Προς το περιεχόμενο

Η παγκόσμια κρίση στα τσιπς και τα panda όλα


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απαράδεκτες οι ελλείψεις στα τσιπ, τους πυκνωτές!

 Απαράδεκτη η ακρίβεια των πρώτων υλών και οι ανατιμήσεις!

 Απαράδεκτη η κατάσταση παγκοσμίως και απαράδεκτη η ασυδοσία του κεφαλαίου και η αδυναμία των θεσμών να το ελέγξουν!

 Απαράδεκτες και σπαρακτικές η συνέπεια στην κοινωνία!

 

 Και πλέον δεν θα μείνει αμέτοχος ο λαός και θα πάψει να υποφέρει απανταχού!

 Σε όλο τον κόσμο!

 Ερχόμαστε!!!

 

 Την ευθύνη γι αυτό το ποστ αναλαμβάνει η οργάνωση.

 

 ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΑΓΑΘΟΥ ΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΕΡΔΟΥΣ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

18 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

aek_erxomaste_2808.jpg

Άσε με γιατί πραγματικά είμαι σε απόγνωση με αυτά που συμβαίνουν στην παγκόσμια οικονομία.

 ΕΙΜΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΟΣ!!!!!

 ΕΧΩ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΝΑΝ ΕΛΟΝ ΜΑΣΚ, ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ.....................

 

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Απαράδεκτες οι ελλείψεις στα τσιπ, τους πυκνωτές!

 

 

ε ναι, αφού τα βάζουν στα εμβόλια....

Τωρα με την 3η δόση να δεις....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

ε ναι, αφού τα βάζουν στα εμβόλια....

Τωρα με την 3η δόση να δεις....

Να μην το πάμε στα εμβόλια παρακαλώ 🤣

 Τα εμβόλια και η πανδημία έχουν παίξει τον οικονομικό τους ρόλο και όλα αυτά που λένε για τα τσιπ στα εμβόλια και τέτοια είναι χαζομάρες.

 

 Εδώ οι ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ του ποστ αναφέρονται ξεκάθαρα στην άδικη μετακύλιση της όποιας κρίσης στο λαό και την προκλητική ανοχή στις αυθαίρετες νόρμες της ελεύθερης αυτορυθμιζόμενης προς όφελος ιδιωτικών συμφερόντων αγορά και την αδυναμία των θεσμών να τα σταματήσουν και να κρατήσουν την ισορροπία με ότι αυτό συνεπάγεται...... για το λαό.

 

 ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ, Η ΑΝΟΧΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 Αν είναι δυνατόν να εκτοξεύεται η ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.

 

 Ο απλός λαός δεν θέλει και ούτε είναι υποχρεωμένος να καταλάβει τι γίνεται, τις επεξηγήσεις των ψευτοειδημώνων που πάνε να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα και λένε "θα κάνουμε ότι μπορουμε", "θα περάσει"

 

 αααααααααααααααααααααααααααααα

 ΟΧΙ ΑΛΛΟ.

 ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΑΓΑΘΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ, εμείς ο απλός λαός.

 ΤΕΡΜΑ Η ΑΝΟΧΗ ΛΕΜΕ!!!!!!

 ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο κύριος PC Steps αυτοπροσώπως, μας δίνει λίγο insight για τους λόγους που δεν ξαναβρούμε φτηνή ΚΑΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΤΕ! 

 

 

  • Χαχα 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Haris είπε

Εδώ ο κύριος PC Steps αυτοπροσώπως, μας δίνει λίγο insight για τους λόγους που δεν ξαναβρούμε φτηνή ΚΑΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΤΕ! 

 

 

 

Αυτά ειναι ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ του παγκόσΖμιου κεφαλαίου. 

Προσφορά, ζήτηση και κανόνες τις αγοράς ΠΑΠΑΛΑ.

Θα έρθει ο @cos_dr ,θα τα κάνει όλα ΔΗΜΟΣΙΑ ,θα μας διορίσει και στο ΔΗΜΟΣΙΟ ΟΛΟΥΣ.

Μετά θα είναι όλα τέλεια, οι Κινέζοι θα ΚΑΝΟΥΝ πως παράγουν ΤΣΙΠΣ,εμείς θα ΚΑΝΟΥΜΕ πως τα αγοράζουμε και όλοι μαζί δεν θα έχουμε  κομπιούτερΖ.

Θα έχουμε όμως σοσιαλιΖμο και, κρατικά πλέον, ΤΣΙΠΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ με ρίγανη. 

 

Αχαχαχα

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Θα έχουμε όμως σοσιαλιΖμο και, κρατικά πλέον, ΤΣΙΠΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ με ρίγανη. 

Δεν μ' αρέσουν με ρίγανη. Θέλω τα σκέτα. Τι; Είμαι αναθεωρητής; Θα καταλήξω σε γκούλακ;

Επεξεργασμένο από Haris
  • Χαχα 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

 

Θα έρθει ο @cos_dr ,θα τα κάνει όλα ΔΗΜΟΣΙΑ ,

όχι θα περιμένω να αυτορυθυμιστούν οι αγορές.

 Οι ανατιμήσεις είναι ήδη σε ισχύ και οι πληροφορίες μου λένε πως το επόμενο εξάμηνο θα είναι πολύ μεγαλύτερες όπως και οι ελλείψεις των τσιπ και ποιοτικών πυκνωτών που έχουν προδιαγραφές για 105 βαθμούς κελσίου.

 

 ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΟΣ και τα παρακολουθώ πολύ στενά και εγώ και οι ΟΜΟΙΟΙ μου δεν θα κάτσουμε για άλλη μια φορά με ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.

 

 Τέρμα αυτά που ήξεραν οι ΑΓΟΡΕΣ.

 ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ🤣

Τέλος απαξιώ να δω βίντεο του κυρίου PC STEPS γιατί είμαι ανώτερος από αυτόν στα ηλεκτρονικά, όταν εγώ ασχολιόμουν με αυτά και ήξερα τα ΠΑΝΤΑ, να προγραμματίζω κλπ. αυτός ούτε πάνες δεν φόραγε, δεν υπήρχε ακόμα και αυτά περί ζήτησης που καθορίζουν τις τιμές και τέτοια τα ακούμε εγώ και οι ΟΜΟΙΟΙ μου ΒΕΡΕΣΕ γιατί δεν μας ενδιαφέρει.

 

 Μας ενδιαφέρει το δόγμα του κοινωνικού αγαθού over των κεφαλαιακών συμφερόντων και των κυκλωμάτων που επιβάλλουν τεχνητά την ανάγκη αναβαθμίσεων για "την ασφάλεια" και πολλά άλλα που θα τα πούμε, τώρα δεν είναι ώρα γιατί θα φάω και θα ξαπλώσω στον καναπέ αλλά έχουμε να πούμε πολλά για αυτά τα φαινόμενα και τι θα έπρεπε να κάνουν οι θεσμοί για να προστατεύσουν τον καταναλωτή από την ΑΣΥΔΟΣΙΑ, την ΑΣΥΔΟΣΙΑ του κεφαλαίου, των αγορών που δρουν ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ σε βάρος δισεκατομμυρίων ανθρώπων που τους ξεζουμίζουν, τους διαιρούν και τους αφήνουν έρμαια της ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ, της ΔΙΑΠΛΟΚΗΣ, των ΣΚΑΝΔΑΛΩΝ, της ΑΔΙΚΙΑΣ και χασκογελούν γιατί ΕΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΑ λόγω χρημάτων και επιρροής το ΑΚΑΤΑΔΙΩΚΤΟ. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

 

 θα τα πούμε. 🤣

 Φέτος θα έχουμε μεγάλο ξεκαθάρισμα και το ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ θα είναι άλλο ένα θεμέλιο στο δρόμο  για την επάνοδο του ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ!!!!!!!

 

 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ.🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου