Προς το περιεχόμενο

SALVIA THE BAND-NOYS


Makis_K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, Giorgos rockstep είπε

Ωραίο.μπραβο σας

Σε ευχαριστω για την ακροαση και για τον κοπο σου να σχολιασεις.Να εισαι καλα φιλε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσαν και οι συνθέσεις και τα φωνητικά.σιγουρα θα το ξανακουσω.πες λίγα λόγια εάν θέλεις για την μπάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giorgos rockstep είπε

Μου άρεσαν και οι συνθέσεις και τα φωνητικά.σιγουρα θα το ξανακουσω.πες λίγα λόγια εάν θέλεις για την μπάντα.

Καλησπερα και σε ευχαριστω πολυ για την ακροαση.Ειμαστε μια παρεα 4 ατομων που αντι ψυχιατρο παμε στουντιο....Ειπαμε να φτιαξουμε κατι να μεινει και ειμασταν τυχεροι,το βγαλαμε 2 εβδομαδες πριν τον κορονοιο.Το ενδιαφερον ειναι οτι λογω περιορισμενου μπατζετ η εγγραφη εγινε λαιβ,και εχουν χρησιμοποιηθει σχετικα φτηνα οργανα(epiphone sg-telecaster from china-epiphone bass,boss gt-1etc)Επομενος στοχος το επομενο αλμπουμ σε πολυ καλυτερη μορφη αν μας το επιτρεψουν τα οικονομικα μας.Σε ευχαριστω ξανα για την ακροαση και το σχολιο φιλε μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μου άρεσε πολύ ο δίσκος, τον άκουσα όλο με διαλείμματα γιατί είμαι στο τρέξιμο τελευταία.

 

Φανταστική δουλειά αν αναλογιστεί κανείς τον εξοπλισμό που χρησιμοποιήσατε, βγάλατε αγνό Seatle ήχο και δεν είναι συχνό αυτό στις μέρες, ειδικά για ελληνική μπάντα.

 

Ελπίζω το όνομά σας να είναι από κάπου αλλού και όχι από εκεί που νομίζω. 🤣

 

Καλή επιτυχία εύχομαι, συνεχίστε γιατί έχετε κάτι να πείτε.

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Μου άρεσε πολύ ο δίσκος, τον άκουσα όλο με διαλείμματα γιατί είμαι στο τρέξιμο τελευταία.

 

Φανταστική δουλειά αν αναλογιστεί κανείς τον εξοπλισμό που χρησιμοποιήσατε, βγάλατε αγνό Seatle ήχο και δεν είναι συχνό αυτό στις μέρες, ειδικά για ελληνική μπάντα.

 

Ελπίζω το όνομά σας να είναι από κάπου αλλού και όχι από εκεί που νομίζω. 🤣

 

Καλή επιτυχία εύχομαι, συνεχίστε γιατί έχετε κάτι να πείτε.

"ιερο φασκομηλο"...καλα νομιζεις.Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια,παντα δινουν κουραγιο να ακους κριτικες σαν την δικια σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παίδες! Μου θυμίσατε Anathema. Αν το φτιάξατε αυτό live τι θα γινόταν δηλαδή με "κανονική" ηχογράφηση? Φοβερά soundscapes και κομμάτια εν γένει. Είστε η τρανή απόδειξη πως τα μέσα είναι μόνο μια δικαιολογία! Μπράβο και πάλι μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, JimmyPap είπε

Μπράβο ρε παίδες! Μου θυμίσατε Anathema. Αν το φτιάξατε αυτό live τι θα γινόταν δηλαδή με "κανονική" ηχογράφηση? Φοβερά soundscapes και κομμάτια εν γένει. Είστε η τρανή απόδειξη πως τα μέσα είναι μόνο μια δικαιολογία! Μπράβο και πάλι μπράβο!

Πολυ χαιρομαι που σου αρεσε.Δεν το λες το αλμπουμ και "ευκολοπεπτο",πολλα στοιχεια πολλες επιρροες.

14 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Μπράβο. 

Σε ευχαριστω για την ακροαση,και μεγαλη χαρα τα μπραβο απο ανθρωπους της μουσικης ειδικα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου