Προς το περιεχόμενο

Η παγκόσμια κρίση στα τσιπς και τα panda όλα


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Καλά κΣεκινα πρώτα να αποδεχτείς την...πραγματική πραγματικότητα ως...πραγματικότητα και μετά συνεχίζεις με τα οικονομικά δρώμενα..

 

Αρχισε με απλά...πράγματα όπως ότι ο ήλιος ανατέλλει από την ανατολή και δύει στη δύση και μετά προχωράς στα σύνθετα. 

 

 

Ποια είναι η πραγματικότητα?

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Ποια είναι η πραγματικότητα?

 

Εμ αΦτο σου λεΓω.

 

Απλά, βήμα βήμα, μη βιάζεσαι...

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Εμ αΦτο σου λεΓω.

 

Απλά, βήμα βήμα, μη βιάζεσαι...

 

 

Η πραγματικότητα είναι μια. Σκάνε οι φούσκες. Δεν φταίμε εμείς που σκάνε. Αφού παρατηρητές μας έκαναν ενώ μιλουσαν για συμμετοχή διαβούλευση. Και πλέον δεν θα πληρώνουμε μόνο εμείς, οι φτωχοί και αδύναμοι. Θα πληρώσουν και οι ολιγαρχες. Άμα προλάβουμε με σοσιαλιστική θεραπευτική δόση εφόδου θα σωθούμε. Και θα έρθει πραγματική ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ. Δεν θα είμαστε πεινασμένοι και εξαθλιωμενοι παρατηρητές. Δεν θα μας καταποντησει η κλιματική αλλαγή από τελειώνοντας τα συντρίμμια του τρίτου παγκόσμιου πολέμου που τα μισά πολεμικά ρομπότ θα κουτσαινουν 🤣 και θα πυροβολούν όπου να ναι επειδή λείπουν τα μισά τσιπ και τα άλλα μισά είναι κακής ποιότητας γιατί δεν τα πλένει καλά το εργοστάσιο παραγωγής επειδή κάνει περικοπές από παντού. 

 

 Θα του τη δώσει του drone με τα πυρηνικά και θα τρέχουν στο πάνελ να το σταματήσουν μην επιτεθεί στη βάση τους οι χειριστές και θα ηλεκτιζονται και θα σφαδαζουν από τα εγκαύματα και θα ακούνε τη φωνή στα μεγάφωνα. Πριν εγκαταλείψετε το κτίριο φορέστε μάσκα 🤣

 

 Έλα μαζί μου να φέρουμε την ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ γιατί αυτή που λέω πιο πάνω θα είναι η νέα πραγματικότητα. Χαχαχαχαχαχα 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Superfunk, @Haris

 

 Να ποια είναι η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

 

 Ήμουν στο PC και άρχισε να γυρίζει ο κέρσορας και να χάνω συντομεύσεις.

 Τι έγινε ρε παιδιά λέω. 🤣

 Για να μην τα πολυλογώ επειδή είμαι ανώτερος από τον PCSTEPS🤣 και βρήκα τι έφταιγε τα έφτυσε ένας SSD μου που είχε καμιά 900αριά GB δεδομένα παιχνιδιών και τον έβγαλα, κοίταξα μπας και τον συνεφέρω αλλά δε.............

 

 Είναι στην εγγύηση και θα πάει αύριο για αλλαγή βέβαια αλλά............................

 

 1) Με γλωσσοφάγατε 🤣 γιατί τι λέω ο κακομοίρης, γιατί αγωνίζομαι? για τη σοσιαλιστική λύση που όλους θα τους οφελήσει🤣.

 

 2) Αυτός είναι ο καπιταλισμός μας, να τον χαιρόμαστε🤣 με τα σάπια εργοστάσια και τους κακοπληρωμένους και το ανεξέλεγκτο quality control γιατί δεν τα πλένουν που λέει και το βίντεο και χαλάνε και μας παιδεύουν.

 

 3) Θα κατεβάζω δεδομένα τώρα 900 γιγα για να έχω τα παιχνιδάκια μου, μια διασκέδαση και θα κάψω ρεύμα παραπάνω που ακρίβυνε γιατί ακρίβυνε το πετρέλαιο από την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ, έκανα ομως undervolting στον επεξεργαστή και την καρτα γραφικών για να γλυτώσω κανα watt, εκεί μας φτάσανε ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ γΙΑΤΙΙΙΙΙ

 

 Κάντε μου καζούρα τώρα, καλά να πάθει το ΚΟΜΜΟΥΝΙ χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχααχχα

 

 Η κρίση των ΤΣΙΠΣ δεν είναι μόνο στη διάθεση.

 Θα είναι και στην ΠΟΙΟΤΗΤΑ γιατί έτσι ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΑΝ ΟΙ ΟΛΙΓΑΡΧΕΣ ΤΟΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟ.

 Δεν θα περάσει όμως, ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Έλαβα το ακόλουθο ανώνυμο ([email protected]) μήνυμα και το ανεβάζω εδω γιατί πιθανολογώ πως σε αυτό αναφέρεται ο μη έχων τα κότσια και αναρωτιέμαι πόσο έχει χάσει το χιούμορ του ο κόσμος.

Μάλλον, δεν είχε ποτέ εδώ που τα λέμε.

 

Παράθεση

Έχει πολύ πλάκα, ότι ο φίλος σου δεν αφήνει να σταυρώσει το φόρουμ ούτε ένα σοβαρό θέμα, χωρίς να το ξεφτυλίσει με τον παρα-πολιτικό οχετό του, τον οποίο μάλιστα υποτίθεται ότι απαγορεύουν οι κανονισμοί.  Τελικά, μάλλον φοβάσαι ότι θα σε πλακώσει στο ξύλο, απειλή που πάλι-και-πάλι επαναλαμβάνει σε κάθε ευκαιρία (χωρίς ούτε μία επισήμανση εκ' μέρους της διαχείρισης). Σόρυ (λέμε τώρα) που σε στενοχωρώ, αλλά σου αξίζει λιγουλάκι, ε;

 

Οχι πως δεν τα'χουμε πει 100,000 φορές για τους κανονισμούς (εδω βρίσκονται όλα γραμμένα) αλλά όταν κάτι εχει πάρει επίπεδο πλάκας, δεν θα κάτσω να κουνάω το δάχτυλο. (Άσε που μπορεί να φάω και κσύλο). Θα σβηστεί αφού ξεθυμάνουν κόσμια το δηλητήριο που έχουν εισπράξει απο τα "σοβαρά μέσα" . Καληνύχτα σας λεβέντες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να φάει μπαν ο Γιάμεθ, γιατί δεν τρώει κσύλο.

Μπαν και στον Τσαπερδώνη μουχλίτσα.

 

Μπαν και σε μένα.

Μπαν και στον "περί ου ο λόγος" γιατί πολύ μιλάει και λίγο δέρνει.

Έπρεπε να μιλούσε λιγότερο και να έδερνε περισσότερο.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σου λέει.  Έχει δίκιο.

 Δεν νομίζω να τον καλύπτεις γιατί φοβάσαι μην σε δείρει.

 Τον καλύπτεις μάλλον γιατί πιστεύεις πως πολιτικά όταν παρεμβαίνει έχει ΔΙΚΙΟ τις περισσότερες φορές   και είσαι ΚΡΥΦΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΗΣ. 🤣 Είσαι ΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ🤣

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΗ!!!!!!!!

 

 Άντρας έριξε οξύ στο πρόσωπο του cos_dr!!!!!

 Είχαν προηγηθεί ανώνυμα μηνύματα μίσους στον administrator του noiz.gr!!!!

 Υπεράνθρωπες προσπάθειες να σωθεί ο μεγάλος καλλιτέχνης, ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡ!!!!!!

 

 ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

 

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου