Προς το περιεχόμενο

Synth ΚΑΙ workstation κάτω από €1000?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, stavros_d80 είπε

Προσπαθούσα να θυμηθώ το link για να το παραθέσω, ευτυχώς το παρέθεσε ο stavros.

 Παλιά είχα κατεβάσει τα πάντα από αυτά και ήταν και κάποια άλλα που δυστυχώς δεν τα θυμάμαι.

 Έχω πάντως ότι υπάρχει σε σκληρό από korg, θυμάμαι πως είχα κατεβάσει και από μοντέλα που δεν είχα σε περίπτωση που τα πάρω αργότερα 😀

 Πάντως είδα σε κάτι αγγελίες ένα triton extreme 61 στα 600 ευρώ και ξερογλύφτηκα🤣 γιατί θα ήθελα να το είχα να γράψω καμιά ιδέα πάνω στα compination του εκεί να βάλω και καμιά σάλτσα και έχει και μεγάλη γκάμα ήχων. Πολύ καλό το extreme.

 

 Mπράβο, το θυμόμουν νομίζω irish acts, μετά έγινε korg forums.

 Και η πλάκα είναι πως σίγουρα πως έχω προτείνει links για korg σε πόστ άλλων φίλων στο παρελθόν αλλά αρχίζω και δεν τα θυμάμαι. Περνάνε τα χρόνια....................................

Επεξεργασμένο από cos_dr

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, cos_dr είπε

Πάντως είδα σε κάτι αγγελίες ένα triton extreme 61 στα 600 ευρώ

ειναι όντως δελεαστικό σε αυτην την τιμη και παραμένει οργαναρα το extreme ο μονος λογος που δεν προτεινω μεταχειρισμένο στον φιλο ειναι γιατι δεν ξερω τι ταλαιπωρια μπορει να εχουν φαει αυτα τα όργανα σε παταρι και να αρχιζουν να βγαζουν προβληματα σε μητρικες κτλ...θα αρχιζει να κραζει μετα.... ειναι ρισκο

 

προσωπικα αν υπήρχε ενα extreme σε mint condition και ενα ολοκαινουργιο σφραγισμενο krome θα επέλεγα το extreme! απλα δεν ξερω ποσα extr ειναι πραγματικα mint 15 χρονια μετα και ποσα τα μουφα που τα παρουσιαζουν mint αλλα εχουν παιξει νινο-παολα-βερτη ολη τη δισκογραφια.....

  • Like 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου