Προς το περιεχόμενο

Μυρωδιά από τσιγάρο στο δωμάτιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ένα θέμα σχετικά με την μυρωδιά από το τσιγάρο στο δωμάτιο. Είναι πολύ κακό αυτό που κάνω και το ξέρω αλλά συνηθίζω να καπνίζω εντός του δωματίου μου γιατί χαλάω πολλές ώρες στον υπολογιστή λόγω δουλειάς αλλά η κατάσταση δεν πάει άλλο. Έχει ποτίσει η τσιγαρίλα παντού και παρόλο που καθαρίζω/ξεσκονίζω και αερίζω καλά κάθε μέρα, δεν γίνεται τίποτα. Έχω κόψει εδώ και λίγες εβδομάδες να καπνίζω εκεί μέσα αλλά από ότι κατάλαβα ήρθε για να μείνει. Προσπαθώ να το κόψω και τελείως βέβαια γιατί μόνο κακό κάνει παρά καλό. Έχετε καμιά ιδέα πως να φύγει αυτό το πράγμα από το δωμάτιό μου; Έχω δεί ότι παίζει πολύ τελευταία ο καθαρισμός με γεννήτριες όζοντος που καθαρίζουν τις μυρωδιές, τι γνώμη έχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν έκοψα το τσιγάρο και το γύρισα σε ηλεκτρονικό μετά από κάποιο καιρό ξεβρώμισαν όλα . Σπίτι , αυτοκίνητο , ρούχα , χέρια - σώμα 

 

Θα ξεμυρίσει ο χώρος σου απλά θα πάρει χρόνο . Και κάποια πράγματα είναι μη αναστρέψιμα , όπως πχ ίσως σου έχουν κιτρινίσει οι τοίχοι ξέρω γω 

 

Ένα βάψιμο εκτός από το όμορφο της αλλαγής θα σώσει και αυτή την κατάσταση 

  • Συμφωνώ 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Rebel_Of_South είπε

Θα ξεμυρίσει ο χώρος σου απλά θα πάρει χρόνο . Και κάποια πράγματα είναι μη αναστρέψιμα , όπως πχ ίσως σου έχουν κιτρινίσει οι τοίχοι ξέρω γω 

 

Ένα βάψιμο εκτός από το όμορφο της αλλαγής θα σώσει και αυτή την κατάσταση 

Αυτό.

  • Like 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρισμός + βάψιμο ίσως αρκούν για να μην το καταλαβαίνει ένας καπνιστής. Άλλοι λένε ότι η τσιγαρίλα φεύγει μόνο αν ρίξεις τον τοίχο...

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...
9 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Αν καπνίζεις στριφτά δεν μυρίζει τόσο.

ξεβρώμισε είπε.

 

πριν 3 μήνες

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ξεβρώμισε είπε.

 

πριν 3 μήνες

Μπορεί να θέλει να συνεχίσει το κάπνισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πλέον στις καινούργιες εγκαταστάσεις μου απαγόρεψα το κάπνισμα μέσα.

Στην αρχή με χάλασε η απόφαση μου, αλλά προσαρμόστηκα και στο τέλος μου φάνηκε καλλίτερα.

Κάνω διαλείμματα και καπνίζω έξω όταν θέλω πραγματικά και το φχαριστιεμαι και παραπάνω.....άσχετα αν έχει πολύ κρύο τωρσ.

Δύσκολα φεύγει η οσμή απο την νικοτινική και από τα έπιπλα, θέλει πολύ τρίψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου