Προς το περιεχόμενο

Πειραματίστηκα σε πιο ηλεκτρονικό ήχο


Xara Sterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@yameth το παιδι που μου κανει τις παραγωγες ειναι πολυ διαβασμενος σε τετοιους ηχους και αυτο βοηθαει πολυ !

@roberto30 Σ' ευχαριστω πολυ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Χαρά, δείγμα επαγγελματισμού είναι και η αναφορά στους συνεργάτες μας. Να σου θυμίσω πως γράφεις σε σελίδα μουσικών με πιο ειδικά ενδιαφέροντα. 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8/2021 στις 2:18 ΜΜ, Xara Sterg είπε

αλλά αποφάσισα να το δοκιμάσω και σε κάτι διαφορετικό,  

Πολύ ωραίο κομμάτι! αλλά θέλει διαφορετική ενορχήστρωση κατα τη γνώμη μου.... κατι σε 80's που ειναι και της μόδας όπως Weeknd. με κατάλληλη παραγωγη μπορει να γινει πολυ ομορφο (ισως και χιτ!)

 

θα μπορουσε πχ να ηταν καπως ετσι...

leap sd remix.mp3

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Nestoras Σ'ευχαριστω !ναι ειναι λιγο πιο ραφιοδωνικο και εγω ετσι πιστευω

@Alex Raptakis Αρχικα σ ευχαριστω ! Οσο για την προφορα το δουλευω και καθε τραγουδι προσπαθω να ειναι ολο και πιο βελτιωμενο!

@yameth Aν καποιος ενδιαφερεται για ολους τους παραγοντες μιας δουλειας  ειναι ολοι γραμμενοι αναλυτικα κατω απο τα τραγουδια στο Youtube ! Εδω εκανα μια παραθεση του Link για οποιον τον ενδιαφερει να μπει να το ακουσει  και να δει τις πληροφοριες του και οι πληροφοριες δεν ειναι κρυφες οποιος ενδιαφερθηκε για το κομματι σιγουρα θα ειδε απο κατω και ποιος ανελαβε την παραγωγη του !

@Giorgos rockstep Χαιρομαι που το ακουω !!

@stavros_d80 Ωραια και η δικια σου προσεγγιση με πηγε στις πιο ντισκο εποχες  , ξαφνιαστηκα που ακουσα και τη φωνη μου χαχα νομιζα οτι ηταν σκετη μελωδια !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Alex Raptakis Η πανκ βερσιον δεν ειναι ηχογραφημενη ! Αλλα δεν ειναι πανκ που φανταστηκες υποθετω, ειναι πιο μελωδικο τυπου Greenday το συγκεκριμενο ετσι οπως ηταν η αρχικη του ιδεα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου