Προς το περιεχόμενο

Ωριμότητα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να κλειδώσεις θέμα με 98 posts που δεν εκφεύγουν της πολιτικής του forum, με ενοχλεί σφόδρα - βρίσκω τον μικρό πολύ ανώριμο για admin 

 

Θα μου πείτε: Τι ψάχνεις να βρεις; Το ροζ μαμούνι;

 

E, ναι - δεν αισθάνομαι περαστικός - αισθάνομαι μέλος μιας κοινότητα που έχει ποιότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SibLt είπε

Το να κλειδώσεις θέμα με 98 posts που δεν εκφεύγουν της πολιτικής του forum, με ενοχλεί σφόδρα - βρίσκω τον μικρό πολύ ανώριμο για admin 

 

 

Σε τι αναφέρεσαι?

Γιατί αν αναφέρεσαι στα χθεσινά, διαφωνώ 100%.

  • Συμφωνώ 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SibLt είπε

Το να κλειδώσεις θέμα με 98 posts που δεν εκφεύγουν της πολιτικής του forum, με ενοχλεί σφόδρα - βρίσκω τον μικρό πολύ ανώριμο για admin 

 

Θα μου πείτε: Τι ψάχνεις να βρεις; Το ροζ μαμούνι;

 

E, ναι - δεν αισθάνομαι περαστικός - αισθάνομαι μέλος μιας κοινότητα που έχει ποιότητα 

 

Στις τελευταίες σελίδα, ο OP άρχιζε να μιλαει υβριστικά. Αυτό είναι αρκετό για να κλειδώσει ένα θέμα. Θέμα που δεν είχε κάτι άλλο να προσφέρει, παρά βεβαιότητα εκτροχιασμού της συζήτησης. Συζήτηση, η οποία έκανε συνεχείς κύκλους και γυρνούσε πάλι στο ίδιο σημείο. Το κλείδωσε στο κατάλληλο σημείο, ούτε πιο νωρίς απ' ότι έπρεπε, ούτε πιο αργά. Και έχουμε συνηθίσει σε ανάλογα θέματα να υπάρχει αρκετή ανέχεια από τη διαχείριση, και πολλές φορές να υπάρχει καθυστερημένη η επαναφορά στην τάξη. Και αυτό δεν βοηθά στην διατήρηση της εικόνας του φόρουμ.

 

Ο Βασίλης, λειτούργησε υποδειγματικά. Σούπερ αντανακλαστικά και με συνοπτικές διαδικασίες επανέφερε την τάξη. Και μακάρι να συνεχίσει έτσι.

  • Συμφωνώ 4

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαφωνεί πλήρως ο Φασιος, μάλλον  έχω κάνει λάθος - ζητώ τη συγνώμη σας για αυτό 

 

Στο μόνο που θα επιμείνω είναι ότι τιο θέμα κλειδώνει με απόφαση του αφεντικού και μόνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SibLt είπε

Στο μόνο που θα επιμείνω είναι ότι τιο θέμα κλειδώνει με απόφαση του αφεντικού και μόνο 

 

Γιατί το λες αυτό? Διακοσμητικοί είναι οι moderators? Είναι εκει με σαφείς εντολές, και με πλήρη πρόσβαση στη διαχείριση θεμάτων και μελών.

Εάν δεν θα είχαν τέτοια αρμοδιότητα, δεν θα είχαν αυτή την εκτεταμένη πρόσβαση.

 

Να στο πω και αλλιώς. Εάν μόνο το αφεντικό μπορεί να κλειδώσει θέμα, και είναι απών, τι άλλο θα μπορούσε να κάνει ο mod σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης? Να πάρει τηλέφωνο τον admin? Να αρχίσει να παρακαλεί να ηρεμήσουν τα πνεύματα? Ή να πει κάνα ανέκδοτο μπας και ξεχαστούν οι flamers?

  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε

μην μου τα χώνεις 

μακάρι  να σε συναντούσα και να πίναμε μια ρακή και να παίζαμε λίγο μαζί (με προϋπόθεση ότι έχεις tele και το σωστό set χορδών)

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SibLt είπε

μακάρι  να σε συναντούσα και να πίναμε μια ρακή

 

Κάντες 5-6 ρε μάστορα ...

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SibLt είπε

Ρε φίλε

μην μου τα χώνεις 

 

 

Δεν στα χώνω, εννοειται. Απλά σου αναλύω τη σκέψη μου.

3 λεπτά πριν, SibLt είπε

 

μακάρι  να σε συναντούσα και να πίναμε μια ρακή και να παίζαμε λίγο μαζί (με προϋπόθεση ότι έχεις tele και το σωστό set χορδών)

 

Επιτέλους ένας χριστιανός που λέει τη ρακή με το όνομα της. Όλοι ρακί το λένε...

 

Θα την πιούμε τη ρακή, και θα πούμε και ένα τραγούδι 😄

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
10 ώρες πριν, SibLt είπε

Το να κλειδώσεις θέμα με 98 posts που δεν εκφεύγουν της πολιτικής του forum, με ενοχλεί σφόδρα - βρίσκω τον μικρό πολύ ανώριμο για admin 

 

Θα μου πείτε: Τι ψάχνεις να βρεις; Το ροζ μαμούνι;

 

E, ναι - δεν αισθάνομαι περαστικός - αισθάνομαι μέλος μιας κοινότητα που έχει ποιότητα 

 

Πάμε να τα πιάσουμε 1-1.

 

1) Το thread περιείχε πολλά posts που εκφεύγουν της πολιτικής του forum, χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις γηπέδου. Εδώ δεν είναι γήπεδο, σωστά;

 

2) Ευχαριστώ για το ηλικιακό discrimination, τέτοια πράγματα μου δίνουν κίνητρο να βελτιώνομαι καθημερινά στη ζωή μου.

 

3) Αν αισθανόσουν μέλος μιας κοινότητας με ποιότητα, δε θα σε ενοχλούσε που κλείδωσα ένα θέμα που είχε εκφυλιστεί εντελώς.

 

Και φτάνουμε στο δια ταύτα. Τι ακριβώς σε ενόχλησε πέρα από την επιλογή του Γιάννη να με κάνει moderator;

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου