Προς το περιεχόμενο

Gia-nnis antetokoun-mpo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα έχουμε ξαναγράψει εδώ μέσα για το Γιάννη. Τεράστιος παίχτης. Απίστευτη προσωπική ιστορία, από εκείνες όπου η πραγματικότητα ξεπερνά τα κινηματογραφικά σενάρια.

 

Ανέβηκε στην κορυφή ήδη και προβλέπεται να μείνει για πολύ καιρό.

 

Στο μόνο που τον θεωρώ επιπόλαιο είναι ότι με το καλημέρα σας παντρεύτηκε και έκανε και παιδί. Εκεί που βρίσκεται και στην ηλικία που είναι, θα έπρεπε να περάσει καλά για μερικά χρονάκια ακόμα πριν βάλει τις αλυσίδες. 😁

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Jazzjoker είπε

Στο μόνο που τον θεωρώ επιπόλαιο είναι ότι με το καλημέρα σας παντρεύτηκε και έκανε παιδι....

Μεχρι να φτασει τον Σπανούλη εχει ολο τον καιρο μπροστά του!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Εμενα αυτό που με τρωει είναι που δεν τον βλέπω με την φανέλα της Εθνικής.

Σπύρο, θα γίνει και αυτό. ;)

 

Ειδικά όταν φύγουν και οι δεινόσαυροι, θα είναι και πιο εύκολο.

Αν και ο Γιαννης είχε αποδειξει δις, ότι παίζει για την εθνική και επί δεινοσαύρων.😎

  • Like 1

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Jazzjoker είπε

Στο μόνο που τον θεωρώ επιπόλαιο είναι ότι με το καλημέρα σας παντρεύτηκε και έκανε και παιδί. Εκεί που βρίσκεται και στην ηλικία που είναι, θα έπρεπε να περάσει καλά για μερικά χρονάκια ακόμα πριν βάλει τις αλυσίδες. 

 

η σταθερή οικογενειακή ζωή συμβάλει πάρα πολύ στην ψυχική ηρεμία των αθλητών που συνεχώς ταξιδεύουν.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ασχολούμαι με αθλητικά (πάσης φύσεως- σορυ) για αυτό και ειμαι ο "Τελειος ανδρας, ο Αντρας ο σωστος" κατα τα λεγόμενα της γυναίκας μου 🙂, δεν εχω ασχοληθεί καθόλου. (ξερω, θα σκεφτεστε οτι κατέβηκα από τίποτα βουνα 😂)

 

Τον έμαθα απο την δημοσιότητα που έχει.

Οπότε θεωρω οτι ειναι άξιο αυτό που κάνει και τιμά την Ελλαδα και το δείχνει συνέχεια και παντου, και από την άλλη μου τη δίνει που ακριβώς επειδή καταφερε να φτασει ψηλά, τώρα εγινε για ολους αυτούς "ο δικος μας Γιαννης...", ενώ άλλος μπορεί και να έριχνε μαυρη πέτρα πίσω του.

Μπράβο του, πραγματικά αξιος Αθλητης, με την πραγματικη εννοια, σε όλα τα επιπεδα.

 

Αυτο μόνο...

 

 

 

Επεξεργασμένο από Holystone

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί δεν έχουν καταλάβει ότι ο Γιάννης ακόμα κι αν είχε πιάσει μια αξιοπρεπή δουλίτσα, έμενε σε ένα ζεστό σπιτάκι με φαγακι στο πιάτο των παιδιών του κάθε μέρα και τον σεβόταν η γειτονιά του, θα είχε κάνει μεγάλο κατόρθωμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ενώ έχω σταματήσει να ασχολούμαι ενεργά με την φίλαθλη μου πλευρά από την μετεφηβεία μου, 8 χρόνια τώρα δεν έχω χάσει ούτε ένα παιχνίδι του... αυτό το παιδί (κι όμως είναι παιδί ακόμα) είναι ένα πολυεπίπεδο ηθικό βάλσαμο στο θυμικό μου... να ναι καλά και υγιής... 👏

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου