Προς το περιεχόμενο

Οι τράπεζες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Τα προσέχετε πολύ τα πορτοφόλια σας για να έχετε τόσο μεγάλα και ατσαλάκωτα.

Εγώ το έβαζα πάντα στην κωλότσεπη και έσπαγα τις κάρτες στα δερμάτινα, οπότε το μικρό μεταλλικό σε μέγεθος κάρτας, που χωράει και το δίπλωμα συν 2-3 χαρτονομίσματα και 1-2 κέρματα για καμιά βίδα, με βόλεψε. Το δε e-banking ακόμα περισσότερο.😄

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

που χωράει 2-3 χαρτονομίσματα και 1-2 κέρματα ...

 

Ιδού ο πραγματικός μπρούκλης κύριοι ....

 

Κάτι ήξερε ο Γιώργος όταν τραγουδούσε ..

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

εδώ και λίγους μήνες χρησιμοποιώ το secrid που είναι το καμάρι της Ολλανδίας.

https://everydaycarry.com/secrid-wallet-review

κι εγώ αυτό έχω , είναι υπέροχο και βολικότατο 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
27 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Ιδού ο πραγματικός μπρούκλης κύριοι ....

Λεφτάς λοιπόν και μάστορας...😄

53 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

που χωράει και το δίπλωμα συν 2-3 χαρτονομίσματα και 1-2 κέρματα για καμιά βίδα,

 

  • Χαχα 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

Μα ΕΙΝΑΙ δημόσιες. 

 

 

Δεν είναι έτσι το δημόσιο.

 Έχω πει τις απόψεις μου για το δημόσιο, τον κρατικοδίαιτο ιδιωτικό τομέα που έχει εισβάλλει από το 1990 και στο τραπεζικό σύστημα και φυσικά τις απόψεις μου περί δωρεάν παιδείας, υγείας, ασφάλειας.

 Οι ιδιώτες με καθαρά κεφάλαια και έλεγχο αλλά και επιπτώσεις στην κακοδιαχείριση χωρίς τα σπασμένα να τα πληρώνει το κράτος και αποκατάσταση όμως των απολυμένων μέσα από ανάλογα προγράμματα υπό την αιγίδα τότε της κρατικής και ευρωπαϊκής χρηματοδότησης..... τότε ναι, είναι ευπρόσδεκτοι.

 

 Έρχεται η νέα εποχή μετά από αυτή που ζούμε τώρα και καταρρέει, έρχεται η εποχή του ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ.

 Υπομονή ως τότε και επαγρύπνηση. 

 Εμπιστευτείτε με🤪, ως ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ δίνω τον αγώνα🤣 καθημερινά εγώ και οι ΟΜΟΙΟΙ μου και όταν με το καλό έρθει η ώρα, ψηφίστε μας! Ψηφίστε μας και δεν θα σας προδώσουμε🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Και για να δείτε πόσο Brooklyn είμαι, σας λέω το εξής: Τόσο πολύ με ενέπνευσαν τα σχόλιά σας, που πριν 10 λεπτά παρήγγειλα online το καινούριο μου πορτοφόλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μην ανησυχείτε, οι προβλέψεις για ανάπτυξη το προηγούμενο έτος επιβεβαιώνονται και τα επενδυτικά προϊόντα αρχίζουν και αποδίδουν σταθμίζοντας το πρόβλημα του 2019. Θα πάμε πολύ καλά από Μάρτη.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου