Προς το περιεχόμενο

Οι τράπεζες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, cigaret13 είπε

 Τα μεζέα μας πήραμε κι εμείς που είχαμε ασφαλιστεί σε ιδιωτικές (λέγε με interamerican...) με ομόλογα του Ελληνικού δημοσίου με ρήτρα ECU...  

 

Καλά εσείς ψωνίσατε από σβέρκο..υπάρχουν και χειρότερα όμως (ΑΣΠΙΣ ΠΡΟΝΟΙΑ στην οποία είχα συνταξιοδοτικο πρόγραμμα...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Καλά εσείς ψωνίσατε από σβέρκο..υπάρχουν και χειρότερα όμως (ΑΣΠΙΣ ΠΡΟΝΟΙΑ στην οποία είχα συνταξιοδοτικο πρόγραμμα...)

καθήστε στην ουρά κύριος...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

 

Καλά εσείς ψωνίσατε από σβέρκο..υπάρχουν και χειρότερα όμως (ΑΣΠΙΣ ΠΡΟΝΟΙΑ στην οποία είχα συνταξιοδοτικο πρόγραμμα...)

Στο πρόγραμμα μου σύνταξη θα παίρνουν μόνο οι ευάλωτοι. Όσοι έχουν περιουσιακά στοιχεία /πρώτη κατοικία δεν μπορούν να λαμβάνουν ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ. Και αν έχουν ιδιωτική ασφάλιση θα τη συνδέσω με δημόσιονομικα στοιχεία και τον χρόνο που είναι να τα πάρεις τα ιδιωτικά θα τα κουρευω ποσοστιαία αντίστοιχα. 

 

 Θα κάνω καινοτομίες. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Τίποτα παιδιά, μόνο αν επιστρέψουμε στην ανταλλαγή προϊόντων και υπηρεσιών υπάρχει ελπίδα.

Να φύγουν απο τη μέση τα χαρτάκια με τους αριθμούς. Modern Utopia!

 

(και τώρα ας καθήσω αναπαυτικά στην καρέκλα μου, να υποδεχτώ τα μπινελίκια σας..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Τίποτα παιδιά, μόνο αν επιστρέψουμε στην ανταλλαγή προϊόντων και υπηρεσιών υπάρχει ελπίδα.

Να φύγουν απο τη μέση τα χαρτάκια με τους αριθμούς. Modern Utopia!

 

(και τώρα ας καθήσω αναπαυτικά στην καρέκλα μου, να υποδεχτώ τα μπινελίκια σας..)

Να δώσουν οι πλούσιοι στους φτωχούς το 10% του πλούτου τους. Θα λυθεί το πρόβλημα και οι πλούσιοι θα παραμείνουν πλούσιοι. 

 Αλλα δεν το κάνουν γιστι τους ερεθίζει η ιδέα της ΟΛΙΓΑΡΧΙΑΣ. 🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Τίποτα παιδιά, μόνο αν επιστρέψουμε στην ανταλλαγή προϊόντων και υπηρεσιών υπάρχει ελπίδα.

Να φύγουν απο τη μέση τα χαρτάκια με τους αριθμούς. Modern Utopia!

Τρία καφάσια ροδάκινα (γιαρμάδες για σας τους νότιους...) φτάνουν για το Roland V-synth σου...; 😃

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Να φύγουν απο τη μέση τα χαρτάκια με τους αριθμούς. Modern Utopia!

Αν σταματήσουν κάποιοι απλά να τα πουλάνε, θα είναι μια αρχή.

Τα βγάζουμε αργότερα απ'τη μέση.

I can saw a woman in two, but you won't wanna look in the box when I'm through...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επιδότησω τον καφέ και τις εσπρεσιερες. Να αλαφρωσω το πορτοφόλι του μεροκαματιαρη. Για τα μεγάλα εισοδήματα μόνο αυξήσεις σε βασικά καταναλωτικά προϊόντα. 

 Γενναία επιδότηση θα έρθει στους gamers, τους μουσικούς, στον αθλητισμό. Γιατί αυτό θα δράσει ευεργετικά στη σωματική και ψυχική υγεία των πολιτών και έτσι θα φύγει βάρος από τα νοσοκομεία. 

 Έχω σχέδιο, έχω όραμα, είμαι αποφασισμένος. 

 Το πρόγραμμα μου χαρακτηρίζεται από δημιουργική ΣΑΦΉΝΕΙΑ και θα υλοποιηθεί από ένα ΕΚΛΕΚΤΌ ΕΠΙΤΕΛΕΊΟ. 

 ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ και θα φέρω την ευημερία, την εύρυθμη λειτουργία της κοινωνίας και ο ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ θα επιστρέψει στις καρδιές των ανθρώπων. 

 Μόνο καλύτερη ζωή σας περιμένει, χωρίς ρίσκο, εγγυημένο κέρδος με την εγγύηση cos_dr. 

 Ψηφίστε με και δεν θα σας προδωσω. 😭🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου