Προς το περιεχόμενο

Τι chat... τι Forum. Το ίδιο είναι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δικιο εχεις ρε yameth αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε ολοι ΟΝ line συνεχεια... αρα το forum ειναι ποιο βολικο γιατι μπορουμε να απανταμε στον αλλο αργοτερα... για παραδειγμα...

 

Αν είναι να απαντήσεις στον άλλον αργότερα' date=' για τί δεν του στέλνεις ένα πμ? Σε μία δημόσια συζήτηση δεν γράφεις για να "απαντήσεις στον άλλον" αλλά για να προσφέρεις κάτι που θα το διαβάσουν όλοι. Αν νομίζεις ότι η απάντησή σου στον άλλον ενδιαφέρει όλη την κοινότητα, ΟΚ -πάω πάσο.

 

Σε σχέση με το τι είναι πιο βολικό, να προσθέσω ότι πιο βολικό επίσης είναι να παρκάρεις το αυτοκίνητο διαγώνια στη μέση της Πατησίων από το να ψάχνεις να βρείς κανονικό parking....για παράδειγμα.[/quote']

 

 

δε ξερω γιατι ρε φιλε αλλα συνεχεια μου μπενεις ... εγω απλα ειπα τη γνωμη , οπως και τις προηγουμενες φορες... αν δε συμφωνεις δεν ειναι αναγκη να μου τα πρηζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Anastasi, δεν θυμάμαι να σου "την έχω μπει" όπως γράφεις.

Σε σχέση με την αναφορά σου στο πρήξιμο, νομίζω ότι όλοι συμφωνούν ότι δεν είναι τρόπος αυτός για να εκφράζεσαι δημόσια.

Αλλά ας μην το κάνουμε chat ΚΑΙ αυτό το thread.

Στείλε μου πμ αν δεν συμφωνείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
δικιο εχεις ρε yameth αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε ολοι ΟΝ line συνεχεια... αρα το forum ειναι ποιο βολικο γιατι μπορουμε να απανταμε στον αλλο αργοτερα... για παραδειγμα...

 

Οσο βολικό και νάναι, δεν βρίσκεται εδώ γι αυτό το λόγο.

Ο harilatron έχει δίκιο, υπάρχουν τα πμ και το chat για προσωπικές συνεννοήσεις και ψιλοκουβεντούλα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anastasi' date=' δεν θυμάμαι να σου "την έχω μπει" όπως γράφεις.

Σε σχέση με την αναφορά σου στο πρήξιμο, νομίζω ότι όλοι συμφωνούν ότι δεν είναι τρόπος αυτός για να εκφράζεσαι δημόσια.

Αλλά ας μην το κάνουμε chat ΚΑΙ αυτό το thread.

Στείλε μου πμ αν δεν συμφωνείς.[/quote']

σου έστειλε; και τι σου είπε;; :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συνεννοηθήκαμε μια χαρά με τον Anastasis με τα PM. :wink: :wink: :wink:

Να διευκρινήσω ότι δεν απάντησα έτσι απότομα επειδή αναφέρθηκε σ'εμένα. Γενικώς αναφέρθηκα στο πως είναι πιο σωστό να μιλάμε. :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου