Προς το περιεχόμενο

Αυτό θα πρεπε να μπει σαν προϋπόθεση να το δεις πριν ανοίξεις προφίλ και βάλεις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Δε μιλώ εκ μέρους του ιδιοκτήτη του site, αλλά το smartnoiz δεν είναι ο κηδεμόνας σου για να σε προστατεύσει από τον οποιοδήποτε και παρ'όλα γίνονται μεγάλες προσπάθειες από τη διαχείριση για να διατηρηθεί καθαρός ο χώρος από απατεώνες, συχνά με τίμημα τη χαμηλότερη επισκεψιμότητα.

εσυ για ποιο λογο μυγιαζεσαι ακριβως; δεν εμπλεκει κανεις τη διαχειριση του site στα κακως κειμενα στα μυαλα ενος μερους της κοινοτητας. το να μπει το βιντεο μαζι με το captcha ηταν αστειο αν δεν το καταλαβες btw

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

Μήπως λοιπόν να το υιοθετήσεις στ' αλήθεια?

 

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

Όσο για modus operandi το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

 

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Αποτι φαινεται ο τομαρακισμος ειναι αποδεκτος και επιδοκιμαστεος οποτε γιατι οχι

  • Χαχα 1

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, PeterGriffin είπε

εσυ για ποιο λογο μυγιαζεσαι ακριβως; δεν εμπλεκει κανεις τη διαχειριση του site στα κακως κειμενα στα μυαλα ενος μερους της κοινοτητας. το να μπει το βιντεο μαζι με το captcha ηταν αστειο αν δεν το καταλαβες btw

 

Οταν συνεχώς μιλάς για την "κατάντια" του νοιζ, τότε αναφέρεσαι και στην διαχείριση.

  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PeterGriffin είπε

κακως κειμενα στα μυαλα ενος μερους της κοινοτητας

 

Θέλεις να γίνεις πιο συγκεκριμένος?

Γιατί αυτό προσβάλλει όλους μας.

Σε ποιο μέρος της κοινότητας αναφέρεσαι?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gkourmoul1 είπε

 

Οταν συνεχώς μιλάς για την "κατάντια" του νοιζ, τότε αναφέρεσαι και στην διαχείριση.

αναφερομαι στα μυαλα μεριδας του κοσμου. δεν ειναι το ιδιο

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gkourmoul1 είπε

Έχω κάνει πάνω από 15-20 συναλλαγές (αγορές) στο νοιζ. Πάντα προκαταβαλλω τα χρήματα (είμαι από νησί) και μετά περιμένω τον αγοραστή να μου στείλει το προϊόν. Ποτέ δεν εχει στραβωσει η δουλειά. Πάντα το προϊόν έρχεται στην ώρα του και άρτιο.

 

Βέβαια, προσπαθώ να μειώσω το ρίσκο, με το να αποκωδικοποιω σωστά το περιεχόμενο της αγγελίας, καθώς και με αρκετό μπλα-μπλα πριν στείλω χρήματα.

 

 

Mια απ' τα ίδια...

Και εγώ όταν καταθέτω τα χρήματα έχει πεσει μπλα μπλα....τηλέφωνο γνωστό...email και διεύθυνση γνωστή...ποτέ δεν ξέρεις αν το κουτί θα έχει μέσα το RAT που περιμένεις η ένα μπούτι κοτόπουλο απ' την ταβέρνα τ'Λασπιά στη Λαμία...

Ποτέ δεν είχα θέμα....

Παζάρια...ψαχουλεματα...δοκιμές...απορίες και τέτοια ήταν ξεκαθαρισμένα και λυμενα από πριν.... 

 

Τώρα για το επίπεδο του φόρουμ ...αν κάποιος αισθάνεται ότι είναι χαμηλό να πούμε οτι...ισχύει ότι και για τις αγγελίες...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ...

  • Χαχα 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PeterGriffin είπε

Αποτι φαινεται ο τομαρακισμος ειναι αποδεκτος και επιδοκιμαστεος οποτε γιατι οχι

 

Δεν ξέρω για τομαρακισμό, ξέρω όμως ότι η αγένεια σου, η ισχυρογνωμοσύνη σου, η απολυτότητά σου, η προσβλητική σου συμπεριφορά, για την ώρα γίνεται αποδεκτή.

 

Έτσι που το πας όμως ... δεν το βλέπω να συνεχίζεται για πολύ ακόμα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε σου ποστ, σχεδόν, πετας καρφιά για το νοιζ και την μερίδα του κοσμου του.

Εδώ είμαστε μια μερίδα του νοιζ και σου απανταμε. Διαχείριση και μέλη. Αυτό είναι το νοιζ, άλλωστε.

 

 

 

 

 

 

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PeterGriffin είπε

αναφερομαι στα μυαλα μεριδας του κοσμου. δεν ειναι το ιδιο

 

Συγκεκριμένα.

Ποια μερίδα?

Γιατί έτσι που το λες μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε μέσα.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Δεν ξέρω για τομαρακισμό, ξέρω όμως ότι η αγένεια σου, η ισχυρογνωμοσύνη σου, η απολυτότητά σου, η προσβλητική σου συμπεριφορά, για την ώρα γίνεται αποδεκτή.

 

Έτσι που το πας όμως ... δεν το βλέπω να συνεχίζεται για πολύ ακόμα.

τρεμω φιλε μου. εγω παλι θεωρω αγενεια αυτα που περιγραφω και κανεναν δεν τιμα να τα υπερασπιζεται αντι να τα στηλιτευει

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα θα επρεπε να υπαρχει καλυτερο συστημα με βαθμολογιες χρηστων οπως στο Ρεβερμπ. Εγω παντα μετα απο συναλλαγη λεω στο αλλο ατομο να μου αφησει μια κριτικη οπως και εγω αφηνω παντα κριτικες. Σαν αγοραστης δινω πολυ βαση στην βαθμολογια του εκαστοτε χρηστη. Το κακο ειναι οτι οταν καποιος ενδιαφερεται δεν μπορεις να δεις το προφιλ του, αν γινοταν να φτιαχτει αυτο ολα θα γινοντουσαν καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν BillTrantos κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου