συνεχεια... αρα το forum ειναι ποιο βολικο γιατι μπορουμε να απανταμε στον αλλο αργοτερα... για παραδειγμα...

 

Αν είναι να απαντήσεις στον άλλον αργότερα, για τί δεν του στέλνεις ένα πμ? Σε μία δημόσια συζήτηση δεν γράφεις για να "απαντήσεις στον άλλον" αλλά για να προσφέρεις κάτι που θα το διαβάσουν όλοι. Αν νομίζεις ότι η απάντησή σου στον άλλον ενδιαφέρει όλη την κοινότητα, ΟΚ -πάω πάσο.

 

Σε σχέση με το τι είναι πιο βολικό, να προσθέσω ότι πιο βολικό επίσης είναι να παρκάρεις το αυτοκίνητο διαγώνια στη μέση της Πατησίων από το να ψάχνεις να βρείς κανονικό parking....για παράδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου