Προς το περιεχόμενο

Μυρωδιά από τσιγάρο στο δωμάτιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/9/2021 στις 4:40 ΜΜ, psnick123 είπε

Τελικά πήρα την συσκευή με το όζον και καθάρισε μια χαρά επιτέλους ξεβρώμισε από την τσιγαρίλα. 👍

Ποια συσκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
21 ώρες πριν, LK είπε

Πλέον στις καινούργιες εγκαταστάσεις μου απαγόρεψα το κάπνισμα μέσα.

Στην αρχή με χάλασε η απόφαση μου, αλλά προσαρμόστηκα και στο τέλος μου φάνηκε καλλίτερα.

Κάνω διαλείμματα και καπνίζω έξω όταν θέλω πραγματικά και το φχαριστιεμαι και παραπάνω....

 

τώρα να το κρύψω ότι χαίρομαι;... δεν το κρύβω...😘🥰

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 ώρες πριν, npap είπε

 

τώρα να το κρύψω ότι χαίρομαι;... δεν το κρύβω...😘🥰

Και εγώ χαίρομαι, πλήρωσα ένα σκασμό λεφτά στους μπογιατζήδες, γλυτώνω και λεφτά από τα τσιγάρα 😁.

Πέρα από την πλάκα, είναι μια καλή άσκηση,

Καταλαβαίνεις ότι κάπνιζες πάρα πολλά από μηχανική κίνηση/ μυική μνήμη  , χωρίς να τα θες στην ουσία.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μου 'ρχεται να βάλω το ψυγείο στην ταράτσα, μπας και η μυϊκή μνήμη με κάνει και τρώω λιγοτερο. Άσε που θα γλιτώνω και τα λεφτά του γυμναστηριου, από τα πάνω-κατω στις σκάλες...

  • Χαχα 5

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

Έτσι μου 'ρχεται να βάλω το ψυγείο στην ταράτσα, μπας και η μυϊκή μνήμη με κάνει και τρώω λιγοτερο. Άσε που θα γλιτώνω και τα λεφτά του γυμναστηριου, από τα πάνω-κατω στις σκάλες...

Γελάς;.

Μέτα απο την μετοίκηση μου σε σπίτι με ΠΟΛΛΕΣΣΣΣ σκάλες και το κουβάλημα μπάζων και τσιμέντων επι 5 μίνες....είμαι πιο φιτ απο πότε χωρίς γυμναστήριο(πήγαινα διαρκώς γυμναστήριο) και τρώω και ο,τι να ναι (πρόσεχα μεχρι και τα γραμμάρια παλιά)

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γελάω καθολου! Απ' όταν μετακόμισα σε οροφοδιαμέρισμα, στον 2ο, και μέσα στις πρώτες εβδομάδες, έχασα 10 κιλά μόνο από σκάλες και έξτρα περπάτημα.

 

Πριν εμένα στην εξοχή. Έβγαινα από το σπίτι και έμπαινα στο αμάξι. Τώρα το αμάξι είναι 100 μέτρα μακριά...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

 

Μέτα απο την μετοίκηση μου σε σπίτι με ΠΟΛΛΕΣΣΣΣ σκάλες και το κουβάλημα μπάζων και τσιμέντων επι 5 μίνες....είμαι πιο φιτ απο πότε χωρίς γυμναστήριο(πήγαινα διαρκώς γυμναστήριο) και τρώω και ο,τι να ναι (πρόσεχα μεχρι και τα γραμμάρια παλιά)

 

"Δικηγόρος ζητεί δεύτερη εργασία σε τεχνική εταιρία, για κουβάλημα μπάζων από όροφο στον δρόμο.

Δέχεται και πληρωμή σε φαγητό, πχ σπιτικά γεμιστά, ψητό ψάρι, μουσακά, κλπ.

Αν είναι εντατική η εργασία, δέχεται και πληρωμή με γλυκά."

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Αν είναι εντατική η εργασία, δέχεται και πληρωμή με γλυκά."

ή ότι παλιό έχετε παραχωνιασμένο σε πατάρια, αποθήκες, ξεχασμένο σε ανήλιαγα μέρη... Δέχεται και παλιά αυτοκίνητα ( 65's και πίσω...)

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@cigaret13

Χθες ήμουν στο χωριό σου.

Έπαθα λάστιχο στην Κουλούρα (καθώς πήγαινα Ζαλονίκη) και ήρθα Γιδά (έβαλα ποδηλατική ρεζέρβα μέχρι εκεί 😁) να βρω Βουλκανιζατερ.

Μου το κάμε ο Παπαδοπουλος -Γκουντγηαρ (28ης Οκτωβρίου 47)😛.

Έκατσα  κανα 15 λεπτό, σε περίπτωση που ένιωσες τίποτα περίεργα vibes 😛

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου