Προς το περιεχόμενο

Διλήμματα συναισθηματικής φύσεως σε σχήμα ST.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παρεμφερές θέμα. Η προσέγγιση μου είναι, κατά την ανακαίνιση, να μείνω σε ταπεινά υλικά, αντίστοιχα της αρχικής αξίας (ενδεχομένως και με λίγο custom job).

 

Αν θες ST, νομίζω ότι θα ήταν Οκ να πάρεις ST και να μη το μπλέξεις με το συναισθηματικό. 

Επεξεργασμένο από Νίκος Κριτσινέλης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης για το συναισθηματικο του θεματος θα σου προτεινα κατι ακραιο.. Κρατα το σωμα κ το μανικι κουτσουρο κ καποια στιγμη στο μελλον βρες εργαλεια κ μαστορευε την εσυ λιγο λιγο . Βαλε βεργα κ οταν ερθουν ολα παρε κ φτηνα τρεμολα κλπ. Κ τα χερια σου πιανουν κ νογας κ παραπανω απο φυσικη οποτε με λιγο χρονο, διαβασμα κ προσωπικη φροντιδα σιγουρα καλυτερη θα την κανεις. Δεν ειναι αναγκη να το κανεις τωρα. Κ σε 5-10 χρονια οταν σε.... φωναξει καν'το. Δε κανω καθολου πλακα

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Το αστειο ειναι πως γνωριζοντας σε παιχτικως, θα σου προτεινα.... Τελε!!! ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΘΑΡΑ.-

Βασίλη έχεις γίνει πολύ κόλακας. Το παραπάνω θα περίμενα από εσένα αφού με γνωρίζεις παιχτικώς, όχι να μου λες πάρε τελε!🤣

 

Λοιπόν παιδιά, τι κέντα είναι αυτή σήμερα, δεν μπορώ να το συλλάβω. ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ! ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Η ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΠΑΤΡΩΩΝ ΘΕΣΦΑΤΩΝ!

 

Ήρθε η ξαδέρφη μου πριν λίγο στο μαγαζί (βαφτιστήρα του πατέρα μου), είδε την κιθάρα και αναγνώρισε ότι ήταν αυτή που της την είχε φέρει δώρο. Εγώ τώρα 7 χρονών που ήμουν τι να θυμηθώ μετά από 30 χρόνια, θυμάμαι μόνο ότι μου είχε μείνει στο σπίτι καιρό (τότε που ήμουν μικρός), κι ότι την άφησα σε αυτόν τον φίλο να κάνει ό,τι μπορεί. (Άρα την καβάτζωσα νοερά...)

 

Οπότε με τον άντρα της (που παίζει και με ST κιθάρες παρεπιμπτόντως), θα κάνουμε ένα πλάνο να δούμε τι θα γίνει. (Μάλλον για κιτ και μετάγγιση hardware και μπράτσου μας κόβω, δεν την ενδιαφέρει η παιξιμότητα, απλά να τη βλέπει. Τώρα αν θέλει ένα στοκάρισμα με πριονίδι/κόλλα και τρύπημα πάλι για το μανίκι, λίγο φάγωμα από εδώ λίγο από εκεί... για όργανο του τοίχου το μαστορεύουμε.

 

Τέλος καλό, όλα καλά, και Βασίλη λυπάμαι που έχασες μια άριστη ευκαιρία να γελάσεις με την ψυχή σου!🙌

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

 

 

Τέλος καλό, όλα καλά, και Βασίλη λυπάμαι που έχασες μια άριστη ευκαιρία να γελάσεις με την ψυχή σου!🙌

 

 

(Γαμωτο κ ημουν τοσο κοντα. Με καταλαβε)

 

Περα απο την πλακα. Ξερεις πως σε θαυμαζω κ σαν μουσικο κ σαν παιχτη. Κ σαν πνευστο κ σαν εγχορδο. Τωρα το γεγονος πως σαν ακουστικος εγχορδος που εισαι το touch σου ειναι λιγο..διαφορετικο ειναι το κερασακι στη τουρτα! Κ η αποψη μου ειναι παντα πως το χαρακτηριστικο που μας κανει διαφορετικους πρεπει να το τονιζουμε. Το λεει κ ο Βαι Βαι Γιωργη'μ!

Ε πιστευω πως το χαρακτηριστικο σου αυτο δε θα το τονιζε καμμια κιθαρα περισσοτερο απο μια καλη twang-ιαστη Τελε. Φαε τον τοπο να βρεις κ αυτον το ρημαδι τον Twin που αγνοειται κ.... φωναξε με..

 

 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billaraskats27 είπε

Φαε τον τοπο να βρεις κ αυτον το ρημαδι τον Twin που αγνοειται κ.... φωναξε με..

Κακά μαντάτα. Απαλλοτριώθηκε και πουλήθηκε. Μην πεις τίποτα. Άσε με στον πόνο μου. Η μεγαλύτερη περίπτωση ανεγκεφαλίτιδας της ζωής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε κουναβι.. Τουλαχιστον εμαθες τι απεγινε επιτελους.

 

Αυτο δε σε δικαιολογει να μην αγορασεις Τελε. Κ στρατ δηλαδη αλλα με το δεξι το δικο σου το τρεμολο πρεπει να ειναι κολλημενο πισω στο σωμα κ να μην κουνιεται για κανενα λογο. 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Αυτο δε σε δικαιολογει να μην αγορασεις Τελε.

Αν ήταν κάτι να έπαιρνα, θα ήθελα μια γύφτισσα. Αλλά... αλλά. Είμαι στο όριο για αρνητικό κάρμα και θεία δίκη, έχεις δει πολλούς μη κιθαρίστες ήδη να έχουν 5 κιθάρες και να το συζητάνε για 6η;

 

Φωτιά θα πέσει να με κάψει!

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ali Barout είπε

Αν ήταν κάτι να έπαιρνα, θα ήθελα μια γύφτισσα.

 

Ω, ναι.

Κι εγώ το ίδιο.

Αλλά να είναι καλή, από Dupont, Favino και πάνω.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, billaraskats27 είπε

Οχι ρε κουναβι.. 

Τρελαίνομαι για τετοιες φιλοφρονήσεις 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου