Προς το περιεχόμενο

Αυτό θα πρεπε να μπει σαν προϋπόθεση να το δεις πριν ανοίξεις προφίλ και βάλεις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, gkourmoul1 είπε

 

Οπως σου εξήγησα, το φιλότιμο δεν έχει καμία αξία στον κοσμο των συναλλαγών. Μόνο οι αριθμοί έχουν.

 

γιαυτο κι εγω αντι να χανω την ωρα μου να αναφερω τετοια φαινομενα εδω (βλακας) θα κανω αυτο που μου προτεινουν ολα τα μελη της κοινοτητας (προφανως εκπροσωπουνται ολα εδω) που συνοψιζεται στη φραση: γ4μα τον αλλον στον κwλο λιγο πιο δυνατα και λιγο πιο πριν καταφερει να σε γ4μησει αυτος. 😄

Μόλις τώρα, cigaret13 είπε

PeterGriffin μπακούρι κι εσύ...;  Σου λείπει γυναίκα....ψάξτο!

εχει και ψυχολογους το noiz

  • Χαχα 1

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PeterGriffin είπε

γιαυτο κι εγω αντι να χανω την ωρα μου να αναφερω τετοια φαινομενα εδω (βλακας) θα κανω αυτο που μου προτεινουν ολα τα μελη της κοινοτητας (προφανως εκπροσωπουνται ολα εδω) που συνοψιζεται στη φραση: γ4μα τον αλλον στον κwλο λιγο πιο δυνατα και λιγο πιο πριν καταφερει να σε γ4μησει αυτος. 😄

 

 

Wow !

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, PeterGriffin είπε

γιαυτο κι εγω αντι να χανω την ωρα μου να αναφερω τετοια φαινομενα εδω (βλακας) θα κανω αυτο που μου προτεινουν ολα τα μελη της κοινοτητας (προφανως εκπροσωπουνται ολα εδω) που συνοψιζεται στη φραση: γ4μα τον αλλον στον κwλο λιγο πιο δυνατα και λιγο πιο πριν καταφερει να σε γ4μησει αυτος. 😄

 

Προφανώς υπάρχει πρόβλημα κατανόησης κειμένου. Να παραθέσεις άμεσα 1 μήνυμα μέλους που σου λέει ευθέως ή πλαγίως να κάνεις αυτό που αναφέρεις. Αλλιώς να ανακαλέσεις.

 

Το topic θα κλειδωθεί αν συνεχιστεί στο ίδιο ύφος η συζήτηση. Τα λέω από πριν για να είμαστε ξηγημένοι.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PeterGriffin είπε

γιαυτο κι εγω αντι να χανω την ωρα μου να αναφερω τετοια φαινομενα εδω (βλακας) θα κανω αυτο που μου προτεινουν ολα τα μελη της κοινοτητας (προφανως εκπροσωπουνται ολα εδω) που συνοψιζεται στη φραση: γ4μα τον αλλον στον κwλο λιγο πιο δυνατα και λιγο πιο πριν καταφερει να σε γ4μησει αυτος. 😄

 

Θα ήταν η χειρότερη από τις επιλογές σου, το να κάνεις στους άλλους ο,τι έκαναν εσένα στο παρελθόν.

Επίσης, βλεπω ότι αρχίζει και "βαραίνει" ο λόγος σου. Τέτοιο λεξιλόγιο δεν έχει θέση εδω μεσα, να ξέρεις.

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Το topic θα κλειδωθεί αν συνεχιστεί στο ίδιο ύφος η συζήτηση. Τα λέω από πριν για να είμαστε ξηγημένοι.

και δεν το κλειδωνεις ρε φιλε. τι ειχαμε τι χασαμε. σαμπως βγαινει ακρη εδω περα

2 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Επίσης, βλεπω ότι αρχίζει και "βαραίνει" ο λόγος σου. Τέτοιο λεξιλόγιο δεν έχει θέση εδω μεσα, να ξέρεις.

κι αλλα πιο ουσιωδης σημασιας δε θα πρεπε να εχουν θεση εδω μεσα αλλα εχουν και δεν εχει και κανενας προβλημα

Επεξεργασμένο από PeterGriffin

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

 

Προφανώς υπάρχει πρόβλημα κατανόησης κειμένου. Να παραθέσεις άμεσα 1 μήνυμα μέλους που σου λέει ευθέως ή πλαγίως να κάνεις αυτό που αναφέρεις. Αλλιώς να ανακαλέσεις.

 

 

Θα σου πει τώρα "έβαλα φατσούλα, αστειεύομουν".

Ότι του 'ρθει του ντουλού.

Σάμπως κατάλαβε τίποτα?

 

17 λεπτά πριν, PeterGriffin είπε

προφανως εκπροσωπουνται ολα εδω

 

Προφανώς είσαι από τους ανθρώπους που αν δεν ακούσουν αυτά που θέλουν να ακούσουν, δεν ακούνε τίποτα.

Γιατί δεν ενδιαφέρονται να ακούσουν.

Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι να ενσκύψει ο άλλος στο πρόβλημά τους, και να τους πει πόσο δίκιο έχουν.

Πάμε λοιπόν να σε ικανοποιήσουμε.

Αρχίζω εγώ.

 

Ρε τον αλήτη τι σου έκανε!

Μα να σε τραβήξει από την άλλη άκρη της Αθήνας και να μην αγοράσει αν δεν κατέβαζες την τιμή?

Τομάρι λέμε.

 

 

Γιατί ... το noiz έχει και ψυχολόγο όπως βλέπεις.

 

By the way, δεν άνοιξες το θέμα λέγοντας τι έγινε και σε εξόργισε "παιδιά αυτό κι αυτό", αλλά άρχισες να μιλάς γενικά περί αγγελιών.

Άλλα αντ' άλλων.

 

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Θα σου πει τώρα "έβαλα φατσούλα, αστειεύομουν".

Ότι του 'ρθει του ντουλού.

Σάμπως κατάλαβε τίποτα?

 

 

Προφανώς είσαι από τους ανθρώπους που αν δεν ακούσουν αυτά που θέλουν να ακούσουν, δεν ακούνε τίποτα.

Γιατί δεν ενδιαφέρονται να ακούσουν.

Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι να ενσκύψει ο άλλος στο πρόβλημά τους, και να τους πει πόσο δίκιο έχουν.

Πάμε λοιπόν να σε ικανοποιήσουμε.

Αρχίζω εγώ.

 

Ρε τον αλήτη τι σου έκανε!

Μα να σε τραβήξει από την άλλη άκρη της Αθήνας και να μην αγοράσει αν δεν κατέβαζες την τιμή?

Τομάρι λέμε.

 

 

Γιατί ... το noiz έχει και ψυχολόγο όπως βλέπεις.

 

By the way, δεν άνοιξες το θέμα λέγοντας τι έγινε και σε εξόργισε "παιδιά αυτό κι αυτό", αλλά άρχισες να μιλάς γενικά περί αγγελιών.

Άλλα αντ' άλλων.

 

ναι σε ολα αγορινα μου. βαριεμαι να κανω κουβεντα πλεον. καληνυχτα

  • Χαχα 1

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

By the way, δεν άνοιξες το θέμα λέγοντας τι έγινε και σε εξόργισε "παιδιά αυτό κι αυτό", αλλά άρχισες να μιλάς γενικά περί αγγελιών.

Άλλα αντ' άλλων

 

Δεν έκανε μόνο αυτό. Ο τίτλος του θεματος αποτελεί προτροπή/καρφί προς το νοιζ. Οι διαθέσεις φάνηκαν με το καλημέρα.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Να και τα τυχερά μας σήμερα.

κουφαλίτσα....με ξεπέρασες....

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν BillTrantos κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου