Προς το περιεχόμενο

ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με τον παραπάνω εξοπλισμό! Βρέθηκε (νόμιμα πάντα) στα χέρια μου και δυστυχώς λόγω έλλειψης χώρου αλλά κυρίως χρόνου δεν μπορώ να τον κρατήσω. 

Όλα είναι σε άριστη κατάσταση (λίγες ώρες δουλεμένα στο σπίτι  από ερασιτέχνη) εκτός από τα ακουστικά που έχουν κάποιες φθορές στα "μαξιλαράκια" και τις βάσεις των ηχείων , οι οποίες έχουν κάποιες γρατζουνιές.

 

Θα ήθελα βοήθεια ,όσον αφορά την αξία τους , μιας και βλέπω διάφορες τιμές με μεγάλες αποκλίσεις στο διαδίκτυο. 

 

Σκοπός μου  είναι να δοθούν σε κάποιον και να αξιοποιηθούν και όχι να καταλήξουν  σε κάποια ντουλάπα ξεχασμένα!

 

Δε τα πουλάω για να πλουτίσω αλλά δε θέλω να τα "σκοτώσω" κιόλας..🙂

 

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται ή μπορεί να βοηθήσει ας απαντήσει!!!

 

Σας ευχαριστώ! 🙂 

 

20211029_161709.jpg

20211029_161733.jpg

20211029_161746.jpg

20211029_161758.jpg

20211029_161821.jpg

20211029_161840.jpg

20211029_161849.jpg

20211029_162020.jpg

20211029_162026.jpg

20211029_162139.jpg

20211029_162207.jpg

20211029_162211.jpg

20211029_162322.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Καλημέρα. Με ένα γρήγορο υπολογισμό και με δεδομένο οτι είναι σε άριστη κατάσταση, θα έλεγα να μην τα κοστολογήσεις πάνω απο 700 ευρώ. Κι αυτό γενναιόδωρα. Αν τα είχα για πούλημα εγώ, θα τα έβαζα στα 600.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Καλημέρα. Με ένα γρήγορο υπολογισμό και με δεδομένο οτι είναι σε άριστη κατάσταση, θα έλεγα να μην τα κοστολογήσεις πάνω απο 700 ευρώ. Κι αυτό γενναιόδωρα. Αν τα είχα για πούλημα εγώ, θα τα έβαζα στα 600.

Καλησπερα, σε ευχαριστω για την απαντηση σου!! Και εγω καπου εκει τα υπολογιζα..αλλωστε οι εποχες ειναι δυσκολες και σε οσο καλη κατασταση και αν ειναι οι αξιες τους πεφτουν αρκετα..

Μιας και εισαι γνωστης.. ποσο θα κοστολογουσες τα stanton και τα proel...

Το πρωην home studio που ειχα ..εγινε  πλεον baby room😅 ..και αυτα κυριως πρεπει να φυγουν για να αδειασει χωρος!!

Ευχαριστω!🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Bluesman1985 είπε

Το πρωην home studio που ειχα ..εγινε  πλεον baby room

 

 

 

Με το καλό ο ερχομός του νέου μέλους!

Έχε υπόψη σου ότι μπορεί τώρα να αδειασες το δωμάτιο, αλλά στο προσεχές μέλλον θα ψάχνεις εξοπλισμό για να γεμίσεις το νέο home studio. To ένα δεν αποκλείει το άλλο...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σε ευχαριστω πολυ!!😀😀😀

Η αληθεια ειναι πως ..οταν ξεκινησε ο covid  και τα lockdowds ..ειχα πολυ ελευθερο χρονο και αρχισα να φτιαχνω το home studio..και τοτε σκεφτομουν τα χρηματα για να παρω μηχανηματα..μιας και δουλευα τις μισες ωρες...

Τωρα εχω ολο τον εξοπλισμο που χρειαζομουν ..τον κληρονομησα... αλλα δεν εχω χρονο, χωρο , ουτε μυαλο για να σκεφτω γιαυτο..😅😂  Περιεργα πραγματα!!😂😅

Μακαρι στο μελλον να τα χρειαστω και να παιζω με τον μικρο😉😂😄😀

 

Σε ευχαριστω πολυ!!🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να πω εκ πείρας, ότι οι πιθανότητες να αγοράσει κάποιος ένα σύνολο πραγμάτων είναι πολύ περιορισμένες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

3μισι-4 κατοστάρικα..

2 ώρες πριν, Yannis Methenitis είπε

Να πω εκ πείρας, ότι οι πιθανότητες να αγοράσει κάποιος ένα σύνολο πραγμάτων είναι πολύ 

Συμφωνω και εγω.. τα δινω και μεμονωμενα δε με πειραζει.. τωρα αν καποιος θελει να κανει ενα ξεκινημα και του κανουν ολα ..ακομη καλυτερα🙂

Τα ανεβασα περισσοτερο για να δω που κυμαινονται οι τιμες γιατι απο μικτες κτλ κτλ ειμαι εντελως ασχετος..και οι τιμες σε μεταχειρισμενα που βρηκα ειχαν τρομερα μεγαλες αποκλισεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου